x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gigaset Comfort 550A IP Black

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gigaset Comfort 550A IP Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gigaset Comfort 550A IP Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gigaset Comfort 550A IP Black
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/254905011.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/245108782.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/254905012.jpg?ts=1
Gigaset Gigaset Comfort 550A IP Black Comfort 550A IP Black Comfort 550A IP Black Gigaset Comfort 550A IP (3)
  • 04250366866215
  • S30852H3031M204
  • 4250366866215
3
  • Technische details
    • Handset type: Draadloze handset
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 98.00 99.99 EUR 3
    3
    • Dectdirect Dectdirect
      Gigaset Comfort 550A IP98.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Gigaset COMFORT 550A IP Flex - analoge en IP draadloze DECT telefoon99.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Gigaset Comfort 550A IP is geschikt voor zakelijk gebruik. Danzkij de conference call functie bel je met meerdere personenen tegelijk....99.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Gigaset A690a
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154306212.jpg?ts=1
      Gigaset Gigaset A690a A690a A690a (4)
      Gigaset A690a
      • 04250366855752
      1
    • Profoon DECT set PDX-2808 DUO |
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150254015.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140471965.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140471964.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140471967.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140471966.jpg?ts=1
      Profoon Profoon DECT set PDX-2808 DUO | DECT set PDX-2808 DUO | DECT set PDX-2808 DUO | (2)
      Profoon DECT set PDX-2808 DUO |
      • 08712412580248
      • 000000000000250337
      • PDX-2808 DUO
      • 5954111
      1
    • Gigaset A690a Trio
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153618445.jpg?ts=1
      Gigaset Gigaset A690a Trio A690a Trio A690a Trio (2)
      Gigaset A690a Trio
      • 04250366855776
      1
    • Grandstream Networks DP730 DECT
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169676750.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237401318.jpg?ts=1
      Grandstream Networks Grandstream Networks DP730 DECT DP730 DECT DP730 DECT Grandstream DP730 DECT (1)
      Grandstream Networks DP730 DECT
      • 06947273702757
      1
    • min
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 89.25
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 98.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 98.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 98.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 98.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 98.00
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 98.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 98.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 98.00
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 98.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 81.50
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 81.50
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 81.50
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 81.50
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 98.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 98.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 98.00
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 98.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 98.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 98.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be