x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuintafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Supper club tuintafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuintafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Supper club Tafel Lugo stone grey wicker 160x90cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158786886.jpg
      Supper club Supper club Tafel Lugo stone grey wicker 160x90cm Tafel Lugo stone grey wicker 160x90cm Tafel Lugo stone grey wicker 160x90cm Supper Club Tafel Lugo stone grey wicker 160x90cm - van Supper Club in de categorie Tafel. (1)
      Supper club Tafel Lugo stone grey wicker 160x90cm
      • 08714365428417
      1
      357.95 EUR
    • Supper club Soho Cloud verstelbare lounge tuintafel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147787291.jpg
      Supper club Supper club Soho Cloud verstelbare lounge tuintafel Soho Cloud verstelbare lounge tuintafel Soho Cloud verstelbare lounge tuintafel Op zoek naar een nieuwe tuintafel? Deze verstelbare tuintafel brengt je een salontafel en dinertafel in 1. Met behulp van een gasveer is de tafel in hoogte te verstellen waardoor de hoogte zowel op 45 als 72cm is in te stellen. Het vlechtwerk om het frame is kunststof wicker, maar dit doet door de kleurschakeringen niet onder voor natuurlijk vlechtwerk. De combinatie met het easystone tafelblad zorgt voor een zeer stijlvol ontwerp dat u praktisch veel gemak gaat geven, maar ook zeer zeker gez... (1)
      Supper club Soho Cloud verstelbare lounge tuintafel
      • 08714365415332
      1
      544.99 EUR
    • Supper club Loungetafel Soho Beach
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76213592.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156632608.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156699587.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156632609.jpg
      Supper club Supper club Loungetafel Soho Beach Loungetafel Soho Beach Loungetafel Soho Beach Stijlvolle en praktische tuintafel, de loungetafel Soho beach! De loungetafel Soho Beach is de ideale tafel om te combineren met de loungebank en loungestoelen Soho Beach, eten en drinken staat zo altijd bij de hand. De loungetafel heeft een aluminium frame omwikkeld met halfrond wicker. Wicker is een kunststof welke ideaal is voor buitengebruik, wicker is namelijk onderhoudsvrij en weerbestendig en kan daardoor altijd buiten blijven staan. De loungetafel heeft een spraystone tafelblad wat de... (1)
      Supper club Loungetafel Soho Beach
      • 08714365415837
      1
      324.99 EUR
    • Supper club Soho Coal verstelbare tuintafel 130 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144315858.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156699729.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156699731.jpg
      Supper club Supper club Soho Coal verstelbare tuintafel 130 cm Soho Coal verstelbare tuintafel 130 cm Soho Coal verstelbare tuintafel 130 cm Specificaties:\\n Afmetingen tuintafel (lxbxh): 130x75x45/72cm\\n Materiaal frame: Aluminium/wicker\\n Kleur frame: Grijs/antraciet\\n Materiaal tafelblad: Glas met porselein toplaag\\n Kleur: Grijs (1)
      Supper club Soho Coal verstelbare tuintafel 130 cm
      • 08714365430113
      1
      544.99 EUR
    • Supper club Loungetafel Soho Cloud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76213847.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115836965.jpg
      Supper club Supper club Loungetafel Soho Cloud Loungetafel Soho Cloud Loungetafel Soho Cloud Prachtige loungetafel om te combineren met de tuinmeubelen Soho Cloud. De loungetafel is gemaakt van een aluminium frame omwikkelt met dubbel halfrond wicker. Wicker is een onderhoudsvrije kunststof en kan de hele winter buiten blijven staan, wicker is namelijk weerbestendig. De tafel is afgewerkt met een spraystone tafelblad waardoor de tafel een stijlvolle uitstraling krijgt. De tafel heeft een lengte van 120 centimeter en biedt hierdoor voldoende plaats voor al uw hapjes en drankjes. Onder... (1)
      Supper club Loungetafel Soho Cloud
      • 08714365415523
      1
      304.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Allibert DEFAULT
        • allibert
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Fermob DEFAULT
        • fermob
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Kettler DEFAULT
        • kettler
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Allibert (allibert)
      • Emu (emu)
      • Hartman (hartman)
      • Sunburst (sunburst)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 21DEG (21deg)
      • Alterego (alterego)
      • Amazonas (amazonas)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Axi (axi)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bolero (bolero)
      • Brulo (brulo)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Cosi (cosi)
      • Cosi Fires (cosi_fires)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eezylife (eezylife)
      • Emob (emob)
      • Erro Storage (erro_storage)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exit (exit)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feliz (feliz)
      • Fermob (fermob)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Greenware (greenware)
      • Grosfillex (grosfillex)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • Intenso furniture (intenso_furniture)
      • Intergard (intergard)
      • Interlink sas (interlink_sas)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keter (keter)
      • Kettler (kettler)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lifetime Garden (lifetime_garden)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Max & Luuk (max_luuk)
      • Monzana (monzana)
      • MOOS (moos)
      • No name (no_name)
      • No-Brand (no_brand)
      • Outdoor Covers (outdoor_covers)
      • Outdoor Life (outdoor_life)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Own (own)
      • Pinolino (pinolino)
      • Platinum (platinum)
      • Plum (plum)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Roon (roon)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Royal Patio (royal_patio)
      • Royal well (royal_well)
      • Seletti (seletti)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Serax (serax)
      • Sieger (sieger)
      • Sky Style (sky_style)
      • Sophie (sophie)
      • Suns (suns)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Supper club (supper_club)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Teakea (teakea)
      • TecTake (tectake)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Trigano (trigano)
      • Unigro (unigro)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Weltevree (weltevree)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wood4you (wood4you)
      • Zidzed (zidzed)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Wicker (wicker)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Glas (glas)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steigerhout (steigerhout)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Zink (zink)
    • Prijs (price):
      • < €155 (budget)
      • €155 - €305 (low)
      • €305 - €590 (medium)
      • > €590 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 65 cm (lengte_cm_1)
      • 65 cm - 100 cm (lengte_cm_2)
      • 100 cm - 170 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 170 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 60 cm (breedte_cm_1)
      • 60 cm - 90 cm (breedte_cm_2)
      • 90 cm - 100 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 100 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 45 cm (hoogte_cm_1)
      • 45 cm - 75 cm (hoogte_cm_2)
      • ≥ 75 cm (hoogte_cm_3)
    • Tuinset type (tuinset_type):
      • Bartafel (bartafel)
      • Bijzettafel (bijzettafel)
      • Eettafel (eettafel)
      • Loungetafel (loungetafel)
      • Tuinset (tuinset)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 0 (aantal_personen_0.0)
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be