x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

StarTech.com MASFP1GBLX10 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews StarTech.com MASFP1GBLX10 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties StarTech.com MASFP1GBLX10 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
StarTech.com MASFP1GBLX10 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155325846.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155158391.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246024983.jpg?ts=1
StarTech.com StarTech.com MASFP1GBLX10 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm MASFP1GBLX10 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm MASFP1GBLX10 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 StarTech.com SFP-modules genieten een levenslange garantie Voldoet aan of overtreft de OEM-specificaties en MSA-normen (multi-source aggreement) van de branche Laag stroomverbruik van minder dan 1 watt Hot-Swap met glasvezelmodules (1)
  • 00065030869454
  • 58094222
3
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • 60.10 98.90 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 StarTech.com SFP-modules genieten een levenslange garantie Voldoet aan of o...60.10, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 StarTech.com SFP-modules genieten een levenslange garantie Voldoet aan of o...60.10, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Axitech.be Axitech.be
      1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantieThe StarTech.com Advantage98.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • UGREEN Verstelbare Telefoonhouder - Aluminium - Hoogte verstelbaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223458679.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237802427.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237802419.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237802421.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237802424.jpg?ts=1
      UGREEN UGREEN Verstelbare Telefoonhouder - Aluminium - Hoogte verstelbaar Verstelbare Telefoonhouder - Aluminium - Hoogte verstelbaar Verstelbare Telefoonhouder - Aluminium - Hoogte verstelbaar Doordacht Ontwerp: De telefoonhouder is ontworpen om uw handen vrij te maken en een comfortabeler gebruik te bieden.De siliconen van de telefoonhouder kan uw apparaat goed beschermen en er is ook een oplaadpoort voor mobiele telefoons. Geweldig voor het bekijken van video's, FaceTime, het spelen van games, het volgen van kookrecepten en meer. Verstelbare Hoek: Deze aluminium telefoonhouder heeft twee draaibare scharnieren voor hoekverstelling. Dankzij het flexibele scharnier en het ergonomische ontwerp van de telefoonhouder kun je de beste hoek kiezen. Robuust & Duurzaam: De stevige constructie van aluminium legering biedt stabiliteit aan de standaard. In vergelijking met plastic telefoonhouders is deze aluminium telefoon stand duurzamer en gaat hij langer mee. Opvouwbaar & Draagbaar: De telefoon standaard kan in meerdere hoeken worden versteld en opgevouwen, neemt na het opvouwen geen ruimte in beslag en is gemakkelijk mee te nemen in het weekend of op reis. Universele Compatibiliteit (1)
      UGREEN Verstelbare Telefoonhouder - Aluminium - Hoogte verstelbaar
      • 06957303887088
      2
    • Zyxel SFP10G-LR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116952036.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183036441.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251132899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251132897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251132901.jpg?ts=1
      Zyxel Zyxel SFP10G-LR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm SFP10G-LR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm SFP10G-LR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Zyxel SFP10G-LR, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, 10000 m, 1310 nm (1)
      Zyxel SFP10G-LR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
      • 04718937567652
      • SFP10G-LR-ZZ0101F
      2
    • Intel E10GSFPSRX netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155198777.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/262687442.jpg?ts=1
      Intel Intel E10GSFPSRX netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm E10GSFPSRX netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm E10GSFPSRX netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Intel SFP+ SR Optics netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm (1)
      Intel E10GSFPSRX netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
      • 00675901437653
      • 05032037100458
      2
    • StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155363328.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155183675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147094620.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm 1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenslange garantieThe StarTech.com Advantage (1)
      StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm
      • 00065030873536
      2
    • min
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 62.29
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 63.30
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 63.30
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 61.96
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 61.96
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 61.96
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 61.96
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 61.96
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 61.96
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 64.88
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 60.84
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 60.84
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 65.35
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 60.44
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 60.79
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 61.70
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 61.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 61.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 61.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 61.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 61.70
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 59.16
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 59.15
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 65.33
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 60.81
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 61.68
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 61.68
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 59.63
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 65.30
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 60.37
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 58.71
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 58.71
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 58.61
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 58.61
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 58.61
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 58.61
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 58.61
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 58.61
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 61.22
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 61.22
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 61.29
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 61.30
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 61.29
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 61.30
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 61.30
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 61.35
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 62.32
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 62.32
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 61.91
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 64.67
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 63.69
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 62.73
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 62.73
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 64.67
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 62.25
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 62.25
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 62.25
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 62.25
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 62.25
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 62.25
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 63.21
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 63.21
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 62.73
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 62.73
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 62.73
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 62.73
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 62.73
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 64.67
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 64.67
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 64.01
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 64.01
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 64.01
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 62.25
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 62.24
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 63.30
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 63.30
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 63.30
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 63.33
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 63.79
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 64.79
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 61.41
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 61.41
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 61.41
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 61.41
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 61.44
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 61.44
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 61.44
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 63.31
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 63.31
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 63.31
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 64.76
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 65.28
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 65.28
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 60.93
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 65.28
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 64.79
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 64.79
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 64.29
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 64.29
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 65.27
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 65.28
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 64.27
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 64.27
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 61.29
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 61.29
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 65.79
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 61.83
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 61.83
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 66.30
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 66.30
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 66.30
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 65.28
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 64.78
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 64.78
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 65.63
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 64.32
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 64.32
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 64.32
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 64.30
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 64.29
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 64.97
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 65.97
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 65.47
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 64.65
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 65.97
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 66.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 41.68
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 41.68
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 41.68
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 41.68
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 41.68
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 41.68
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 41.68
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 96.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 73.60
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 81.96
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 81.96
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 81.96
      • Wed Dec 14 01:00:00 CET 2022 73.60
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 73.60
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 73.60
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 73.60
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 73.50
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 73.50
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 73.50
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 73.40
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 73.40
      • Sat Jan 07 01:00:00 CET 2023 73.40
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 73.40
      • Mon Jan 09 01:00:00 CET 2023 73.30
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 73.30
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 73.30
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 69.24
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 69.24
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 69.24
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 69.24
      • Mon Jan 16 01:00:00 CET 2023 69.24
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 69.24
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 72.63
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 69.00
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 69.00
      • Sat Jan 21 01:00:00 CET 2023 61.53
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 60.08
      • Mon Jan 23 01:00:00 CET 2023 60.04
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 60.41
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 60.10
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 60.10
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 60.10
    • teamvergelijk@vergelijk.be