x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/249746701.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/183036251.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/152012716.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/21184142.jpg?ts=1
D-Link D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm DEM-431XT netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm DEM-431XT netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm D-Link (DEM-431XT) D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm (1)
  • 00790069353123
  • 00790069353147
  • 00790069353130
  • DEM-431XT
3
  • Algemene kenmerken
    • Certificering: - CE
    • Stroom (max.): 300 Ampère
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Technische details
    • Golflengte: 850 Nm
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 80 cm
    • Gewicht product: 65 g
    • Gewicht (zonder accessoires): 60 g
    • Hoogte: 140 cm
    • Lengte: 50 cm
  • Design
    • Kleur: Multi
  • Prestatie
    • Maximaal bereik: 300 m
  • 88.91 373.26 EUR 3
    3
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      accessoires Prijs per stuk88.91, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Productbeschrijving: D-Link DEM-431XT Producttype: Transceiver Fabrieksgarantie: 24 maanden302.48, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Senetic.be Senetic.be
      D-Link (DEM-431XT) D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm373.26, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • StarTech.com 453154B21ST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155356177.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155166873.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247780861.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247780859.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com 453154B21ST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP 453154B21ST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP 453154B21ST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP 1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | TAA | levenlange garantieThe StarTech.com Advantage (1)
      StarTech.com 453154B21ST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP
      • 00065030865326
      3
    • Micro MO-C-S31123CDL20 SFP netwerk transceiver module
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147103111.jpg?ts=1
      Micro Micro MO-C-S31123CDL20 SFP netwerk transceiver module MO-C-S31123CDL20 SFP netwerk transceiver module MO-C-S31123CDL20 SFP netwerk transceiver module MO-C-S31123CDL20 5711045423154 network transceiver modules (1)
      Micro MO-C-S31123CDL20 SFP netwerk transceiver module
      • 05711045423154
      2
    • StarTech.com DPBOOST audio/video extender AV-repeater Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155331177.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155296920.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246021105.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226918654.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246021506.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com DPBOOST audio/video extender AV-repeater Zwart DPBOOST audio/video extender AV-repeater Zwart DPBOOST audio/video extender AV-repeater Zwart Versterk de sterkte van je DisplayPort-signaal om je videobron tot 65 cm te verlengen. (20 m) standaard DP-kabel Compatibel met DisplayPort DP-videobronapparaten zoals laptops en desktop-pc's en geeft displays en projectoren aan Uitbreidbaar tot verschillende afstanden tot 65 m met equalizer/werkt met standaard DisplayPort-kabels Resolutie 4K Verlengkabel / 4K naar 60Hz / DP/DP DisplayPort DP versterker / Extender / DisplayPort Repeater / discrete installatie (1)
      StarTech.com DPBOOST audio/video extender AV-repeater Zwart
      • 00065030864220
      2
    • Devolo dLAN 9790 WiFi Repeater AC
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103831500.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133137906.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237072004.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101234675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143154463.jpg?ts=1
      Devolo Devolo dLAN 9790 WiFi Repeater AC dLAN 9790 WiFi Repeater AC dLAN 9790 WiFi Repeater AC Tot honderd netwerkapparaten profiteren van maximale wifi-prestaties in elke ruimte Keuze tussen 2,4 of 5 GHz WLAN-frequenties Op elk moment uitbreidbaar zeer eenvoudig met extra devolo mesh-adapters CPL-technologie verbindt devolo-adapter Stabiele gegevensoverdracht door muren en plafonds (1)
      Devolo dLAN 9790 WiFi Repeater AC
      • 04250059697904
      • 9790
      • 3537367
      2
    • min
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 354.59
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 354.59
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 340.67
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 340.67
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 340.67
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 340.67
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 340.67
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 348.15
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 157.98
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 157.98
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 157.98
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 157.98
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 157.98
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 157.98
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 157.98
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 157.98
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 157.98
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 157.98
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 157.98
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 157.98
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 157.98
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Sun Dec 18 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Mon Dec 19 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Sat Dec 24 01:00:00 CET 2022 85.43
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 85.43
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 85.43
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 85.43
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Sat Jan 07 01:00:00 CET 2023 85.43
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 85.43
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 88.91
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 88.91
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 88.91
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 88.91
    • teamvergelijk@vergelijk.be