x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Eglo Navedo Wand M Wit 1 Lichtpunt

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Eglo Navedo Wand M Wit 1 Lichtpunt
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Eglo Navedo Wand M Wit 1 Lichtpunt
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Eglo Navedo Wand M Wit 1 Lichtpunt
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143944886.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182491170.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/186050879.jpg?ts=1
Eglo Eglo Navedo Wand M Wit 1 Lichtpunt Navedo Wand M Wit 1 Lichtpunt Navedo Wand M Wit 1 Lichtpunt Deze weerbestendige buitenlamp is spatwaterdicht (IP44) Daardoor is een zorgeloos gebruik buitenshuis zoals in de tuin, op het terras, garage, balkon, tuinhuis, paden, opritten of entree mogelijk De behuizing van de tuinlamp bestaat uit een stabiel, hoogwaardig gegoten aluminium Het materiaal staat voor duurzaamheid, beschermt tegen roest en geeft de lamp een elegante uitstraling Deze wandlamp inspireert op het eerste gezicht met zijn klassieke design en de vorm van een lantaarn De wandlamp is in wit afgewerkt en is voorzien van vele filigraan details De lamp is niet bij de levering inbegrepen Geschikt voor elke lamp met E27-fitting, maximaal vermogen per fitting 60 W Afmetingen: hoogte: 47,5cm; bereik: 28,5 cm; lengte: 20 cm (1)
  • 09002759934453
  • 93445
2
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Glas
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP44
  • Technische details
    • Aantal lampen: 1
  • Algemene kenmerken
    • Fitting: E27
    • Materiaal behuizing: RVS, Glas, Aluminium
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 20 cm
    • Diepte: 28.5 cm
    • Hoogte: 47.5 cm
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2016
  • 40.20 53.12 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Deze weerbestendige buitenlamp is spatwaterdicht (IP44) Daardoor is een zorgeloos gebruik buitenshuis zoals in de tuin, op het terras, ga...40.20, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Eglo - Buiten-Wandlamp Neerwaarts Wit Navedo53.12, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Amlux prikkabel - 15 meter met 30 LED lampen (5 kleuren)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215872620.jpg?ts=1
      Amlux Amlux prikkabel - 15 meter met 30 LED lampen (5 kleuren) prikkabel - 15 meter met 30 LED lampen (5 kleuren) prikkabel - 15 meter met 30 LED lampen (5 kleuren) Professionele prikkabel lichtsnoer van 15 meter met 30 LED lampen in een mix van 5 kleuren. De complete set is geschikt voor buiten gebruik. (1)
      Amlux prikkabel - 15 meter met 30 LED lampen (5 kleuren)
      • 08719979482961
      2
    • SLV Sitra LED buitenwandlamp up/down 30cm roest
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213507111.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221071383.jpg?ts=1
      SLV SLV Sitra LED buitenwandlamp up/down 30cm roest Sitra LED buitenwandlamp up/down 30cm roest Sitra LED buitenwandlamp up/down 30cm roest Omhoog & Omlaag LED Buiten wandlamp Sitra met CCT-functie De Sitra LED wandarmatuur voor buiten scoort met haar veelzijdige design, opwaartse en neerwaartse lichtverdeling en variabele kleurtemperatuur. De lichtkleur kan worden ingesteld op 3.000 K (warm wit licht) of 4.000 K (universeel wit licht) met behulp van een geïntegreerde CCT-schakelaar. De behuizing is gemaakt van aluminium en vormgegeven als een kubus in eenkleurige afwerking. - Beschermingsklasse: IP44 - Slagvastheid: IK05 (1)
      SLV Sitra LED buitenwandlamp up/down 30cm roest
      • 04024163252539
      1
    • SLV Sitra LED buitenwandlamp up/down 30 antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213507053.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221071394.jpg?ts=1
      SLV SLV Sitra LED buitenwandlamp up/down 30 antraciet Sitra LED buitenwandlamp up/down 30 antraciet Sitra LED buitenwandlamp up/down 30 antraciet Omhoog & Omlaag LED Buiten wandlamp Sitra met CCT-functie De Sitra LED wandarmatuur voor buiten scoort met haar veelzijdige design, opwaartse en neerwaartse lichtverdeling en variabele kleurtemperatuur. De lichtkleur kan worden ingesteld op 3.000 K (warm wit licht) of 4.000 K (universeel wit licht) met behulp van een geïntegreerde CCT-schakelaar. De behuizing is gemaakt van aluminium en vormgegeven als een kubus met eenkleurige afwerking. - Beschermingsklasse: IP44 - Slagvastheid: IK05 (1)
      SLV Sitra LED buitenwandlamp up/down 30 antraciet
      • 04024163252515
      1
    • LUCANDE Berenike tuinpadverlichting sensor 80 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216104801.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219143331.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219143330.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219143333.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219143334.jpg?ts=1
      LUCANDE LUCANDE Berenike tuinpadverlichting sensor 80 cm Berenike tuinpadverlichting sensor 80 cm Berenike tuinpadverlichting sensor 80 cm Praktische Berenike padverlichting in donkergrijs aluminium met bewegingssensor Berenike is niet alleen stijlvol, maar heeft ook een praktische functie. Hij is gemaakt van aluminium en bestaat uit een slanke voet en een kap waarvan de vorm enigszins aan een klassieke lantaarn doet denken. Deze lampenkap kan worden uitgerust met passende lichtbronnen en maakt een vrije keuze van lichtintensiteit en lichtkleur mogelijk. Zo kan de verlichting worden aangepast aan persoonlijke behoeften. Bovendien heeft de Berenike pad lamp een bewegingssensor die bewegingen detecteert en het licht regelt. - Hoek van detectie 120 - Detectiebereik 6-10 m - Lichtduur instelbaar, 8 seconden tot 8 minuten (1)
      LUCANDE Berenike tuinpadverlichting sensor 80 cm
      • 04251911741865
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 51.08
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 51.08
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 51.08
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 51.08
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 53.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 54.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 51.08
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 51.08
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 51.08
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 51.08
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 51.08
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 51.08
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 51.08
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 51.08
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 51.08
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 51.08
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 51.08
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 48.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 48.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 48.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 48.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 48.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 48.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 48.98
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 51.08
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 44.77
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 44.77
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 44.77
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 53.35
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 53.35
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 53.35
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 45.82
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 45.82
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 45.82
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 31.21
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 31.21
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 51.08
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 51.08
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 51.08
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 53.12
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 40.20
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 40.20
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 40.20
    • teamvergelijk@vergelijk.be