x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Eglo Verres-c

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Eglo Verres-c
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Eglo Verres-c
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Eglo Verres-c
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143949304.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153887176.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/253080690.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/125289323.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/209599834.jpg?ts=1
Eglo Eglo Verres-c Verres-c Verres-c Moderne roestvrijstalen buitenwandlamp Verres-C met LED- en besturing De klassieke Verres-C buitenwandlamp is gemaakt van robuust roestvrij staal en uitgerust met een energiezuinige LED lamp. Met behulp van de geïntegreerde Bluetooth-technologie kan de buitenwandlamp worden bediend met een geschikte afstandsbediening of de gratis Smart Control App. De app biedt een breed scala aan mogelijkheden: of het nu gaat om het combineren van meerdere armaturen buiten in een groep, het traploos dimmen of de praktische aanwezigheidssimulatie in de vakantieperiode - alles kan comfortabel worden geregeld met een smartphone of tablet. In combinatie met de praktische Connect Sensor kan de Verres-C buitenwandlamp zelfs worden omgebouwd tot een armatuur met bewegingsmelder. Functies/compatibiliteit - moderne Bluetooth-technologie met beschermd netwerk - bestuurbaar door middel van een gratis Smart Control App by AwoX - kan worden gecombineerd met de Connect sensor (zie accessoires) - bedienbaar met bijp (1)
  • 09002759972394
3
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
    • Materiaal: Metaal, Kunststof, Roestvrijstaal
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 9 cm
    • Gewicht product: 750 g
    • Hoogte: 29 cm
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2018
  • 58.99 79.90 EUR 3
    3
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      EGLO Verres-c Wanlamp voor buiten - Roestvrijstaal - Wit - E27 - LED 9W58.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Beaumotica Beaumotica
      "..."
      74.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Lampen24.be Lampen24.be
      5.0 (1)
      Moderne roestvrijstalen buitenwandlamp Verres-C met LED- en besturing De klassieke Verres-C buitenwandlamp is gemaakt van robuust roestvr...79.90, 2-4w (offer_sdt_1_month)
      1
  • 0 0
    • Bega 33054 LED-wandmontage 3.000K zilver 26 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143461166.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177577622.jpg?ts=1
      Bega Bega 33054 LED-wandmontage 3.000K zilver 26 cm 33054 LED-wandmontage 3.000K zilver 26 cm 33054 LED-wandmontage 3.000K zilver 26 cm LED-wandinbouwarmatuur met asymmetrische lichtverdeling Deze LED-wandinbouwarmatuur is gemaakt van aluminium en roestvrij staal en heeft een onopvallende kleur. Het wordt in de muur geïnstalleerd en ligt gelijk met de gevel. Een inkeping strekt zich uit over de breedte van het armatuur, die als een driehoek in de binnenkant is verwerkt en enigszins verborgen is om de warm witte glimmende LED's op te vangen. De vorm zorgt voor een asymmetrische lichtverdeling, waardoor de lichtbundel precies daar wordt gericht waar hij nodig is. Het voorkomt ook schittering, wat vooral in het donker erg belangrijk is. De inbouwarmatuur kan buiten op trappen, loopbruggen, huisgevels of zelfs ingangen worden gebruikt en is dankzij IP65 perfect uitgerust voor dit doel. Het is ook geschikt voor doorvoerbedrading en zorgt, vooral in combinatie met andere exemplaren, voor een veilige verlichting 's nachts en een betrouwbare oriëntatie. (1)
      Bega 33054 LED-wandmontage 3.000K zilver 26 cm
      • 04044017180863
      1
    • Bover Lineana H - LED buitenwandlamp met lamellen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177575770.jpg?ts=1
      Bover Bover Lineana H - LED buitenwandlamp met lamellen Lineana H - LED buitenwandlamp met lamellen Lineana H - LED buitenwandlamp met lamellen Ontwerp door Christophe Mathieu - Grafietgrijze LED buitenwandlamp Linenana H Het design van de Lineana H LED buitenmuurarmatuur heeft een modern, sterk en ongecompliceerd effect. Het creëert een sfeervolle omgeving voor zowel privé- als bedrijfsgevels en zet tegelijkertijd vakkundig de scène. Het is gemaakt van hoogwaardig en weerbestendig aluminium en polycarbonaat, wat een lange levensduur garandeert. Vooral de aan de voorzijde geplaatste lamellen geven het design een duidelijke en expressieve noot, waardoor de armatuur een aantrekkelijke blikvanger is. De LED's die in de polycarbonaat diffuser zijn ingebouwd, stralen warm wit licht uit door de schuin naar beneden gerichte lamellen, waardoor een aangenaam verblindingsvrij en diffuus licht ontstaat. Ideaal voor het veilig en volgens de eisen verlichten van paden. Lineana H is een kwaliteitsproduct van het merk Bover. Het komt van de pen van ontwerper Christophe Mathieu, die in zijn ontwerpen functionaliteit combineert met modern, ind (1)
      Bover Lineana H - LED buitenwandlamp met lamellen
      • 08436544892528
      1
    • Kichler Rustiek ontworpen sokkellamp Ashland Bay
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177575497.jpg?ts=1
      Kichler Kichler Rustiek ontworpen sokkellamp Ashland Bay Rustiek ontworpen sokkellamp Ashland Bay Rustiek ontworpen sokkellamp Ashland Bay Zinkkleurig plintlicht Ashland Bay Met de Ashland Bay plintverlichting kan elke buitenruimte worden verrijkt met een beetje koloniale charme. De zink-look met een verweerde toets ziet er zeer stijlvol uit, het transparante glas met het fijne patroon zorgt voor een allround sfeervolle lichtopbrengst. De Ashland Bay plintlamp kan op vele manieren worden gebruikt op het terrein: als scheidingslicht tussen de borders en de tuin, in het trappenhuis en als lichtbron op een klein muurtje. Het licht draagt onder andere bij aan een grotere veiligheid op het buitenterrein. (1)
      Kichler Rustiek ontworpen sokkellamp Ashland Bay
      • 05024005292913
      1
    • BES LED LED Hanglamp met Zonne-energie - Aigi Uki - 0.16W - Warm Wit 3000K - Mat Wit - Kunststof
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177740578.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177740580.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177740579.jpg?ts=1
      BES LED BES LED LED Hanglamp met Zonne-energie - Aigi Uki - 0.16W - Warm Wit 3000K - Mat Wit - Kunststof LED Hanglamp met Zonne-energie - Aigi Uki - 0.16W - Warm Wit 3000K - Mat Wit - Kunststof LED Hanglamp met Zonne-energie - Aigi Uki - 0.16W - Warm Wit 3000K - Mat Wit - Kunststof Mat witte armatuur Materiaal is van kunststof 0.16 watt vermogen Warm Wit 3000K 2 volt Solar tuinverlichting Spatwaterdicht IP44 tuinverlichting sokkel, tuinverlichting paal, tuinlamp sokkel, buitenlamp paal (2)
      BES LED LED Hanglamp met Zonne-energie - Aigi Uki - 0.16W - Warm Wit 3000K - Mat Wit - Kunststof
      • 07434224952921
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 59.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 49.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 49.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Oct 02 02:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 54.24
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 56.52
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 65.81
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 56.52
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 54.24
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 58.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 58.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 58.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 58.99
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 54.24
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 58.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 58.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 58.99
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 58.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 58.99
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 58.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 58.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 58.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 58.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be