x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Aten UCE60-AT KVM extender Zender en ontvanger

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Aten UCE60-AT KVM extender Zender en ontvanger
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Aten UCE60-AT KVM extender Zender en ontvanger
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Aten UCE60-AT KVM extender Zender en ontvanger
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150542269.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/107522940.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155359333.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217360693.jpg?ts=1
Aten Aten UCE60-AT KVM extender Zender en ontvanger UCE60-AT KVM extender Zender en ontvanger UCE60-AT KVM extender Zender en ontvanger Bijzondere kenmerken * Met de UCE60 kunt u uw USB-apparaat of -hub tot 60 m vanaf uw computer plaatsen, zodat u de gebruikelijke beperking van USB-kabels opheft * Het conditioneert het USB-signaal om tot 60 m te communiceren met voordelige Cat 5/Cat 5e/Cat 6-kabels. (1)
  • 04710423774971
  • UCE60-AT
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • 59.90 61.08 EUR 2
    2
    • Axitech.be Axitech.be
      Met de UCE60 kunt u uw USB-apparaat of -hub tot 60 m vanaf uw computer plaatsen, zodat u de gebruikelijke beperking van USB-kabels opheft...59.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Toolmax Toolmax
      Bijzondere kenmerken * Met de UCE60 kunt u uw USB-apparaat of -hub tot 60 m vanaf uw computer plaatsen, zodat u de gebruikelijke beperkin...61.08, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Aten 4-poorts HDMI Cat 5-splitser | 1 stuks - VS1804T-AT-G
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/258978380.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124883731.jpg?ts=1
      Aten Aten 4-poorts HDMI Cat 5-splitser | 1 stuks - VS1804T-AT-G 4-poorts HDMI Cat 5-splitser | 1 stuks - VS1804T-AT-G 4-poorts HDMI Cat 5-splitser | 1 stuks - VS1804T-AT-G 16Port LCD KVM Switch 17inch Fingerprint (1)
      Aten 4-poorts HDMI Cat 5-splitser | 1 stuks - VS1804T-AT-G
      • 00672792003097
      • 04710423775640
      • VS1804T-AT-G
      2
    • StarTech.com MCM1110MMLC netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155333634.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155167237.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166268128.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245989925.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237074115.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com MCM1110MMLC netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart MCM1110MMLC netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart MCM1110MMLC netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via gigabit glasvezel uit te breiden. De media converter is uitgerust met een multimode transceiver die een koperen RJ45 Ethernet-verbinding verandert in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. De converter is een krachtige netwerkuitbreiding-oplossing voor universiteitsterreinen, bedrijven, overheidsinstellingen, stadions of andere plaatsen waar netwerktoegang vereist is. Voordelige uitbreiding en betrouwbare prestatie De gigabit glasvezel mediaconverter is een voordelige en betrouwbare oplossing voor de uitbreiding van netwerken over kortere afstanden. De converter verbindt een Ethernet-netwerk met externe apparaten via een glasvezel backbone, waarbij de glasvezel-interface een bereik heeft van 550 m. De mediaconverter heeft een duurzame metalen behuizing, ontworpen voor een lange gebruiksduur. Veelzijdige verbindingen voor brede c (1)
      StarTech.com MCM1110MMLC netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart
      • 00065030861465
      • MCM1110MMLC
      2
    • StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155363328.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155183675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147094620.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm 1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenslange garantieThe StarTech.com Advantage (1)
      StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm
      • 00065030873536
      2
    • BenQ InstaShow Button Kit for WDC10C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235058233.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141976731.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178367955.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237375947.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237375949.jpg?ts=1
      BenQ BenQ InstaShow Button Kit for WDC10C InstaShow Button Kit for WDC10C InstaShow Button Kit for WDC10C 5J.JLD28.E20 (1)
      BenQ InstaShow Button Kit for WDC10C
      • 04718755078989
      • 5J.JLD28.E20
      • 4718755078989
      3
    • min
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 47.84
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 49.45
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 49.45
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 45.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 45.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 45.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 52.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 66.81
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 66.81
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 66.81
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 66.81
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 66.81
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 66.81
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 66.81
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 66.81
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 61.08
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 59.90
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 59.90
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 59.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be