x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Integral 64GB USB3.0

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Integral 64GB USB3.0
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Integral 64GB USB3.0
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Integral 64GB USB3.0
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/206405803.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105461763.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229742351.jpg?ts=1
Integral Integral 64GB USB3.0 64GB USB3.0 64GB USB3.0 Integral COURIER 3.0 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blauw, Zilver (1)
  • 05055288418943
  • INFD64GBCOU3.0
2
  • Algemene kenmerken
    • Opslagcapaciteit: 64 GB
    • Certificering: - CE
    • Geslacht: Unisex
    • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Technische details
    • Leessnelheid: 170 MB/s
    • Schrijfsnelheid: 30 MB/s
    • Plug-en-play: Ja
    • Sleutelring: Nee
    • Stroomvoorziening via usb: Ja
  • Design
    • Kleur: Multi, Zilver, Blauw
    • Materiaal: Kunststof
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Software
    • Compatibele besturingssystemen: macOS, Windows 7, Linux, Windows Vista
    • Geschikt voor Windows: Windows Vista, Windows 7, Windows XP
    • Linux operating systems supported: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Mac OS X 10.0 Cheetah
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Usb: Ja
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2012
  • 15.50 20.48 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Integral COURIER 3.0 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blauw, Zilver15.50, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon Amazon
      Connectiviteitstechnologie: USB vereist Meer dan 25 miljoen USB-pendrives verkocht Klassiek, duurzaam en elegant design, nooit verliezen ...20.48, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Philips Snow Edition USB-stick 32 GB - Duopack
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146778541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122922963.jpg?ts=1
      Philips Philips Snow Edition USB-stick 32 GB - Duopack Snow Edition USB-stick 32 GB - Duopack Snow Edition USB-stick 32 GB - Duopack Philips Snow Edition USB-stick 32 GB - Duopack (1)
      Philips Snow Edition USB-stick 32 GB - Duopack
      • 04895185621661
      1
    • Philips usb 3.0 8gb snow edition green
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153730079.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147126700.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206982750.jpg?ts=1
      Philips Philips usb 3.0 8gb snow edition green usb 3.0 8gb snow edition green usb 3.0 8gb snow edition green Philips | USB Stick | 8 GB | USB 3.0 | Snow (1)
      Philips usb 3.0 8gb snow edition green
      • 08719274668091
      1
    • Kingston DataTraveler microDuo 3C 64 GB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119739558.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212912889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212912891.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212912888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202165161.jpg?ts=1
      Kingston Kingston DataTraveler microDuo 3C 64 GB DataTraveler microDuo 3C 64 GB DataTraveler microDuo 3C 64 GB Kingston DataTraveler microDuo 3C - USB-stick - 64 GB (1)
      Kingston DataTraveler microDuo 3C 64 GB
      • 00740617243079
      • 04056203459745
      • DTDUO3C/64GB
      2
    • Philips 2 In1 Usb Stick 3.1/usb C - 16gb - Fm16dc152b
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180496445.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233799002.jpg?ts=1
      Philips Philips 2 In1 Usb Stick 3.1/usb C - 16gb - Fm16dc152b 2 In1 Usb Stick 3.1/usb C - 16gb - Fm16dc152b 2 In1 Usb Stick 3.1/usb C - 16gb - Fm16dc152b Philips 2-in-1 USB-C OTG USB3.1 16 GB, Windows/macOS/Android, zwart (1)
      Philips 2 In1 Usb Stick 3.1/usb C - 16gb - Fm16dc152b
      • 08720039510654
      1
    • min
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 18.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 18.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 18.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 18.80
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 18.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 18.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 18.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 18.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 18.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 18.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 18.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 18.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 18.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 18.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 18.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 18.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 18.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 18.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 18.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 18.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 18.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 18.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 18.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 18.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 18.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 18.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 18.70
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 16.93
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 15.40
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 19.24
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 15.40
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 15.40
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 13.12
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 14.30
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 14.30
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 14.30
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 14.30
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 14.30
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 14.30
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 14.30
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 14.30
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 14.30
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 14.30
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 14.30
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 14.30
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 14.40
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 14.40
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 14.40
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 14.40
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 14.40
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 15.10
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 14.60
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 14.60
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 15.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 14.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 14.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 14.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 14.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 14.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 14.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 14.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 14.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 14.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 14.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 14.89
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 20.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 20.49
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 15.10
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 15.40
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 15.40
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 15.40
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 15.40
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 15.40
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 15.40
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 15.40
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 15.40
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 15.40
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 15.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be