x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er usb-kabels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hähnel usb kabel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in usb kabel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Hähnel 2-in-1 USB Sync/Charge Cable
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/25998514.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/38514823.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212290940.jpg?ts=1
      Hähnel Hähnel 2-in-1 USB Sync/Charge Cable 2-in-1 USB Sync/Charge Cable 2-in-1 USB Sync/Charge Cable Beschrijving van het product: Hahnel 1000 652.0 Aansluiting 1: USB A Aansluiting 2: Micro-USB B/Lightning Geslacht: mannelijk / mannen (1)
      Hähnel 2-in-1 USB Sync/Charge Cable
      • 05099113006523
      • 1000 652.0
      2
      18.90 EUR
    • Hähnel USB / Micro-USB / Lightning / 30-Pin 10006510 Laadkabel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/25998515.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/38514824.jpg?ts=1
      Hähnel Hähnel USB / Micro-USB / Lightning / 30-Pin 10006510 Laadkabel USB / Micro-USB / Lightning / 30-Pin 10006510 Laadkabel USB / Micro-USB / Lightning / 30-Pin 10006510 Laadkabel Apple Lightning compatibel met Apple iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPad mini, iPad mini Retina, iPad 4G, iPad Air, iPod Touch 5G en iPod Nano 7G Apple 30Pin compatibel met iPhone 3G, 3GS, 4, 4S, iPad, iPad 2, iPad 3G, iPod Touch 2G, 3G, 4G, iPod Nano 4G, 5G en 6G MFI licenties voor het synchroniseren en opladen van je iPod, iPhone of iPad via USB op je computer Compatibel met Samsung Galaxy, HTC, Blackberry, Kindle, Garmin, Tom en Laptop Inhoud: Hähnel behuizing 3-in-1 oplaadkabel en synchronisatiekabel met 3 stopcontacten (micro-USB, 30-polig, lightning); handleiding (mogelijk niet beschikbaar in het Nederlands) (1)
      Hähnel USB / Micro-USB / Lightning / 30-Pin 10006510 Laadkabel
      • 05099113006516
      • 1000 651.0
      2
      32.84 EUR
    • Hähnel Flexx 3-in-1 Sync Charge Cable
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159391860.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134518157.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134518164.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134518158.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134518151.jpg?ts=1
      Hähnel Hähnel Flexx 3-in-1 Sync Charge Cable Flexx 3-in-1 Sync Charge Cable Flexx 3-in-1 Sync Charge Cable De Hahnel FLEXX 3-in-1 Kabel voor Apple en Android is ideaal wanneer jij altijd in conflict ben met de veel laadkabels voor al je apparaten. (1)
      Hähnel Flexx 3-in-1 Sync Charge Cable
      • 05099113006561
      • 1000 656.0
      • 5099113006561
      1
      33.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Anker DEFAULT
        • anker
      • AudioQuest DEFAULT
        • audioquest
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • < 1 m (lengte_snoer_1)
      • 1 m - 1,5 m (lengte_snoer_2)
      • 1,5 m - 2 m (lengte_snoer_3)
      • ≥ 2 m (lengte_snoer_4)
    • Merk (brand):
      • 2GO (2go)
      • 4smarts (4smarts)
      • Acme (acme)
      • ACT (act)
      • ADATA (adata)
      • Akasa (akasa)
      • Alcasa (alcasa)
      • Aligator (aligator)
      • ALLNET (allnet)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Angelbird (angelbird)
      • Anker (anker)
      • Ansmann (ansmann)
      • Apple (apple)
      • ASSMANN Electronic (assmann_electronic)
      • Astro (astro)
      • Aten (aten)
      • AudioQuest (audioquest)
      • Aukey (aukey)
      • Azuri (azuri)
      • Bandridge (bandridge)
      • Baseus (baseus)
      • BeHello (behello)
      • Belkin (belkin)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • BitFenix (bitfenix)
      • BlackBerry (blackberry)
      • Blade (blade)
      • BlitzWolf (blitzwolf)
      • Boompods (boompods)
      • Bosch (bosch)
      • C2G (c2g)
      • Cable Company (cable_company)
      • Cables To Go (cables_to_go)
      • Cablexpert (cablexpert)
      • Canon (canon)
      • Canyon (canyon)
      • Caruba (caruba)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Choetech (choetech)
      • ClickTronic (clicktronic)
      • Club 3D (club_3d)
      • Compulocks (compulocks)
      • Connect IT (connect_it)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Crosscall (crosscall)
      • Cygnett (cygnett)
      • Datalogic (datalogic)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Digital Data Communications (digital_data_communications)
      • Digitus (digitus)
      • DJI (dji)
      • Dolphix (dolphix)
      • Ducky (ducky)
      • Duracell (duracell)
      • Dörr (do_rr)
      • E+p (e_p)
      • Eaton (eaton)
