x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Integral Neon USB3.0 64GB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Integral Neon USB3.0 64GB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Integral Neon USB3.0 64GB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Integral Neon USB3.0 64GB
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/206405806.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223725898.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146868327.jpg?ts=1
Integral Integral Neon USB3.0 64GB Neon USB3.0 64GB Neon USB3.0 64GB Meer dan 25 miljoen USB-sticks verkocht Transparante blauwe behuizing. Klassiek, duurzaam en elegant design - de dop gaat nooit verloren - wordt bij gebruik aan de achterkant van de USB-stick bevestigd Praktisch voor de sleutelring - USB-stick sleutelhanger Plug-and-play: werkt met elk USB-compatibel apparaat, Windows, Mac OS en Linux Betrouwbare overdracht en opslag van uw foto's, video's, documenten en andere bestandstypes (1)
  • 05055288418882
  • INFD64GBNEONB3.0
2
  • Algemene kenmerken
    • Opslagcapaciteit: 64 GB
    • Certificering: - CE
    • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Technische details
    • Leessnelheid: 120 MB/s
    • Schrijfsnelheid: 15 MB/s
    • Plug-en-play: Ja
    • Sleutelring: Nee
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Synthetisch
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Software
    • Compatibele besturingssystemen: Linux, Windows Vista, macOS, Windows 7
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Usb: Ja
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2012
  • 13.80 25.52 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      USB-STICK INTEGRAL 64GB 3.0 NEON BLAUW13.80, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Meer dan 25 miljoen USB-sticks verkocht Transparante blauwe behuizing. Klassiek, duurzaam en elegant design - de dop gaat nooit verloren ...25.52, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • SanDisk USB 3.0-stick Ultra Shift 32 GB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230514034.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237812730.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237812728.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237812732.jpg?ts=1
      SanDisk SanDisk USB 3.0-stick Ultra Shift 32 GB USB 3.0-stick Ultra Shift 32 GB USB 3.0-stick Ultra Shift 32 GB SanDisk Ultra Shift - USB 3.0 Flash drive (1)
      SanDisk USB 3.0-stick Ultra Shift 32 GB
      • 00619659182274
      1
    • Integral USB stick 16 GB 2.0
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232845594.jpg?ts=1
      Integral Integral USB stick 16 GB 2.0 USB stick 16 GB 2.0 USB stick 16 GB 2.0 INTEGRAL USB STICK BELGIUM 16GB 2.0 (1)
      Integral USB stick 16 GB 2.0
      • 05055288440784
      1
    • MediaRange MR975
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167482449.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136102485.jpg?ts=1
      MediaRange MediaRange MR975 MR975 MR975 MediaRange MR975 USB flash drive 8 GB USB Type-A 2.0 Blauw (1)
      MediaRange MR975
      • 04260459611578
      1
    • ADATA Classic Series C008 16GB Blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/27091808.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/27091809.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147075994.jpg?ts=1
      ADATA ADATA Classic Series C008 16GB Blue Classic Series C008 16GB Blue Classic Series C008 16GB Blue ADATA Classic Series C008 (1)
      ADATA Classic Series C008 16GB Blue
      • 04718050609642
      • 00471805060962
      • AC008-16G-RWE
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 15.50
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 15.50
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 14.64
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 14.77
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 15.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 15.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 15.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 15.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 14.68
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.68
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.68
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.68
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 14.69
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 14.69
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 13.29
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 13.29
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.29
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 13.39
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 13.39
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 13.39
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 13.39
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 13.39
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 13.39
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 13.39
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 12.79
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 12.79
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 13.39
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 13.39
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 13.39
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 13.39
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 13.39
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 13.39
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 13.39
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 13.69
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 13.39
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 13.39
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 13.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 13.29
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.29
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.29
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 13.29
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.29
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.29
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.29
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.29
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.29
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.29
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 13.28
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 13.57
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 13.74
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 13.96
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.96
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 13.96
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 13.97
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 13.97
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.97
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 13.97
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 14.02
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 13.28
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 13.43
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 13.38
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 13.38
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 13.38
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 13.38
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 13.39
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 13.39
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 13.39
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 13.39
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 13.41
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 13.41
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 13.41
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 13.63
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 13.63
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 13.63
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 13.63
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 13.63
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 13.63
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 13.63
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 13.63
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 13.63
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 13.63
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 13.63
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 13.63
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 13.65
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 13.65
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 13.65
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 13.65
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 13.19
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 13.19
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 13.80
    • teamvergelijk@vergelijk.be