x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinsets verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Step2 tuinset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinset categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Step2 picknicktafel Playful Picnic met parasol 183 cm groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180498174.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116888301.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103589438.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177535682.jpg
      Step2 Step2 picknicktafel Playful Picnic met parasol 183 cm groen picknicktafel Playful Picnic met parasol 183 cm groen picknicktafel Playful Picnic met parasol 183 cm groen Klassieke picknicktafel voor kinderen, gemaakt in mooie kleuren die passen in een natuurlijke omgeving. Groot gemakkelijk schoon te houden tafelblad Ruimte in tafelblad voor 152.4 cm (diameter) grote parasol Geschikt om buiten en binnen te gebruiken Plaats voor 6 kinderen Maximum gewicht 136.1 kg Aanbevolen leeftijd : vanaf 3 jaar Afmetingen (hxbxd) : 182.9 x 109.2 x 103.5 cm Tip: Handig om binnenshuis te zetten tijdens schoolvakanties of kinderfeestjes voor kindvriendelijke zitplaatsjes (1)
      Step2 picknicktafel Playful Picnic met parasol 183 cm groen
      • 00733538787791
      4
      good_buy
      159.95 EUR
    • Step2 Picknicktafel Playful Picnic Met Parasol 183 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96883766.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164498241.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172047569.jpg
      Step2 Step2 Picknicktafel Playful Picnic Met Parasol 183 Cm Picknicktafel Playful Picnic Met Parasol 183 Cm Picknicktafel Playful Picnic Met Parasol 183 Cm Step 2 picknicktafel Playful Picnic Deze prachtige Step2 picknicktafel heeft plek voor maar liefst zes kinderen. Ideaal om buiten neer te zetten. Zo hebben de kinderen hun eigen plekje om te spelen en eten. Met een groot gemakkelijk schoon te houden tafelblad. Specificaties: Kleur: groen/blauw Materiaal: kunststof Geslacht: junior Afmeting: 183 x 109 x 104 cm (H x L x B) Leeftijd: 1-3 Aantal zitplaatsen: 6 Gewicht: 136 kg Diameter parasol: 152 cm Inhoud: 1 Picknicktafel 1 Parasol (1)
      Step2 Picknicktafel Playful Picnic Met Parasol 183 Cm
      • 00733538843893
      3
      139.94 EUR
    • Step2 Outdoor Storage Bench - Opbergbank - 140L opbergruimte - 46 x 122 x 30 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158644280.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158777986.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158777985.jpg
      Step2 Step2 Outdoor Storage Bench - Opbergbank - 140L opbergruimte - 46 x 122 x 30 cm Outdoor Storage Bench - Opbergbank - 140L opbergruimte - 46 x 122 x 30 cm Outdoor Storage Bench - Opbergbank - 140L opbergruimte - 46 x 122 x 30 cm STEP2 Outdoor Storage Bench - Opbergbank - 140L opbergruimte - 46 x 122 x 30 cm (1)
      Step2 Outdoor Storage Bench - Opbergbank - 140L opbergruimte - 46 x 122 x 30 cm
      • 00733538543397
      1
      279.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Allibert DEFAULT
        • allibert
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Hartman DEFAULT
        • hartman
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Hartman (hartman)
      • Allibert (allibert)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 909 Outdoor (909_outdoor)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ambiance (ambiance)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Arditex (arditex)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Axi (axi)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio Gartenmöbel (bellagio_gartenmo_bel)
      • Bernstein (bernstein)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco (coco)
      • Cotoons (cotoons)
      • Countryfield (countryfield)
      • Detex (detex)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domani Furniture (domani_furniture)
      • Décoris (de_coris)
      • Eezylife (eezylife)
      • El Fuego (el_fuego)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurofleur Aanbieding (eurofleur_aanbieding)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • Forza (forza)
      • Fun (fun)
      • Garden Collections (garden_collections)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Garland (garland)
      • Gerimport (gerimport)
      • Guardini (guardini)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Il Tempo (il_tempo)
      • Intenso furniture (intenso_furniture)
      • Intimo Garden (intimo_garden)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keter (keter)
      • Kettler (kettler)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifestyle Garden Furniture (lifestyle_garden_furniture)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Marvel (marvel)
      • Miloo Home (miloo_home)
      • ML-Design (ml_design)
      • Monzana (monzana)
      • MOOS (moos)
      • Nampook (nampook)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outdoor Living by Decoris (outdoor_living_by_decoris)
      • Outsunny (outsunny)
      • Own (own)
      • Perel (perel)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Platinum (platinum)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • R&s design (r_s_design)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Roba (roba)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Rough Gartenmöbel (rough_gartenmo_bel)
      • Royal Seasons (royal_seasons)
      • Santika Furniture (santika_furniture)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Step2 (step2)
      • Sunny (sunny)
      • Suns (suns)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Taste (taste)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Teakea (teakea)
      • TecTake (tectake)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tom (tom)
      • Tuinmeubelland (tuinmeubelland)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • VXL (vxl)
      • Wood4you (wood4you)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €300 (budget)
      • €300 - €630 (low)
      • €630 - €1000 (medium)
      • > €1000 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Oranje (oranje)
      • Beige (beige)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steigerhout (steigerhout)
      • Stof (stof)
      • Textiel (textiel)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
    • Type tuinset (tuinset_type):
      • Eettafel (eettafel)
      • Lounge set (lounge_set)
      • Tuinset (tuinset)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 7 (aantal_personen_7.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be