x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Konstsmide Parma 1-lichts 118cm - 230V - E27 - matzwart/RVS

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Konstsmide Parma 1-lichts 118cm - 230V - E27 - matzwart/RVS
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Konstsmide Parma 1-lichts 118cm - 230V - E27 - matzwart/RVS
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Konstsmide Parma 1-lichts 118cm - 230V - E27 - matzwart/RVS
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220304011.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236989220.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/177577503.jpg?ts=1
Konstsmide Konstsmide Parma 1-lichts 118cm - 230V - E27 - matzwart/RVS Parma 1-lichts 118cm - 230V - E27 - matzwart/RVS Parma 1-lichts 118cm - 230V - E27 - matzwart/RVS Padverlichting in modern design voor buiten De padlamp is een echte blikvanger op weg naar de huisdeur Moderne padlamp met roestvrijstalen dak en zwart gelakt aluminium Deze hoogwaardige buitenlamp laat je weg in een mooi licht stralen Vanwege de beschermingsklasse IP43 is deze lamp beschermd tegen spatwater (1)
  • 07318307242003
3
  • Algemene kenmerken
    • Type Lamp: Vloerlamp
    • Fitting: E27
    • Aansluitingsvoltage: 230 V
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
    • Materiaal: Kunststof, Staal
    • Meubel stijl: Landelijk
  • Technische details
    • Aantal lampen: 1
  • 93.75 179.90 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Padverlichting in modern design voor buiten De padlamp is een echte blikvanger op weg naar de huisdeur Moderne padlamp met roestvrijstale...93.75, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Meerdanlicht Meerdanlicht
      De Parma lantaarn van Konstsmide is een stralende eyecatcher! Door het elegant design en de hoogwaardige kwaliteit is Parma een schittere...
      122.88, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Lampen24.be Lampen24.be
      5.0 (1)
      Schitterende padlamp PARMA met heldere glazen kap Het heldere lampenglas van deze lamp garandeert een optimale verlichting. Het klassieke...179.90, 2-4w (offer_sdt_1_month)
      1
  • 0 0
    • Led's Light Led | Outdoor | Solar | Paallamp | Kiev | 1lm | 2700K | IP44 | Sensor | Zwart | 2 Stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202758010.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222856848.jpg?ts=1
      Led's Light Led's Light Led | Outdoor | Solar | Paallamp | Kiev | 1lm | 2700K | IP44 | Sensor | Zwart | 2 Stuks Led | Outdoor | Solar | Paallamp | Kiev | 1lm | 2700K | IP44 | Sensor | Zwart | 2 Stuks Led | Outdoor | Solar | Paallamp | Kiev | 1lm | 2700K | IP44 | Sensor | Zwart | 2 Stuks LED's Light Klassieke Tuinlamp op zonne-energie met sensor - Kiev - 2 stuks (1)
      Led's Light Led | Outdoor | Solar | Paallamp | Kiev | 1lm | 2700K | IP44 | Sensor | Zwart | 2 Stuks
      • 08719323788312
      1
    • Nampook Solarlamp Pp Set 9 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172653703.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154172557.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224340061.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156791910.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163769957.jpg?ts=1
      Nampook Nampook Solarlamp Pp Set 9 stuks Solarlamp Pp Set 9 stuks Solarlamp Pp Set 9 stuks Solarlamp Pp Set 9 stuks. De producten van Nampook zijn van topkwaliteit en daarom voor iedereen een topaanwinst in en rondom uw huis. Uit onze collectie verlichting & elektra. Van het merk Nampook maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Solarlamp Pp Set 9 stuks, dit komt uit het assortiment zon solarverlichting, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Nampook Solarlamp Pp Set 9 stuks
      • 08719987343957
      3
      deal
    • Led's Light Led | Outdoor | Muurlamp | Solar | Sevilla | 6W | 600lm | 2700K | IP44 | Sensor | Rvs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167507705.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202758856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153958286.jpg?ts=1
      Led's Light Led's Light Led | Outdoor | Muurlamp | Solar | Sevilla | 6W | 600lm | 2700K | IP44 | Sensor | Rvs Led | Outdoor | Muurlamp | Solar | Sevilla | 6W | 600lm | 2700K | IP44 | Sensor | Rvs Led | Outdoor | Muurlamp | Solar | Sevilla | 6W | 600lm | 2700K | IP44 | Sensor | Rvs LED's Light LED Wandlamp op zonne-energie met 2 sensoren - Draadloos - RVS (1)
      Led's Light Led | Outdoor | Muurlamp | Solar | Sevilla | 6W | 600lm | 2700K | IP44 | Sensor | Rvs
      • 08719323785410
      1
    • Shada Straler zwart incl. LED met beweging sensor IP65 solar - Teho
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132604650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173698055.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202760494.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151498279.jpg?ts=1
      Shada Shada Straler zwart incl. LED met beweging sensor IP65 solar - Teho Straler zwart incl. LED met beweging sensor IP65 solar - Teho Straler zwart incl. LED met beweging sensor IP65 solar - Teho LED's Light MaxPower Solar LED Schijnwerper met bewegingssensor - IP65 - Zwart (1)
      Shada Straler zwart incl. LED met beweging sensor IP65 solar - Teho
      • 08719323783898
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 119.60
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.60
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 122.88
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 122.88
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 122.88
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 122.88
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 122.88
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 119.60
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 93.75
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 93.75
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 93.75
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 93.75
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 93.75
    • teamvergelijk@vergelijk.be