x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

StarTech.com GLCLHSMDST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews StarTech.com GLCLHSMDST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties StarTech.com GLCLHSMDST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
StarTech.com GLCLHSMDST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155323177.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/251139861.jpg?ts=1
StarTech.com StarTech.com GLCLHSMDST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm GLCLHSMDST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm GLCLHSMDST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-LH-SMD StarTech.com SFP-modules krijgen een levenslange garantie Voldoet aan of overtreft de OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) van de industrie Laag stroomverbruik van minder dan 1 watt Hot-swappable met vezelopticmodules (1)
  • 00065030864268
3
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 12.7 cm
    • Gewicht (zonder accessoires): 18 g
    • Hoogte: 7.6 cm
    • Lengte: 40 cm
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • 40.64 75.90 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-LH-SMD StarTech.com SFP-modules krijgen een levenslange garantie Voldoet aan of overtreft de O...40.64, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-LH-SMD StarTech.com SFP-modules krijgen een levenslange garantie Voldoet aan of overtreft de O...40.64, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Axitech.be Axitech.be
      1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode Fiber | LC | 10 km | levenslange garantieThe StarTech.com Advantage75.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155363328.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155183675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147094620.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm 1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenslange garantieThe StarTech.com Advantage (1)
      StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm
      • 00065030873536
      2
    • Value USB A naar USB C adapter | Value | USB 3.0 (Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237682534.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237682537.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233684564.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237682531.jpg?ts=1
      Value Value USB A naar USB C adapter | Value | USB 3.0 (Zwart) USB A naar USB C adapter | Value | USB 3.0 (Zwart) USB A naar USB C adapter | Value | USB 3.0 (Zwart) USB-interfaceadapter Met een USB type A stekker en een USB type C female Voor aansluiting op een pc/laptop met USB 3.2 Gen 1 type A-aansluiting Maximale Stroomverbruik: 5 V, 1 A Voldoet aan de USB 3.2 Gen 1 standaard (overdracht tot 5 Gbit/s) (1)
      Value USB A naar USB C adapter | Value | USB 3.0 (Zwart)
      • 07630049615816
      2
    • StarTech.com RX70KMSFPST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225725079.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com RX70KMSFPST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm RX70KMSFPST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm RX70KMSFPST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm Gegarandeerd 100% compatibel met Juniper module RX-70KM-SFP StarTech.com SFP-modules krijgen een levenslange garantie Voldoet aan of overtreft de specificaties van de fabrikant en MSA (Multi-Source Agreement) van de industrie Laag stroomverbruik, minder dan 1,0 watt Hot-swappable met glasvezelmodules (1)
      StarTech.com RX70KMSFPST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm
      • 00065030883849
      2
    • StarTech.com MASFP1GBSXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155339197.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155180333.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/259746802.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com MASFP1GBSXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm MASFP1GBSXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm MASFP1GBSXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm 1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantieThe StarTech.com Advantage (1)
      StarTech.com MASFP1GBSXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm
      • 00065030868655
      • MASFP1GBSXST
      2
    • min
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 77.90
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 75.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 75.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 75.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 75.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 75.90
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 75.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 75.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 75.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 75.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 75.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 75.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 75.90
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 40.64
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Mon Dec 12 01:00:00 CET 2022 40.64
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Mon Dec 19 01:00:00 CET 2022 40.64
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 40.64
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Mon Jan 16 01:00:00 CET 2023 40.63
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 40.63
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 40.63
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 40.63
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 40.63
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 40.63
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 40.63
      • Mon Jan 23 01:00:00 CET 2023 40.63
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 40.64
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 40.64
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 40.64
    • teamvergelijk@vergelijk.be