x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er usb-sticks verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    usb-stick

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in usb-stick categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Patriot Memory Supersonic Rage XT 128GB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116469458.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116469457.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124955630.jpg
      Patriot Memory Patriot Memory Supersonic Rage XT 128GB Supersonic Rage XT 128GB Supersonic Rage XT 128GB Duurzaam ontwerp die de levensduur van uw schijf verlengd De rubberen behuizing beschermt tegen valstoten, morsen, het dagelijks gebruik Intrekbaar ontwerp beschermt de USB-connector wanneer de schijf niet in gebruik is LED-licht indicator Geschikt voor Windows 10 Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Linux 2.4 en hoger, Mac OS9, X (1)
      Patriot Memory Supersonic Rage XT 128GB
      • 00815530016106
      • 00808111667736
      • PEF128GSRUSB
      2
      22.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • SanDisk DEFAULT
        • sandisk
      • Kingston DEFAULT
        • kingston
      • Intenso DEFAULT
        • intenso
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Kingston (kingston)
      • Sandisk (sandisk)
      • Philips (philips)
      • Verbatim (verbatim)
      • Aeon (aeon)
      • Agfa (agfa)
      • Agfaphoto (agfaphoto)
      • Archos (archos)
      • Bestron (bestron)
      • Coca Cola (coca_cola)
      • Corsair (corsair)
      • Duracell (duracell)
      • Emtec (emtec)
      • Goodram (goodram)
      • Hama (hama)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Integral (integral)
      • Intenso (intenso)
      • Ironkey (ironkey)
      • Kenwood (kenwood)
      • Kodak (kodak)
      • Ledger (ledger)
      • LEEF (leef)
      • Lexar (lexar)
      • Lindy (lindy)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • OrbitKey (orbitkey)
      • Pace (pace)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Photofast (photofast)
      • Q-CONNECT (q_connect)
      • Samsung (samsung)
      • Silicon Power (silicon_power)
      • Sony (sony)
      • StarTech.com (startech_com)
      • TDK (tdk)
      • Toshiba (toshiba)
      • Transcend (transcend)
      • Tribe (tribe)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 17 (budget)
      • € 17 - € 20 (price_2)
      • € 20 - € 26 (price_3)
      • ≥ € 26 (price_4)
    • Leessnelheid (mb/s) (leessnelheid):
      • < 30 MB/s (leessnelheid_1)
      • 30 MB/s - 100 MB/s (leessnelheid_2)
      • 100 MB/s - 150 MB/s (leessnelheid_3)
      • ≥ 150 MB/s (leessnelheid_4)
    • USB versie (usb_version):
      • USB 2.0 (usb_2_0)
      • USB 3.0 (usb_3_0)
      • USB 3.1 (usb_3_1)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Varianten (group):
      • Kingston Datatraveler (kingston_datatraveler)
      • Sandisk Cruzer (sandisk_cruzer)
      • Sandisk Ultra (sandisk_ultra)
      • Toshiba Transmemory (toshiba_transmemory)
      • Verbatim Store (verbatim_store)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be