x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

StarTech.com SFP1000TXST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews StarTech.com SFP1000TXST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties StarTech.com SFP1000TXST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
StarTech.com SFP1000TXST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155341241.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155182851.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147070704.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246009981.jpg?ts=1
StarTech.com StarTech.com SFP1000TXST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP SFP1000TXST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP SFP1000TXST netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP Maak betrouwbare 1GbE-verbindingen voor 1000BASE-TX-specificaties StarTech.com SFP-modules krijgen een levenslange garantie Gebruikt een voordelig alternatief voor glasvezelinstallaties Voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen van de industrie Laag stroomverbruik van minder dan 1,3 watt (1)
  • 00065030873383
2
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • 67.99 72.90 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Maak betrouwbare 1GbE-verbindingen voor 1000BASE-TX-specificaties StarTech.com SFP-modules krijgen een levenslange garantie Gebruikt een ...67.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Axitech.be Axitech.be
      1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantieThe StarTech.com Advantage72.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Aten 4-poorts HDMI Cat 5-splitser | 1 stuks - VS1804T-AT-G
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/258978380.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124883731.jpg?ts=1
      Aten Aten 4-poorts HDMI Cat 5-splitser | 1 stuks - VS1804T-AT-G 4-poorts HDMI Cat 5-splitser | 1 stuks - VS1804T-AT-G 4-poorts HDMI Cat 5-splitser | 1 stuks - VS1804T-AT-G 16Port LCD KVM Switch 17inch Fingerprint (1)
      Aten 4-poorts HDMI Cat 5-splitser | 1 stuks - VS1804T-AT-G
      • 00672792003097
      • 04710423775640
      • VS1804T-AT-G
      2
    • StarTech.com MCM1110MMLC netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155333634.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155167237.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166268128.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245989925.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237074115.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com MCM1110MMLC netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart MCM1110MMLC netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart MCM1110MMLC netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via gigabit glasvezel uit te breiden. De media converter is uitgerust met een multimode transceiver die een koperen RJ45 Ethernet-verbinding verandert in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. De converter is een krachtige netwerkuitbreiding-oplossing voor universiteitsterreinen, bedrijven, overheidsinstellingen, stadions of andere plaatsen waar netwerktoegang vereist is. Voordelige uitbreiding en betrouwbare prestatie De gigabit glasvezel mediaconverter is een voordelige en betrouwbare oplossing voor de uitbreiding van netwerken over kortere afstanden. De converter verbindt een Ethernet-netwerk met externe apparaten via een glasvezel backbone, waarbij de glasvezel-interface een bereik heeft van 550 m. De mediaconverter heeft een duurzame metalen behuizing, ontworpen voor een lange gebruiksduur. Veelzijdige verbindingen voor brede c (1)
      StarTech.com MCM1110MMLC netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart
      • 00065030861465
      • MCM1110MMLC
      2
    • StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155363328.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155183675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147094620.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm 1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenslange garantieThe StarTech.com Advantage (1)
      StarTech.com SFP1000ZXST netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm
      • 00065030873536
      2
    • BenQ InstaShow Button Kit for WDC10C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235058233.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141976731.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178367955.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237375947.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237375949.jpg?ts=1
      BenQ BenQ InstaShow Button Kit for WDC10C InstaShow Button Kit for WDC10C InstaShow Button Kit for WDC10C 5J.JLD28.E20 (1)
      BenQ InstaShow Button Kit for WDC10C
      • 04718755078989
      • 5J.JLD28.E20
      • 4718755078989
      3
    • min
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 46.28
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 64.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 66.21
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 66.21
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 66.21
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 66.21
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 66.21
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 64.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 64.74
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 64.71
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 64.65
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 64.64
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 64.64
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 64.59
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 64.56
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 64.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 58.10
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 58.10
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 58.10
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 58.10
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 58.10
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 58.10
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 58.10
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 58.10
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 58.10
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 58.10
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 58.10
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 62.90
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 72.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 72.90
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 72.90
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 67.99
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 67.99
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 67.99
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 72.90
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 72.90
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 72.90
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 67.99
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 67.99
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 67.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be