x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips Snow Edition 64GB USB Stick

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips Snow Edition 64GB USB Stick
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips Snow Edition 64GB USB Stick
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips Snow Edition 64GB USB Stick
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/73162069.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/82877596.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150373050.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/123785979.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226138654.jpg?ts=1
Philips Philips Snow Edition 64GB USB Stick Snow Edition 64GB USB Stick Snow Edition 64GB USB Stick Capaciteit: 64 GB opslagcapaciteit voor grote bestanden Gebruik: activiteitsweergave brandt bij het kopiëren van bestanden Gegevensoverdracht: snelle USB 2.0-gegevensoverdracht Compatibiliteit: Compatibel met pc- en Mac-computers Design: compact en elegant design (1)
  • 08719274668015
  • 08712581662646
  • FM64FD70B/10
  • 2179701
2
  • Algemene kenmerken
    • Opslagcapaciteit: 64 GB
    • Geslacht: Unisex
  • Verbindingsmogelijkheden
    • USB versie: USB 2.0
  • Design
    • Kleur: Paars, Multi, Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • Technische details
    • Sleutelring: Ja
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows Vista, Ja, Windows ME, Windows XP, Windows 98, Windows 2000
    • Linux operating systems supported: Ja
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2015
  • 11.99 12.33 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Philips USB stick 2.0 64GB - Snow - Paars - FM64FD70B11.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Capaciteit: 64 GB opslagcapaciteit voor grote bestanden Gebruik: activiteitsweergave brandt bij het kopiëren van bestanden Gegevensoverdr...12.33, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Kioxia u202 hayabusa white usb stick usb 2.0 128gb
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164743342.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162551645.jpg?ts=1
      Kioxia Kioxia u202 hayabusa white usb stick usb 2.0 128gb u202 hayabusa white usb stick usb 2.0 128gb u202 hayabusa white usb stick usb 2.0 128gb Kioxia USB-Flashdrive 128 GB USB2.0 TransMemory U202 weiß retail (1)
      Kioxia u202 hayabusa white usb stick usb 2.0 128gb
      • 04582563850224
      • LU202W128GG4
      2
    • Aeon Labs Z-WAVE USB Adapter + Batterij GEN5 AEOEZW090-C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118612625.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167063959.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/86148843.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153956309.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217365471.jpg?ts=1
      Aeon Aeon Labs Z-WAVE USB Adapter + Batterij GEN5 AEOEZW090-C Labs Z-WAVE USB Adapter + Batterij GEN5 AEOEZW090-C Labs Z-WAVE USB Adapter + Batterij GEN5 AEOEZW090-C De nieuwe Z-Stick Generation 5 van Aeotec, met Z-Wave plus, maakt het mogelijk om je pc, notebook, Raspberry Pi, etc. als centrale besturing voor je huis te gebruiken. Met één druk op de knop kun je eenvoudig modules toevoegen aan of verwijderen uit je domotica-netwerk. (1)
      Aeon Labs Z-WAVE USB Adapter + Batterij GEN5 AEOEZW090-C
      • 01220000012813
      • ZW090-C
      2
    • PNY 32GB Attache 4 2.0
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208484724.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172323231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117619357.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147060208.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140543277.jpg?ts=1
      PNY PNY 32GB Attache 4 2.0 32GB Attache 4 2.0 32GB Attache 4 2.0 PNY Attache 4 32GB - USB-Stick / Zwart (1)
      PNY 32GB Attache 4 2.0
      • 03536401519379
      • 4024818
      • FD32GATT4-EF
      1
    • Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133125559.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151070317.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106537083.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135020191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181188600.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Verbatim NANO USB3.0 stick / 16GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te (1)
      Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • 00023942987093
      • 98709
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 15.98
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 15.98
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 11.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 15.98
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 15.98
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 15.98
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 15.98
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 15.98
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 11.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 11.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 11.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 11.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 11.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 11.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 11.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 15.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.98
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 11.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 11.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 11.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 11.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 11.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 11.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 11.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 11.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 10.25
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 10.25
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 10.25
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 10.25
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 10.25
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 10.25
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 10.25
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 9.75
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 9.75
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 9.75
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 9.75
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 9.75
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 9.75
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 9.75
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 9.75
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 9.75
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 9.75
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 9.75
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 9.75
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 9.75
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 10.75
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 10.75
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 10.75
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 10.75
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 10.75
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 10.75
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 10.75
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 10.75
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 10.75
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 10.75
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 10.75
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 10.75
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 10.75
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 10.75
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 12.33
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 12.33
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 12.33
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 12.33
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 12.33
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 11.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 11.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be