x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL LED-wandlamp buiten 2 stuks RVS neerwaarts

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL LED-wandlamp buiten 2 stuks RVS neerwaarts
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL LED-wandlamp buiten 2 stuks RVS neerwaarts
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL LED-wandlamp buiten 2 stuks RVS neerwaarts
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202049633.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/224781912.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/224781915.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/224781914.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/121331954.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL LED-wandlamp buiten 2 stuks RVS neerwaarts LED-wandlamp buiten 2 stuks RVS neerwaarts LED-wandlamp buiten 2 stuks RVS neerwaarts vidaXL LED-wandlamp buiten neerwaarts RVS 2 st (2)
  • 08718475996361
1
  • Algemene kenmerken
    • Type Lamp: Wandlamp
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Technische details
    • Type lamp: LED
    • Type stroombron: Lichtnet, Zonne-energie
    • Dimbaar: Nee
    • Aantal lampen: 0
    • Vermogen lamp: 0 Watt
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 33.99 33.99 EUR 1
    1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Deze strakke LED-wandlamp voor buitengebruik heeft een ingetogen, modern ontwerp. De lamp is gemaakt van roestvrij staal en verbetert ied...33.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Garden Lights Nepos 12V buitenlamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234094058.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145612507.jpg?ts=1
      Garden Lights Garden Lights Nepos 12V buitenlamp Nepos 12V buitenlamp Nepos 12V buitenlamp Staande Lamp Buiten LED - Nepos - 12V - 3W (1)
      Garden Lights Nepos 12V buitenlamp
      • 05907800856019
      • ch-warentuin-2780
      1
    • Garden Lights Gardenlights Inbouwspot Alpha blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187615543.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162109857.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127465714.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186149087.jpg?ts=1
      Garden Lights Garden Lights Gardenlights Inbouwspot Alpha blauw Gardenlights Inbouwspot Alpha blauw Gardenlights Inbouwspot Alpha blauw Grondspot Buiten LED - Alpha Blauwe - 12V - 0.5W (1)
      Garden Lights Gardenlights Inbouwspot Alpha blauw
      • 05907800852981
      1
    • Weltevree Guidelight
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84554837.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84554840.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84554842.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84554841.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187796116.jpg?ts=1
      Weltevree Weltevree Guidelight Guidelight Guidelight De Guidelight van Floris Schoonderbeek, een ontwerper, ondernemer en conceptontwikkelaar, is slechts een van zijn innovatieve ontwerpen, gebouwd op het praktische aspect en verbeterd door zijn liefde voor het kamperen. De Guidelight werd geacht een zaklamp te zijn, een werklamp en sfeerverlichting, 3-in-1. (1)
      Weltevree Guidelight
      • 08719274200406
      1
    • KS Verlichting Bologna Sokkel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162877489.jpg?ts=1
      KS KS Verlichting Bologna Sokkel Verlichting Bologna Sokkel Verlichting Bologna Sokkel KS Verlichting Bologna Sokkel Buiten - E27 - IP44 - Metaal (1)
      KS Verlichting Bologna Sokkel
      • 08714732741804
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 38.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 32.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 32.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 33.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be