x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Digitus DN-81000-01 Vezel-optiek 850nm 1250Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerktransceivermodule

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Digitus DN-81000-01 Vezel-optiek 850nm 1250Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerktransceivermodule
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Digitus DN-81000-01 Vezel-optiek 850nm 1250Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerktransceivermodule
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Digitus DN-81000-01 Vezel-optiek 850nm 1250Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerktransceivermodule
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182305088.jpg?ts=1
Digitus Digitus DN-81000-01 Vezel-optiek 850nm 1250Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerktransceivermodule DN-81000-01 Vezel-optiek 850nm 1250Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerktransceivermodule DN-81000-01 Vezel-optiek 850nm 1250Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerktransceivermodule Plug & Play glasvezelverbinding maakt snelle installatie mogelijk Stuurt hoogwaardige gegevens en biedt nog resistente veiligheid Bereik tot 0,55 km voor een maximale gegevensoverdrachtssnelheid van 1,25 Gbps Voldoet aan IEEE 802.3z Gigabit 1000BASE-SX - voor korte afstanden, golflengte 850 nm (1)
  • 04016032369936
2
  • 16.44 16.44 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Plug & Play glasvezelverbinding maakt snelle installatie mogelijk Stuurt hoogwaardige gegevens en biedt nog resistente veiligheid Bereik ...16.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Plug & Play glasvezelverbinding maakt snelle installatie mogelijk Stuurt hoogwaardige gegevens en biedt nog resistente veiligheid Bereik ...16.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Jura Smart Connect
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127906888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/263355360.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84533750.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202501833.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132214768.jpg?ts=1
      Jura Jura Smart Connect Smart Connect Smart Connect Met de JURA Smart Connect bedien je jouw JURA espressomachine via de app! Met de app bedien je via de tablet of telefoon jeespressomachine. Met de JURA Coffee app krijg je ook inzicht in je verbruik. Ook geschikt voor jouw apparaat?J.O.E.®appis compatibel met alle JURA volautomaten die zijn voorzien van Smart Connect. (1)
      Jura Smart Connect
      • 07610917721672
      • 72167
      5
    • Ansmann Home Charger HC365PD 1001-0128 USB-oplader Thuis Uitgangsstroom (max.) 3250 mA 3 x USB, USB-C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/260627784.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/260628610.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/260628609.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266284204.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/260628608.jpg?ts=1
      Ansmann Ansmann Home Charger HC365PD 1001-0128 USB-oplader Thuis Uitgangsstroom (max.) 3250 mA 3 x USB, USB-C Home Charger HC365PD 1001-0128 USB-oplader Thuis Uitgangsstroom (max.) 3250 mA 3 x USB, USB-C Home Charger HC365PD 1001-0128 USB-oplader Thuis Uitgangsstroom (max.) 3250 mA 3 x USB, USB-C Comprimering: Compacte, ruimtebesparende en intelligente universele oplader (USB-oplader met 3 aansluitingen) - geschikt voor alle apparaten die via USB worden opgeladen ONTROLING: met de Smart IC-technologie identificeert de voeding automatisch je apparaten en biedt de meeste daarvan een geschikte en vooral veilige laadstroom. Veiligheid: de automatische uitgangsspanning en stroomregeling beschermen u, uw apparaat en de universele oplader zelfs tegen overbelasting en kortsluiting. Aansluitingen: 3x USB (USB Type-C) | Uitgangsstroom: max. 3,25 A | Ingang: 110 - 240 V AC (60 Hz/50 Hz) | Stand-by verbruik 0,290 W Levering: ANSMANN 3-poorts USB-laadstation, handleiding | 107 x 45,4 x 31 mm (1)
      Ansmann Home Charger HC365PD 1001-0128 USB-oplader Thuis Uitgangsstroom (max.) 3250 mA 3 x USB, USB-C
      • 04013674186044
      2
    • Satechi draadloze oplader AirPods
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163460589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183424592.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189588989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237584877.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220299579.jpg?ts=1
      Satechi Satechi draadloze oplader AirPods draadloze oplader AirPods draadloze oplader AirPods Draadloos en zonder stroom: beschikt over een geïntegreerde draadloze laadcapaciteit om je AirPods van volledige snelheid te voorzien met een controlelampje en geribbelde randen om je AirPods op hun plaats te houden Knip kabels met een directe USB-C-aansluiting om kabels te verwijderen en je bureau schoon en zonder rommel te houden. Draadloos opladen eenvoudig op te laden het opladen van je AirPods Pro was nog nooit zo eenvoudig. Sluit hem gewoon aan op een power-type C-aansluiting, plaats je AirPods op het laaddock en de led-indicator brandt op om aan te geven dat hij wordt opgeladen. Reiniging en modern design: met zijn compacte formaat en het moderne aluminium oppervlak is het draadloze USB-C-laaddock een stijlvolle aanvulling op je thuiswerksysteem. Satechi Dual USB-C autolader 40W - 20W + 20W Power Delivery compatibel met 2022 iPad Air M1, 2021 iPad Pro M1, 2020 iPad Air, iPhone 13 Pro Max / 13 Pro / 13 Mini / 13 (1)
