x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Verbatim VB-FD2-32G-PSB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Verbatim VB-FD2-32G-PSB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Verbatim VB-FD2-32G-PSB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Verbatim VB-FD2-32G-PSB
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157688723.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/221415895.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/83270090.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/112350131.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122988649.jpg?ts=1
Verbatim Verbatim VB-FD2-32G-PSB VB-FD2-32G-PSB VB-FD2-32G-PSB Verbatim PinStripe USB2.0 stick / 32GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent (1)
  • 00239424906470
  • 00023942490647
  • 2746998
  • 49064
  • V49064
2
  • Algemene kenmerken
    • Opslagcapaciteit: 32 GB
  • Technische details
    • Leessnelheid: 10 MB/s
    • Schrijfsnelheid: 4 MB/s
    • Plug-en-play: Ja
    • Sleutelring: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • USB versie: USB 2.0
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 0 cm
    • Breedte: 21 mm
    • Diepte product: 54 mm
    • Gewicht product: 8.6 g
    • Hoogte: 0.92 cm
    • Hoogte: 9.22 mm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 32 GB
  • Prestatie
    • Wachtwoordbescherming: Ja
  • Software
    • Compatibele besturingssystemen: macOS, Windows 2000, Windows 7, Windows XP, Windows Vista
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2011
  • 14.94 17.35 EUR 2
    2
    • Onlinekabelshop Onlinekabelshop
      Verbatim PinStripe USB2.0 stick / 32GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent14.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kabeldirect Kabeldirect
      Omdat USB-aansluitingen inmiddels in vrijwel elke computer en zelfs in auto's, DVD- en multimediaspelers, televisietoestellen en digitale...17.35, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Integral USB stick 16 GB 2.0
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232845594.jpg?ts=1
      Integral Integral USB stick 16 GB 2.0 USB stick 16 GB 2.0 USB stick 16 GB 2.0 INTEGRAL USB STICK BELGIUM 16GB 2.0 (1)
      Integral USB stick 16 GB 2.0
      • 05055288440784
      1
    • MediaRange MR975
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167482449.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136102485.jpg?ts=1
      MediaRange MediaRange MR975 MR975 MR975 MediaRange MR975 USB flash drive 8 GB USB Type-A 2.0 Blauw (1)
      MediaRange MR975
      • 04260459611578
      1
    • ADATA Classic Series C008 16GB Blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/27091808.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/27091809.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147075994.jpg?ts=1
      ADATA ADATA Classic Series C008 16GB Blue Classic Series C008 16GB Blue Classic Series C008 16GB Blue ADATA Classic Series C008 (1)
      ADATA Classic Series C008 16GB Blue
      • 04718050609642
      • 00471805060962
      • AC008-16G-RWE
      1
    • Tribe The Simpons - Barney - USB-stick - 8 GB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226980129.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139995514.jpg?ts=1
      Tribe Tribe The Simpons - Barney - USB-stick - 8 GB The Simpons - Barney - USB-stick - 8 GB The Simpons - Barney - USB-stick - 8 GB Tribe 8GB USB2.0 USB flash drive USB Type-A 2.0 Multi kleuren (1)
      Tribe The Simpons - Barney - USB-stick - 8 GB
      • 08034135436771
      1
    • min
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 16.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.94
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 14.94
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 14.94
    • teamvergelijk@vergelijk.be