x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er usb-kabels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Techly usb kabel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in usb kabel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Techly Actieve USB verlengkabel | 10 meter | USB 2.0 (100% koper, Daisy chaining tot 30 meter)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248451326.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182862069.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169713006.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169713007.jpg?ts=1
      Techly Techly Actieve USB verlengkabel | 10 meter | USB 2.0 (100% koper, Daisy chaining tot 30 meter) Actieve USB verlengkabel | 10 meter | USB 2.0 (100% koper, Daisy chaining tot 30 meter) Actieve USB verlengkabel | 10 meter | USB 2.0 (100% koper, Daisy chaining tot 30 meter) Actieve USB A verlengkabel- Deze actieve USB verlengkabel zorgt ervoor dat jij eenvoudig apparaten over een langere afstand kunt verbinden zonder signaalverlies. De kabel van 10 meter lang kun je door middel van Daisy chaining uitbreiden tot maar liefst 30 meter. Dit exemplaar heeft een koperen kern voor een betrouwbare dataoverdracht.Actieve USB verlenger met Daisy chainingMet deze USB versterker zorg je dat het USB signaal wordt versterkt. Hiermee kun je grotere afstanden overbruggen en treden er minder storingen op. Dit type heeft een mannelijke en vrouwelijke USB A aansluiting, zodat je eenvoudig een andere kabel kunt aansluiten. Deze USB versterker heeft geen externe voeding nodig. Je kunt dit exemplaar verlengen tot 30 meter door middel van Daisy chaining.Wat is USB 2.0?Deze kabel maakt gebruik van de USB 2.0 standaard. Dat betekent dat dit type snelheden van maximaal 480 megabit per seconde kan halen. De kabel is geschikt om data over te zetten, apparaten op te laden of deze (1)
      Techly Actieve USB verlengkabel | 10 meter | USB 2.0 (100% koper, Daisy chaining tot 30 meter)
      • 08054529023646
      • IUSB-REP10TY
      2
      24.45 EUR
    • Techly ICOC MUSB20-CMAM10T USB-kabel 1 m USB 2.0 USB A USB C Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/263292433.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/263292484.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/263292482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/263292481.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/263292483.jpg?ts=1
      Techly Techly ICOC MUSB20-CMAM10T USB-kabel 1 m USB 2.0 USB A USB C Zwart ICOC MUSB20-CMAM10T USB-kabel 1 m USB 2.0 USB A USB C Zwart ICOC MUSB20-CMAM10T USB-kabel 1 m USB 2.0 USB A USB C Zwart Techly ICOC MUSB20-CMAM10T USB-kabel 1 m USB 2.0 USB A USB C Zwart (1)
      Techly ICOC MUSB20-CMAM10T USB-kabel 1 m USB 2.0 USB A USB C Zwart
      • 08051128109375
      • ICOC MUSB20-CMAM10T
      1
      18.35 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Anker DEFAULT
        • anker
      • AudioQuest DEFAULT
        • audioquest
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • < 1 m (lengte_snoer_1)
      • 1 m - 1,5 m (lengte_snoer_2)
      • 1,5 m - 2 m (lengte_snoer_3)
      • ≥ 2 m (lengte_snoer_4)
    • Merk (brand):
      • 2GO (2go)
      • 4smarts (4smarts)
      • Acme (acme)
      • ACT (act)
      • ADATA (adata)
      • Akasa (akasa)
      • Alcasa (alcasa)
      • Aligator (aligator)
      • ALLNET (allnet)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Alogic (alogic)
      • Angelbird (angelbird)
      • Anker (anker)
      • Ansmann (ansmann)
      • Apple (apple)
      • ASSMANN Electronic (assmann_electronic)
      • Astro (astro)
      • Asus (asus)
      • Aten (aten)
      • AudioQuest (audioquest)
      • Aukey (aukey)
      • Azuri (azuri)
      • Bandridge (bandridge)
      • Baseus (baseus)
      • BeHello (behello)
      • Belkin (belkin)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • BlackBerry (blackberry)
      • BlitzWolf (blitzwolf)
      • Boompods (boompods)
      • Bosch (bosch)
      • Boya (boya)
      • C2G (c2g)
      • Cable Company (cable_company)
      • Cables To Go (cables_to_go)
      • Cablexpert (cablexpert)
      • Canon (canon)
      • Canyon (canyon)
      • Caruba (caruba)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Choetech (choetech)
      • ClickTronic (clicktronic)
      • Club 3D (club_3d)
      • Compulocks (compulocks)
      • Connect IT (connect_it)
      • Contact (contact)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Crosscall (crosscall)
      • Cygnett (cygnett)
      • Datalogic (datalogic)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Digitus (digitus)
      • DJI (dji)
      • Ducky (ducky)
