x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er usb-kabels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Satechi usb kabel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in usb kabel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Satechi Type-C USB Passthrough Hub space grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133150787.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237113699.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182302139.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144539902.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237113701.jpg?ts=1
      Satechi Satechi Type-C USB Passthrough Hub space grijs Type-C USB Passthrough Hub space grijs Type-C USB Passthrough Hub space grijs Satechi Type-C USB Passthrough Hub - Space Grey (1)
      Satechi Type-C USB Passthrough Hub space grijs
      • 00879961005634
      • SAT05634
      • ST-TCUPM
      3
      33.20 EUR
    • Satechi USB-C cable - USB-C to USB-C - 2 m
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176637082.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189484027.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189484026.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237683830.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237683815.jpg?ts=1
      Satechi Satechi USB-C cable - USB-C to USB-C - 2 m USB-C cable - USB-C to USB-C - 2 m USB-C cable - USB-C to USB-C - 2 m Laad USB Type-C apparaten op sluit je smartphone, tablet of laptop USB-C aan om snelle laadsnelheden en een gegevensoverdracht van 480 Mbit/s tussen type C-apparaten te krijgen Krachtige laadsnelheden: ondersteunt USB-C PD Fast Charge en Quick Charge (QC) voor krachtige snelheden tot 100 W met compatibele voedingen en apparaten. USB-C-voedingsadapter zijn apart verkrijgbaar Snelle gegevensoverdracht: synchroniseer en overdraag gegevens snel tussen je aangesloten USB Type-C apparaten tot 480 Mbit/s. Ondersteunt geen video-uitvoer Lange levensduur constructie beschikt over een hoogwaardige gevlochten nylon constructie om breken te voorkomen, en het meegeleverde klittenband helpt om je kabels bij het opbergen vrij van knopen te houden Compatibel met: MacBook Pro / Air M2 2021 MacBook Pro 14 inch, 16 inch (M1 Pro & Max), MacBook Pro 2020 / Air M1, 2021/2020/2019/2017 iMac, iMac Pro, 2020/2018, Mac Mini, MacBook Air 20. 18, MacBook Pro 2018/2017, iPad Pro M1 2021, iPad Pro 2020/2018, iP (1)
      Satechi USB-C cable - USB-C to USB-C - 2 m
      • 00879961009199
      • ST-TCC2MM
      3
      22.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Anker DEFAULT
        • anker
      • AudioQuest DEFAULT
        • audioquest
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • < 1 m (lengte_snoer_1)
      • 1 m - 1,5 m (lengte_snoer_2)
      • 1,5 m - 2 m (lengte_snoer_3)
      • ≥ 2 m (lengte_snoer_4)
    • Merk (brand):
      • 2GO (2go)
      • 4smarts (4smarts)
      • Acme (acme)
      • ACT (act)
      • ADATA (adata)
      • Akasa (akasa)
      • Alcasa (alcasa)
      • Aligator (aligator)
      • ALLNET (allnet)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Alogic (alogic)
      • Angelbird (angelbird)
      • Anker (anker)
      • Ansmann (ansmann)
      • Apple (apple)
      • ASSMANN Electronic (assmann_electronic)
      • Astro (astro)
      • Asus (asus)
      • Aten (aten)
      • AudioQuest (audioquest)
      • Aukey (aukey)
      • Azuri (azuri)
      • Bandridge (bandridge)
      • Baseus (baseus)
      • BeHello (behello)
      • Belkin (belkin)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • BlackBerry (blackberry)
      • BlitzWolf (blitzwolf)
      • Boompods (boompods)
      • Bosch (bosch)
      • Boya (boya)
      • C2G (c2g)
      • Cable Company (cable_company)
      • Cables To Go (cables_to_go)
      • Cablexpert (cablexpert)
      • Canon (canon)
      • Canyon (canyon)
      • Caruba (caruba)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Choetech (choetech)
      • ClickTronic (clicktronic)
      • Club 3D (club_3d)
      • Compulocks (compulocks)
      • Connect IT (connect_it)
      • Contact (contact)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Crosscall (crosscall)
      • Cygnett (cygnett)
      • Datalogic (datalogic)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Digitus (digitus)
      • DJI (dji)
      • Ducky (ducky)
      • Duracell (duracell)
      • Dörr (do_rr)
      • E+p (e_p)
      • Eaton (eaton)
      • Ednet (ednet)
      • EECONN (eeconn)
      • EFB Elektronik (efb_elektronik)
