x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lancom SFP-SX-LC1

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lancom SFP-SX-LC1
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lancom SFP-SX-LC1
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lancom SFP-SX-LC1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207089495.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/266395196.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225711650.jpg?ts=1
Lancom Lancom SFP-SX-LC1 SFP-SX-LC1 SFP-SX-LC1 LANCOM SFP-SX-LC1 (1)
  • 04044144615566
  • 61556
2
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
  • Functies
    • Computer cooler type: Liquid cooling
  • 104.13 124.00 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Formaat: plug-in module SFP (Mini-GBIC) transmitter module104.13, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Dectdirect Dectdirect
      LANCOM SFP-SX-LC1124.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155363328.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155183675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147094620.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm 1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenslange garantieThe StarTech.com Advantage (1)
      StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm
      • 00065030873536
      2
    • Value USB A naar USB C adapter | Value | USB 3.0 (Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237682534.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237682537.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233684564.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237682531.jpg?ts=1
      Value Value USB A naar USB C adapter | Value | USB 3.0 (Zwart) USB A naar USB C adapter | Value | USB 3.0 (Zwart) USB A naar USB C adapter | Value | USB 3.0 (Zwart) USB-interfaceadapter Met een USB type A stekker en een USB type C female Voor aansluiting op een pc/laptop met USB 3.2 Gen 1 type A-aansluiting Maximale Stroomverbruik: 5 V, 1 A Voldoet aan de USB 3.2 Gen 1 standaard (overdracht tot 5 Gbit/s) (1)
      Value USB A naar USB C adapter | Value | USB 3.0 (Zwart)
      • 07630049615816
      2
    • StarTech.com RX70KMSFPST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225725079.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com RX70KMSFPST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm RX70KMSFPST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm RX70KMSFPST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm Gegarandeerd 100% compatibel met Juniper module RX-70KM-SFP StarTech.com SFP-modules krijgen een levenslange garantie Voldoet aan of overtreft de specificaties van de fabrikant en MSA (Multi-Source Agreement) van de industrie Laag stroomverbruik, minder dan 1,0 watt Hot-swappable met glasvezelmodules (1)
      StarTech.com RX70KMSFPST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm
      • 00065030883849
      2
    • StarTech.com MASFP1GBSXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155339197.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155180333.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/259746802.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com MASFP1GBSXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm MASFP1GBSXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm MASFP1GBSXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm 1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantieThe StarTech.com Advantage (1)
      StarTech.com MASFP1GBSXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm
      • 00065030868655
      • MASFP1GBSXST
      2
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 130.81
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 130.81
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 130.81
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 150.37
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 130.81
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 130.81
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 126.56
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 126.56
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 126.56
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 126.56
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 130.81
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 130.81
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 130.92
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 130.81
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 130.92
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 130.92
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 130.81
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 120.60
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 130.81
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 123.07
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 130.81
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 120.60
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 120.60
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 130.81
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 130.81
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 120.60
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 130.81
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 120.60
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 120.60
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 120.60
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 120.60
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 120.60
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 120.60
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 120.60
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 120.60
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 120.60
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 120.60
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 130.81
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 130.92
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 130.92
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 130.92
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 129.87
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 120.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 120.70
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 120.70
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 129.87
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 120.70
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 129.87
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 130.92
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 130.92
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 130.92
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 130.92
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 129.87
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 129.87
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 121.16
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 121.16
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 123.07
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 123.07
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 123.07
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 123.07
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 123.07
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 123.07
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 123.07
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 123.07
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 123.07
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 123.07
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 123.07
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 123.07
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 123.07
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 123.07
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 123.07
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 123.07
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 123.07
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 123.07
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 124.00
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 124.00
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 124.00
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 124.00
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 124.00
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 124.00
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 124.00
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 124.00
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 124.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 124.00
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 124.00
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 123.65
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 117.47
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 117.47
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 108.43
      • Sun Jan 29 01:00:00 CET 2023 104.13
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 104.13
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 104.13
    • teamvergelijk@vergelijk.be