      • Duracell (duracell)
      • Dörr (do_rr)
      • E+p (e_p)
      • Eaton (eaton)
      • Ednet (ednet)
      • EECONN (eeconn)
      • EFB Elektronik (efb_elektronik)
      • Eminent (eminent)
      • Equip (equip)
      • Erard (erard)
      • Ewent (ewent)
      • EXSYS (exsys)
      • Fairphone (fairphone)
      • Floating Grip (floating_grip)
      • Fresh 'n rebel (fresh_n_rebel)
      • Fuj:tech (fuj_tech)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G&BL (g_bl)
      • Garmin (garmin)
      • Gembird (gembird)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Godox (godox)
      • Goobay (goobay)
      • GOOD CONNECTIONS (good_connections)
      • GP (gp)
      • Green Cell (green_cell)
      • Hama (hama)
      • Hamlet (hamlet)
      • Happy Plugs (happy_plugs)
      • Helos (helos)
      • HL (hl)
      • Honeywell (honeywell)
      • HP (hp)
      • HQ (hq)
      • Huawei (huawei)
      • Huddly (huddly)
      • Hyper (hyper)
      • Hähnel (ha_hnel)
      • IBox (ibox)
      • Icidu (icidu)
      • Icy Box (icy_box)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • InLine (inline)
      • Insmat (insmat)
      • Intermec (intermec)
      • Intos (intos)
      • J5 create (j5_create)
      • J5CREATE (j5create)
      • Jabra (jabra)
      • Joby (joby)
      • Joy-It (joy_it)
      • Kanex (kanex)
      • Kensington (kensington)
      • Kit (kit)
      • KMD (kmd)
      • Konix (konix)
      • Ksix (ksix)
      • König (ko_nig)
      • Lampa (lampa)
      • Lanberg (lanberg)
      • LELO (lelo)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lindy (lindy)
      • Linq Byelements (linq_byelements)
      • LMP (lmp)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LOGON (logon)
      • M-Cab (m_cab)
      • Manhattan (manhattan)
      • MCL (mcl)
      • MediaRange (mediarange)
      • Microconnect (microconnect)
      • Mobilize (mobilize)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Monster Cable (monster_cable)
      • Mophie (mophie)
      • Motorola (motorola)
      • Nacon (nacon)
      • Nanocable (nanocable)
      • Nedis (nedis)
      • Nevox (nevox)
      • Nikon (nikon)
      • Nilox (nilox)
      • Nonda (nonda)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Olympus (olympus)
      • Omenex (omenex)
      • OnePlus (oneplus)
      • OPPO (oppo)
      • ORICO (orico)
      • OTB (otb)
      • Otterbox (otterbox)
      • OWC (owc)
      • Pantone (pantone)
      • Pedea (pedea)
      • Philips (philips)
      • Phoenix (phoenix)
      • Port Designs (port_designs)
      • PremiumCord (premiumcord)
      • Procab (procab)
      • PureLink (purelink)
      • Puro (puro)
      • Qoltec (qoltec)
      • RealPower (realpower)
      • Renkforce (renkforce)
      • Rittal (rittal)
      • ROCK (rock)
      • Rode (rode)
      • Roline (roline)
      • Røde (r_de)
      • S-Conn (s_conn)
      • S-Impuls (s_impuls)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Savio (savio)
      • SBS (sbs)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Shiverpeaks (shiverpeaks)
      • Silicon Power (silicon_power)
      • Sitecom (sitecom)
      • Skross (skross)
      • Sony (sony)
      • SoSkild (soskild)
      • Speaka Professional (speaka_professional)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spigen (spigen)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • StarTech.com (startech_com)
      • STREETZ (streetz)
      • Subsonic (subsonic)
      • Suunto (suunto)
      • Swissten (swissten)
      • System-S (system_s)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • Tecnoware (tecnoware)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tilta (tilta)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Transcend (transcend)
      • Trendnet (trendnet)
      • Tribe (tribe)
      • Tripp Lite (tripp_lite)
      • Trust (trust)
      • UGREEN (ugreen)
      • Under Control (under_control)
      • UNITEK (unitek)
      • Usbepower (usbepower)
      • V7 (v7)
      • Value (value)
      • Valueline (valueline)
      • Varta (varta)
      • Verbatim (verbatim)
      • Vision (vision)
      • Vivanco (vivanco)
      • VivoLink (vivolink)
      • Vonmählen (vonma_hlen)
      • Wacom (wacom)
      • Wago (wago)
      • Wentronic (wentronic)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoopar (xoopar)
      • Xqisit (xqisit)
      • Xtorm (xtorm)
      • Xtrememac (xtrememac)
      • Zebra (zebra)
    • Prijs (price):
      • < € 14 (budget)
      • € 14 - € 18 (price_2)
      • € 18 - € 27 (price_3)
      • ≥ € 27 (price_4)
    • Soort kabel (soort_kabel):
      • CAT5e (cat5e)
      • USB 2.0 (usb_2_0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be