      • Ednet (ednet)
      • EECONN (eeconn)
      • EFB Elektronik (efb_elektronik)
      • Eminent (eminent)
      • Equip (equip)
      • Erard (erard)
      • Evercade (evercade)
      • Ewent (ewent)
      • EXSYS (exsys)
      • Fairphone (fairphone)
      • Felixx (felixx)
      • Floating Grip (floating_grip)
      • Fresh 'n rebel (fresh_n_rebel)
      • Fuj:tech (fuj_tech)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G&BL (g_bl)
      • Garmin (garmin)
      • Gembird (gembird)
      • Goobay (goobay)
      • GOOD CONNECTIONS (good_connections)
      • Green Cell (green_cell)
      • GREENMOUSE (greenmouse)
      • Hama (hama)
      • Hamlet (hamlet)
      • Happy Plugs (happy_plugs)
      • Helos (helos)
      • HL (hl)
      • Honeywell (honeywell)
      • HP (hp)
      • HQ (hq)
      • Huawei (huawei)
      • Huddly (huddly)
      • Hyper (hyper)
      • Hähnel (ha_hnel)
      • Icidu (icidu)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • InLine (inline)
      • Insmat (insmat)
      • J5 create (j5_create)
      • J5CREATE (j5create)
      • Jabra (jabra)
      • Joby (joby)
      • Joy-It (joy_it)
      • Kanex (kanex)
      • Kensington (kensington)
      • Kit (kit)
      • KMD (kmd)
      • Konix (konix)
      • Ksix (ksix)
      • König (ko_nig)
      • Lampa (lampa)
      • Lanberg (lanberg)
      • LELO (lelo)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lindy (lindy)
      • Linq Byelements (linq_byelements)
      • LMP (lmp)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LOGON (logon)
      • M-Cab (m_cab)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mcdodo (mcdodo)
      • MediaRange (mediarange)
      • Microconnect (microconnect)
      • Microsoft (microsoft)
      • Mobilize (mobilize)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Monster Cable (monster_cable)
      • Mophie (mophie)
      • Motorola (motorola)
      • Nacon (nacon)
      • Nanocable (nanocable)
      • Nedis (nedis)
      • Nevox (nevox)
      • Nikon (nikon)
      • Nilox (nilox)
      • Nonda (nonda)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Olympus (olympus)
      • Omenex (omenex)
      • OnePlus (oneplus)
      • OPPO (oppo)
      • ORICO (orico)
      • OTB (otb)
      • Otterbox (otterbox)
      • OWC (owc)
      • OWL LABS (owl_labs)
      • Pantone (pantone)
      • Pedea (pedea)
      • PGYtech (pgytech)
      • Philips (philips)
      • Phoenix (phoenix)
      • Port Designs (port_designs)
      • PremiumCord (premiumcord)
      • Procab (procab)
      • PureLink (purelink)
      • Puro (puro)
      • Qoltec (qoltec)
      • RealPower (realpower)
      • Renkforce (renkforce)
      • Rittal (rittal)
      • ROCK (rock)
      • Rode (rode)
      • Roline (roline)
      • Rolling Square (rolling_square)
      • Røde (r_de)
      • S-Conn (s_conn)
      • S-Impuls (s_impuls)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Savio (savio)
      • SBS (sbs)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Shiverpeaks (shiverpeaks)
      • Silicon Power (silicon_power)
      • Sitecom (sitecom)
      • Skross (skross)
      • Sony (sony)
      • SoSkild (soskild)
      • Speaka Professional (speaka_professional)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spigen (spigen)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • StarTech.com (startech_com)
      • STREETZ (streetz)
      • Subsonic (subsonic)
      • Suunto (suunto)
      • Swissten (swissten)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • Tecnoware (tecnoware)
      • Terratec (terratec)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tilta (tilta)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Transcend (transcend)
      • Trendnet (trendnet)
      • Tribe (tribe)
      • Tripp Lite (tripp_lite)
      • Trust (trust)
      • UGREEN (ugreen)
      • Under Control (under_control)
      • UNITEK (unitek)
      • Usbepower (usbepower)
      • V7 (v7)
      • Vakoss (vakoss)
      • Value (value)
      • Value Line (value_line)
      • Valueline (valueline)
      • Varta (varta)
      • Verbatim (verbatim)
      • Vision (vision)
      • Vivanco (vivanco)
      • VivoLink (vivolink)
      • Vonmählen (vonma_hlen)
      • Wacom (wacom)
      • Wago (wago)
      • Wentronic (wentronic)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoopar (xoopar)
      • Xqisit (xqisit)
      • Xtorm (xtorm)
      • Xtrememac (xtrememac)
      • Zebra (zebra)
    • Prijs (price):
      • < € 14 (budget)
      • € 14 - € 18 (price_2)
      • € 18 - € 26 (price_3)
      • ≥ € 26 (price_4)
    • Soort kabel (soort_kabel):
      • CAT5e (cat5e)
      • USB 2.0 (usb_2_0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be