      • Eminent (eminent)
      • Equip (equip)
      • Erard (erard)
      • Ewent (ewent)
      • EXSYS (exsys)
      • Fairphone (fairphone)
      • Floating Grip (floating_grip)
      • Fresh 'n rebel (fresh_n_rebel)
      • Fuj:tech (fuj_tech)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G&BL (g_bl)
      • Garmin (garmin)
      • Gembird (gembird)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Godox (godox)
      • Goobay (goobay)
      • GOOD CONNECTIONS (good_connections)
      • GP (gp)
      • Green Cell (green_cell)
      • Hama (hama)
      • Hamlet (hamlet)
      • Happy Plugs (happy_plugs)
      • Helos (helos)
      • HL (hl)
      • Honeywell (honeywell)
      • HP (hp)
      • HQ (hq)
      • Huawei (huawei)
      • Huddly (huddly)
      • Hyper (hyper)
      • Hähnel (ha_hnel)
      • IBox (ibox)
      • Icidu (icidu)
      • Icy Box (icy_box)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • InLine (inline)
      • Insmat (insmat)
      • Intermec (intermec)
      • Intos (intos)
      • J5 create (j5_create)
      • J5CREATE (j5create)
      • Jabra (jabra)
      • Joby (joby)
      • Joy-It (joy_it)
      • Kanex (kanex)
      • Kensington (kensington)
      • Kit (kit)
      • KMD (kmd)
      • Konix (konix)
      • Ksix (ksix)
      • König (ko_nig)
      • Lampa (lampa)
      • Lanberg (lanberg)
      • LELO (lelo)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lindy (lindy)
      • Linq Byelements (linq_byelements)
      • LMP (lmp)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LOGON (logon)
      • M-Cab (m_cab)
      • Manhattan (manhattan)
      • MCL (mcl)
      • MediaRange (mediarange)
      • Microconnect (microconnect)
      • Mobilize (mobilize)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Monster Cable (monster_cable)
      • Mophie (mophie)
      • Motorola (motorola)
      • Nacon (nacon)
      • Nanocable (nanocable)
      • Nedis (nedis)
      • Nevox (nevox)
      • Nikon (nikon)
      • Nilox (nilox)
      • Nonda (nonda)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Olympus (olympus)
      • Omenex (omenex)
      • OnePlus (oneplus)
      • OPPO (oppo)
      • ORICO (orico)
      • OTB (otb)
      • Otterbox (otterbox)
      • OWC (owc)
      • Pantone (pantone)
      • Pedea (pedea)
      • Philips (philips)
      • Phoenix (phoenix)
      • Port Designs (port_designs)
      • PremiumCord (premiumcord)
      • Procab (procab)
      • PureLink (purelink)
      • Puro (puro)
      • Qoltec (qoltec)
      • RealPower (realpower)
      • Renkforce (renkforce)
      • Rittal (rittal)
      • ROCK (rock)
      • Rode (rode)
      • Roline (roline)
      • Røde (r_de)
      • S-Conn (s_conn)
      • S-Impuls (s_impuls)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Savio (savio)
      • SBS (sbs)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Shiverpeaks (shiverpeaks)
      • Silicon Power (silicon_power)
      • Sitecom (sitecom)
      • Skross (skross)
      • Sony (sony)
      • SoSkild (soskild)
      • Speaka Professional (speaka_professional)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spigen (spigen)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • StarTech.com (startech_com)
      • STREETZ (streetz)
      • Subsonic (subsonic)
      • Suunto (suunto)
      • Swissten (swissten)
      • System-S (system_s)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • Tecnoware (tecnoware)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tilta (tilta)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Transcend (transcend)
      • Trendnet (trendnet)
      • Tribe (tribe)
      • Tripp Lite (tripp_lite)
      • Trust (trust)
      • UGREEN (ugreen)
      • Under Control (under_control)
      • UNITEK (unitek)
      • Usbepower (usbepower)
      • V7 (v7)
      • Value (value)
      • Valueline (valueline)
      • Varta (varta)
      • Verbatim (verbatim)
      • Vision (vision)
      • Vivanco (vivanco)
      • VivoLink (vivolink)
      • Vonmählen (vonma_hlen)
      • Wacom (wacom)
      • Wago (wago)
      • Wentronic (wentronic)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoopar (xoopar)
      • Xqisit (xqisit)
      • Xtorm (xtorm)
      • Xtrememac (xtrememac)
      • Zebra (zebra)
    • Prijs (price):
      • < € 14 (budget)
      • € 14 - € 18 (price_2)
      • € 18 - € 27 (price_3)
      • ≥ € 27 (price_4)
    • Soort kabel (soort_kabel):
      • CAT5e (cat5e)
      • USB 2.0 (usb_2_0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be