x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Eglo Aloria - Buitenverlichting - Led Wandlamp - 1 Lichts - Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Eglo Aloria - Buitenverlichting - Led Wandlamp - 1 Lichts - Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Eglo Aloria - Buitenverlichting - Led Wandlamp - 1 Lichts - Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Eglo Aloria - Buitenverlichting - Led Wandlamp - 1 Lichts - Wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143937356.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/121344103.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159617453.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/118569743.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/121344101.jpg?ts=1
Eglo Eglo Aloria - Buitenverlichting - Led Wandlamp - 1 Lichts - Wit Aloria - Buitenverlichting - Led Wandlamp - 1 Lichts - Wit Aloria - Buitenverlichting - Led Wandlamp - 1 Lichts - Wit EGLO Aloria - Buitenverlichting - Led Wandlamp - 1 Lichts - Wit (1)
  • 09002759935122
  • 93512
1
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Kunststof
    • Meubel stijl: Modern
  • Technische details
    • Type lamp: LED
    • Type stroombron: Lichtnet
    • Dimbaar: Ja
    • Aantal lampen: 1
    • Vermogen lamp: 7 Watt
    • Energieklasse product: A++ Klasse
    • Totaal vermogen: 7 Watt
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP44
  • Algemene kenmerken
    • Fitting: GX53
    • Aansluitingsvoltage: 220 V
    • Materiaal behuizing: RVS, Aluminium, Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 17 cm
    • Diepte: 19 cm
    • Gewicht: 0.8 kg
    • Hoogte: 22.5 cm
  • Lampen
    • Lamp(en) meegeleverd: Ja
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2015
  • 16.95 16.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      EGLO Aloria - Buitenverlichting - Led Wandlamp - 1 Lichts - Wit16.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Maytoni - Straatlantaarn Rivoli Zwart 106 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209934700.jpg?ts=1
      Maytoni Maytoni - Straatlantaarn Rivoli Zwart 106 cm - Straatlantaarn Rivoli Zwart 106 cm - Straatlantaarn Rivoli Zwart 106 cm Maytoni - Straatlantaarn Rivoli Zwart 106 cm (1)
      Maytoni - Straatlantaarn Rivoli Zwart 106 cm
      • 04251110091389
      1
    • Maytoni Beekman LED buitenwandlamp 3.000 K zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235607582.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219290529.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219302958.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238210930.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231309510.jpg?ts=1
      Maytoni Maytoni Beekman LED buitenwandlamp 3.000 K zwart Beekman LED buitenwandlamp 3.000 K zwart Beekman LED buitenwandlamp 3.000 K zwart Maytoni - Buiten Wandlamp Beekman Zwart 12 cm (1)
      Maytoni Beekman LED buitenwandlamp 3.000 K zwart
      • 04251110053646
      2
    • Mica Decorations Borneo lantaarn zwart - 16 x 23 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190113287.jpg?ts=1
      Mica Decorations Mica Decorations Borneo lantaarn zwart - 16 x 23 cm Borneo lantaarn zwart - 16 x 23 cm Borneo lantaarn zwart - 16 x 23 cm Borneo lantaarn zwart - 16 x 23 cm (1)
      Mica Decorations Borneo lantaarn zwart - 16 x 23 cm
      • 09507185577156
      1
    • Tronix voeding + kabelset | voordelig startpakket | voeding + basiskabel + 2x splitkabel + 3x verlengkabel | VOORDEEL-SET
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189741539.jpg?ts=1
      Tronix Tronix voeding + kabelset | voordelig startpakket | voeding + basiskabel + 2x splitkabel + 3x verlengkabel | VOORDEEL-SET voeding + kabelset | voordelig startpakket | voeding + basiskabel + 2x splitkabel + 3x verlengkabel | VOORDEEL-SET voeding + kabelset | voordelig startpakket | voeding + basiskabel + 2x splitkabel + 3x verlengkabel | VOORDEEL-SET TRONIX voeding + kabelset | voordelig startpakket | voeding + basiskabel + 2x splitkabel + 3x verlengkabel | VOORDEEL-SET (1)
      Tronix voeding + kabelset | voordelig startpakket | voeding + basiskabel + 2x splitkabel + 3x verlengkabel | VOORDEEL-SET
      • 08785253187839
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 23.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 23.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 16.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be