x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

SanDisk Cruzer Glide 128GB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews SanDisk Cruzer Glide 128GB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties SanDisk Cruzer Glide 128GB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
SanDisk Cruzer Glide 128GB
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166874616.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236982764.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/106520220.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/100962600.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/203546514.jpg?ts=1
SanDisk SanDisk Cruzer Glide 128GB Cruzer Glide 128GB Cruzer Glide 128GB Sandisk 128GB Cruzer Glide USB-stick (1)
  • 06196590823380
  • 00619659082338
  • 00617407582093
  • SDCZ128-064G-B35
  • SDCZ60-128G-B35
5
  • Algemene kenmerken
    • Opslagcapaciteit: 128 GB
    • Garantie: 5 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Leessnelheid: 60 MB/s
    • Schrijfsnelheid: 10 MB/s
    • Plug-en-play: Ja
    • Usb-aansluiting type: USB Type-A
  • Verbindingsmogelijkheden
    • USB versie: USB 2.0
  • Design
    • Kleur: Zwart, Rood
    • Materiaal: Textiel
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 0 cm
    • Breedte: 20 mm
    • Diepte product: 11 mm
    • Gewicht product: 6 g
    • Hoogte: 60 mm
  • Software
    • Linux operating systems supported: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Ja
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2013
  • 21.49 36.45 EUR 5
    5
    • Amazon Amazon
      Lichtgewicht ontwerp met intrekbare USB-connector Hoge capaciteit schijf voor de opslag van uw belangrijke bestanden Snelle bestandsoverd...21.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      SanDisk Cruzer Glide | 128 GB | USB 2.0A - USB Stick26.70, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De SanDisk Cruzer Glide is een compacte, uitschuifbare usb-stick met een opslagcapaciteit van 128 GB. Dankzij SanDisk SecureAccess kun je...28.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fotodevakman Fotodevakman
      9.502878088296287 (13)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De SanDisk Cruzer USB-stick Ultra 128GB 100MB/s USB 3.0 combineert hoge snelheden en een ruime opslagcapaciteit met een compact design. M...30.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Grobet.be Grobet.be
      Sandisk 128GB Cruzer Glide USB-stick36.45, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Kioxia u202 hayabusa white usb stick usb 2.0 128gb
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164743342.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162551645.jpg?ts=1
      Kioxia Kioxia u202 hayabusa white usb stick usb 2.0 128gb u202 hayabusa white usb stick usb 2.0 128gb u202 hayabusa white usb stick usb 2.0 128gb Kioxia USB-Flashdrive 128 GB USB2.0 TransMemory U202 weiß retail (1)
      Kioxia u202 hayabusa white usb stick usb 2.0 128gb
      • 04582563850224
      • LU202W128GG4
      2
    • Aeon Labs Z-WAVE USB Adapter + Batterij GEN5 AEOEZW090-C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118612625.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167063959.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/86148843.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153956309.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217365471.jpg?ts=1
      Aeon Aeon Labs Z-WAVE USB Adapter + Batterij GEN5 AEOEZW090-C Labs Z-WAVE USB Adapter + Batterij GEN5 AEOEZW090-C Labs Z-WAVE USB Adapter + Batterij GEN5 AEOEZW090-C De nieuwe Z-Stick Generation 5 van Aeotec, met Z-Wave plus, maakt het mogelijk om je pc, notebook, Raspberry Pi, etc. als centrale besturing voor je huis te gebruiken. Met één druk op de knop kun je eenvoudig modules toevoegen aan of verwijderen uit je domotica-netwerk. (1)
      Aeon Labs Z-WAVE USB Adapter + Batterij GEN5 AEOEZW090-C
      • 01220000012813
      • ZW090-C
      2
    • PNY 32GB Attache 4 2.0
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208484724.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172323231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117619357.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147060208.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140543277.jpg?ts=1
      PNY PNY 32GB Attache 4 2.0 32GB Attache 4 2.0 32GB Attache 4 2.0 PNY Attache 4 32GB - USB-Stick / Zwart (1)
      PNY 32GB Attache 4 2.0
      • 03536401519379
      • 4024818
      • FD32GATT4-EF
      1
    • Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133125559.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151070317.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106537083.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135020191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181188600.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Verbatim NANO USB3.0 stick / 16GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te (1)
      Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • 00023942987093
      • 98709
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 20.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 20.49
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 20.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 20.49
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 21.49
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 21.49
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 21.49
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 21.49
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 21.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 21.49
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 21.49
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 20.93
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 20.93
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 21.08
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 21.08
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 21.08
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 21.08
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 21.49
    • teamvergelijk@vergelijk.be