x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Sony Memory Stick Duo Pro 16GB HX

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Sony Memory Stick Duo Pro 16GB HX
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Sony Memory Stick Duo Pro 16GB HX
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Sony Memory Stick Duo Pro 16GB HX
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/101697415.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/129559822.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/29751558.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202529650.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/101499418.jpg?ts=1
Sony Sony Memory Stick Duo Pro 16GB HX Memory Stick Duo Pro 16GB HX Memory Stick Duo Pro 16GB HX De Sony MMS 16GB Pro-HG Duo HX (MSHX16B) is een originele Sony geheugenkaart. De kaart kan snel gegevens overdragen en voldoet aan de eisen van high definition. (1)
  • 04905524523034
  • 00799472005254
  • 00027242746497
  • 04905524646818
  • 00027242825376
  • 05052217046048
  • MSHX16A
  • MSHX16B
  • 278343
  • MSHX16G3
  • MSHX16G
2
  • Technische details
    • Leessnelheid: 50 MB/s
    • Schrijfsnelheid: 50 MB/s
    • Ingangsspanning: 2 V
    • Plug-en-play: Ja
    • Soort flashgeheugen: MS Pro-HG Duo
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: -25 - 85 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: -25 - 85 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 31 mm
    • Diepte: 0.16 cm
    • Diepte product: 20 mm
    • Gewicht product: 2 g
    • Hoogte: 2 cm
    • Hoogte: 1.6 mm
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 16 GB
  • Platform
    • Platform: PlayStation Portable (PSP)
  • Overig
    • Host transfer rate: 20 MB/s
  • 52.99 52.99 EUR 2
    2
    • Kamera Express Kamera Express
      8.072500670948974 (16)
      De Sony MMS 16GB Pro-HG Duo HX (MSHX16B) is een originele Sony geheugenkaart. De kaart kan snel gegevens overdragen en voldoet aan de eis...52.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Foto Konijnenberg Foto Konijnenberg
      5.0 (1)
      De Sony MMS 16GB Pro-HG Duo HX (MSHX16B) is een originele Sony geheugenkaart. De kaart kan snel gegevens overdragen en voldoet aan de eis...52.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133125559.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151070317.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106537083.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135020191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181188600.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Verbatim NANO USB3.0 stick / 16GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te (1)
      Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • 00023942987093
      • 98709
      1
    • Integral USB stick 128GB Courier 2.0
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206404292.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153826451.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217429757.jpg?ts=1
      Integral Integral USB stick 128GB Courier 2.0 USB stick 128GB Courier 2.0 USB stick 128GB Courier 2.0 Enzo Integral USB stick 128GB Courier 2.0\\n\\nBeschrijving\\nIntegral USB stick, Flash drive Hi-speed USB 2.0 type courier.\\n\\nTechnische gegevens\\n * type 128GB * aansluiting USB (1)
      Integral USB stick 128GB Courier 2.0
      • 05055288421073
      • INFD128GBCOU
      2
    • Tribe 111755040108 USB flash drive 32 GB USB Type-A 2.0 Multi kleuren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174654894.jpg?ts=1
      Tribe Tribe 111755040108 USB flash drive 32 GB USB Type-A 2.0 Multi kleuren 111755040108 USB flash drive 32 GB USB Type-A 2.0 Multi kleuren 111755040108 USB flash drive 32 GB USB Type-A 2.0 Multi kleuren USB-stick 2.0, geïnspireerd op het beroemde Star Wars-karakter in 3D, handgemaakt. Deze Memory Stick Flash Drive garandeert maximale lees- en schrijfsnelheid en is compatibel met Windows, Linux en Mac. Neem deze pen drive mee naar het werk en tijdens je vrije tijd, hij kan ook als sleutelhanger worden gebruikt, dankzij zijn praktische metalen ketting. Deze kleine USB-stick wordt door Tribe op officiële licentie geproduceerd: Wees voorzichtig voor vervalsing en koop alleen kwaliteitsproducten.... (1)
      Tribe 111755040108 USB flash drive 32 GB USB Type-A 2.0 Multi kleuren
      • 08055186274761
      • 111755040108
      2
    • SanDisk Ultra Trek 64GB USB 3.0 Flash Drive
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169295898.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225718646.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237334143.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237334146.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147116598.jpg?ts=1
      SanDisk SanDisk Ultra Trek 64GB USB 3.0 Flash Drive Ultra Trek 64GB USB 3.0 Flash Drive Ultra Trek 64GB USB 3.0 Flash Drive Sandisk Ultra Trek | 64 GB | USB Type 3.0A - USB Stick (1)
      SanDisk Ultra Trek 64GB USB 3.0 Flash Drive
      • 00619659166571
      • 0619659166571
      • SDCZ490-064G-G46
      2
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 52.99
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 52.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 52.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 52.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be