      Satechi draadloze oplader AirPods
      • 00879961008994
      • ST-TCWCDM
      2
    • UGREEN Verstelbare Telefoonhouder - Aluminium - Hoogte verstelbaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223458679.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237802427.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237802419.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237802421.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237802424.jpg?ts=1
      UGREEN UGREEN Verstelbare Telefoonhouder - Aluminium - Hoogte verstelbaar Verstelbare Telefoonhouder - Aluminium - Hoogte verstelbaar Verstelbare Telefoonhouder - Aluminium - Hoogte verstelbaar Doordacht Ontwerp: De telefoonhouder is ontworpen om uw handen vrij te maken en een comfortabeler gebruik te bieden.De siliconen van de telefoonhouder kan uw apparaat goed beschermen en er is ook een oplaadpoort voor mobiele telefoons. Geweldig voor het bekijken van video's, FaceTime, het spelen van games, het volgen van kookrecepten en meer. Verstelbare Hoek: Deze aluminium telefoonhouder heeft twee draaibare scharnieren voor hoekverstelling. Dankzij het flexibele scharnier en het ergonomische ontwerp van de telefoonhouder kun je de beste hoek kiezen. Robuust & Duurzaam: De stevige constructie van aluminium legering biedt stabiliteit aan de standaard. In vergelijking met plastic telefoonhouders is deze aluminium telefoon stand duurzamer en gaat hij langer mee. Opvouwbaar & Draagbaar: De telefoon standaard kan in meerdere hoeken worden versteld en opgevouwen, neemt na het opvouwen geen ruimte in beslag en is gemakkelijk mee te nemen in het weekend of op reis. Universele Compatibiliteit (1)
      UGREEN Verstelbare Telefoonhouder - Aluminium - Hoogte verstelbaar
      • 06957303887088
      2
    • min
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 20.08
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 19.91
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 19.76
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 19.63
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 19.63
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 19.39
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 19.34
      • Sat Dec 10 01:00:00 CET 2022 19.30
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 19.30
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 19.30
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 19.30
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 19.30
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 19.15
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 19.15
      • Sat Dec 17 01:00:00 CET 2022 19.11
      • Sun Dec 18 01:00:00 CET 2022 19.11
      • Mon Dec 19 01:00:00 CET 2022 19.07
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 19.05
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 19.03
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 19.02
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 19.00
      • Sat Dec 24 01:00:00 CET 2022 18.99
      • Sun Dec 25 01:00:00 CET 2022 18.98
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 18.97
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 18.94
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 18.94
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 18.91
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 18.88
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 18.86
      • Sun Jan 01 01:00:00 CET 2023 18.84
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 18.83
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 18.82
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 18.78
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 18.76
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 18.74
      • Sat Jan 07 01:00:00 CET 2023 18.72
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 18.66
      • Mon Jan 09 01:00:00 CET 2023 18.63
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 18.60
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 18.49
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 18.39
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 18.30
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 18.22
      • Sun Jan 15 01:00:00 CET 2023 18.16
      • Mon Jan 16 01:00:00 CET 2023 18.10
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 18.10
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 18.01
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 17.93
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 17.93
      • Sat Jan 21 01:00:00 CET 2023 17.73
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 17.73
      • Mon Jan 23 01:00:00 CET 2023 17.67
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 17.62
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 17.62
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 21.86
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 17.43
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 17.31
      • Sun Jan 29 01:00:00 CET 2023 17.20
      • Mon Jan 30 01:00:00 CET 2023 17.11
      • Tue Jan 31 01:00:00 CET 2023 17.11
      • Wed Feb 01 01:00:00 CET 2023 21.86
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 21.86
      • Fri Feb 03 01:00:00 CET 2023 16.83
      • Sat Feb 04 01:00:00 CET 2023 16.74
      • Sun Feb 05 01:00:00 CET 2023 16.66
      • Mon Feb 06 01:00:00 CET 2023 16.59
      • Tue Feb 07 01:00:00 CET 2023 16.53
      • Wed Feb 08 01:00:00 CET 2023 16.44
      • Thu Feb 09 01:00:00 CET 2023 16.44
    • teamvergelijk@vergelijk.be