x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HP Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews HP Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HP Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HP Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/169267397.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/209974257.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210019837.jpg?ts=1
HP HP Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm Information technology professionals rely on HP quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end computer users are seeking ways to optimize their system performance. HP provides leading solutions, adding new levels of performance, availability, flexibility, and management. (1)
  • 00889296046318
2
  • 4000.44 10663.95 EUR 2
    2
    • Senetic.be Senetic.be
      HPE (JH232A) Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm4000.44, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Axitech.be Axitech.be
      Information technology professionals rely on HP quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory ...10663.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • StarTech.com 453154B21ST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155356177.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155166873.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247780861.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247780859.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com 453154B21ST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP 453154B21ST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP 453154B21ST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP 1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | TAA | levenlange garantieThe StarTech.com Advantage (1)
      StarTech.com 453154B21ST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP
      • 00065030865326
      3
    • Micro MO-C-S31123CDL20 SFP netwerk transceiver module
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147103111.jpg?ts=1
      Micro Micro MO-C-S31123CDL20 SFP netwerk transceiver module MO-C-S31123CDL20 SFP netwerk transceiver module MO-C-S31123CDL20 SFP netwerk transceiver module MO-C-S31123CDL20 5711045423154 network transceiver modules (1)
      Micro MO-C-S31123CDL20 SFP netwerk transceiver module
      • 05711045423154
      2
    • StarTech.com DPBOOST audio/video extender AV-repeater Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155331177.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155296920.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246021105.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226918654.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246021506.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com DPBOOST audio/video extender AV-repeater Zwart DPBOOST audio/video extender AV-repeater Zwart DPBOOST audio/video extender AV-repeater Zwart Versterk de sterkte van je DisplayPort-signaal om je videobron tot 65 cm te verlengen. (20 m) standaard DP-kabel Compatibel met DisplayPort DP-videobronapparaten zoals laptops en desktop-pc's en geeft displays en projectoren aan Uitbreidbaar tot verschillende afstanden tot 65 m met equalizer/werkt met standaard DisplayPort-kabels Resolutie 4K Verlengkabel / 4K naar 60Hz / DP/DP DisplayPort DP versterker / Extender / DisplayPort Repeater / discrete installatie (1)
      StarTech.com DPBOOST audio/video extender AV-repeater Zwart
      • 00065030864220
      2
    • Devolo dLAN 9790 WiFi Repeater AC
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103831500.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133137906.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237072004.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101234675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143154463.jpg?ts=1
      Devolo Devolo dLAN 9790 WiFi Repeater AC dLAN 9790 WiFi Repeater AC dLAN 9790 WiFi Repeater AC Tot honderd netwerkapparaten profiteren van maximale wifi-prestaties in elke ruimte Keuze tussen 2,4 of 5 GHz WLAN-frequenties Op elk moment uitbreidbaar zeer eenvoudig met extra devolo mesh-adapters CPL-technologie verbindt devolo-adapter Stabiele gegevensoverdracht door muren en plafonds (1)
      Devolo dLAN 9790 WiFi Repeater AC
      • 04250059697904
      • 9790
      • 3537367
      2
    • min
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 15.14
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 15.14
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 15.14
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 15.14
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 15.14
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 15.14
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 10589.86
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 10602.94
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 10602.94
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 10552.64
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 10504.67
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 10504.67
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 10593.07
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 10484.54
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 10500.61
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 10543.35
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 10528.59
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 10401.65
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 10401.65
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 10306.50
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 10210.35
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 10317.90
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 10295.83
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 10395.08
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 10472.78
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 10472.78
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 10460.56
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 10573.49
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 10566.39
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 10528.96
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 10455.87
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 10510.17
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 10510.17
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 10463.30
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 10464.16
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 10486.88
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 10506.67
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 10634.51
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 10625.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 10625.99
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 10568.31
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 11111.36
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 11027.08
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 11066.48
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 11041.66
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 10980.64
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 10980.64
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 11081.39
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 10985.28
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 11081.33
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 11081.38
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 11145.94
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 11152.02
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 11152.02
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 11207.63
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 11185.23
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 11166.05
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 11169.80
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 10608.56
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 10608.56
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 9993.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 9993.95
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 9993.95
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 9993.95
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 9993.95
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 9993.95
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 11647.54
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 9993.95
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 9993.95
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 9993.95
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 10663.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 10663.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 10663.95
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 10663.95
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 10663.95
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Sat Dec 10 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Mon Dec 12 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Tue Dec 13 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Wed Dec 14 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 10490.88
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Sat Dec 17 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Sun Dec 18 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 10663.95
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Sat Dec 24 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 10663.95
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 10663.95
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 10490.88
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 10490.88
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 10460.63
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 10474.23
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 10490.88
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 10483.17
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 10477.60
      • Sat Jan 07 01:00:00 CET 2023 10483.17
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 10483.17
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 10483.17
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 10483.17
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 10483.17
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 10450.19
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 10441.35
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 10663.95
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 10663.95
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 10663.95
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 10663.95
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 10663.95
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 10663.95
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 10663.95
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 10663.95
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 10663.95
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 10663.95
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 10663.95
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 3978.75
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 3990.87
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 4001.36
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 4006.08
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 4006.08
      • Mon Jan 30 01:00:00 CET 2023 4000.44
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 4000.44
    • teamvergelijk@vergelijk.be