x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

StarTech.com SFP10GLRST, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1310 nm

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews StarTech.com SFP10GLRST, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1310 nm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties StarTech.com SFP10GLRST, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1310 nm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
StarTech.com SFP10GLRST, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1310 nm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155359989.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/245992200.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/245992201.jpg?ts=1
StarTech.com StarTech.com SFP10GLRST, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1310 nm SFP10GLRST, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1310 nm SFP10GLRST, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1310 nm Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco Cisco SFP-10G-LR StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen Hot-swappable met glasvezelmodules StarTech.com SFP10GLRST. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Zink staal, Mean time between failures (MTBF): 2104865 uur. Typisch stroomverbruik: 1,3 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte van de verpakking: 92 mm, Diepte van de doos: 118 mm (1)
  • 00065030864275
2
  • 239.52 453.95 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Biedt betrouwbare 10 Gigabit Ethernet-verbindingen voor 10GBase-LR conforme netwerken 100% Cisco compatibel met SFP-10G-LR Voldoet aan of...239.52, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Axitech.be Axitech.be
      Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco Cisco SFP-10G-LR StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Vervult of overtreft OEM-spe...453.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • StarTech.com DPBOOST, 3840 x 2160 Pixels, AV-repeater, 20 m, Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155331177.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155296920.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246021105.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226918654.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246021506.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com DPBOOST, 3840 x 2160 Pixels, AV-repeater, 20 m, Zwart DPBOOST, 3840 x 2160 Pixels, AV-repeater, 20 m, Zwart DPBOOST, 3840 x 2160 Pixels, AV-repeater, 20 m, Zwart Versterk de sterkte van je DisplayPort-signaal om je videobron tot 65 cm te verlengen. (20 m) standaard DP-kabel Compatibel met DisplayPort DP-videobronapparaten zoals laptops en desktop-pc's en geeft displays en projectoren aan Uitbreidbaar tot verschillende afstanden tot 65 m met equalizer/werkt met standaard DisplayPort-kabels Resolutie 4K Verlengkabel / 4K naar 60Hz / DP/DP DisplayPort DP versterker / Extender / DisplayPort Repeater / discrete installatie (1)
      StarTech.com DPBOOST, 3840 x 2160 Pixels, AV-repeater, 20 m, Zwart
      • 00065030864220
      2
    • Trendnet TI-F10SC. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optisch
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210049586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237220410.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237220413.jpg?ts=1
      Trendnet Trendnet TI-F10SC. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optisch TI-F10SC. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optisch TI-F10SC. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optisch Afmetingen van de verpakking: 6 x 5 x 3,5 cm Gemaakt in China Kleur: Zwart Materiaal: Metaal (1)
      Trendnet TI-F10SC. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optisch
      • 00710931160451
      2
    • Digitus DN-81101 netwerk transceiver module
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237148980.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187613150.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155341027.jpg?ts=1
      Digitus Digitus DN-81101 netwerk transceiver module DN-81101 netwerk transceiver module DN-81101 netwerk transceiver module Compatibel met de volgende fabrikanten:Ubiquiti, Allied Telesis, Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Intellinet, KTI Networks, Level One, Planet, Tenda, TP-Link, TRENDnet, ZyXEL, ZTE, Avaya , Microtica, ENTERASYS, FINISAR, FORCE 10, RIVERSTONE , Fortinet Werking: Multimode, LC Duplex Golflengte: 1310 nm Gegevensoverdrachtssnelheid: tot 155 Mbit/s overdrachtsbereik: tot 2 km Bedrijfstemperatuur: 0 tot 70 graden Celsius Aansluiting: 1 LC Duplex Maximale gegevenssnelheid van 155 Mbps Hoge kwaliteit en hoge veiligheid Voor een afstand van maximaal 2 km (1)
      Digitus DN-81101 netwerk transceiver module
      • 04016032324843
      2
    • Planet MTB-LB40 Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106831986.jpg?ts=1
      Planet Planet MTB-LB40 Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module MTB-LB40 Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module MTB-LB40 Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module ASSMANN Electronic MTB-LB40 Netwerk-transceiver-module 10000 Mbit/s SFP+ 1330 nm netwerk-transceiver-modules (glasvezel, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, BX, 4000 m) (1)
      Planet MTB-LB40 Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
      • 04711605280372
      2
    • min
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 447.40
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 447.40
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 447.40
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 443.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 443.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 443.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 443.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 443.95
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 277.49
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 277.49
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 277.97
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 279.38
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 279.81
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 279.81
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 279.81
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 279.81
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 279.81
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 279.81
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 279.81
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 279.20
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 279.20
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 279.20
      • Wed Dec 14 01:00:00 CET 2022 261.24
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 261.24
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 261.24
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 261.24
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 261.24
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 261.24
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 257.46
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 257.46
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 257.46
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 257.46
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 257.46
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 257.46
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 257.46
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 254.72
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 254.72
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 254.72
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 254.72
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 254.72
      • Sun Jan 01 01:00:00 CET 2023 253.52
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 253.52
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 253.52
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 253.52
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 253.52
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 253.52
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 253.52
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 254.97
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 254.97
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 254.97
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 254.97
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 254.97
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 254.97
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 254.97
      • Sun Jan 15 01:00:00 CET 2023 253.42
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 253.42
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 253.42
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 253.42
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 253.42
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 253.42
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 253.42
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 256.29
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 256.29
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 256.29
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 256.29
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 256.29
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 256.29
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 256.29
      • Sun Jan 29 01:00:00 CET 2023 255.78
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 255.78
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 255.78
      • Wed Feb 01 01:00:00 CET 2023 273.12
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 273.12
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 273.12
      • Sat Feb 04 01:00:00 CET 2023 240.34
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 240.34
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 240.34
      • Tue Feb 07 01:00:00 CET 2023 239.52
      • Wed Feb 08 00:00:00 CET 2023 239.52
      • Thu Feb 09 00:00:00 CET 2023 239.52
    • teamvergelijk@vergelijk.be