x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er verrekijkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Braun verrekijker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in verrekijker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Braun trekking 8x32 wp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155156070.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151061875.jpg
      Braun Braun trekking 8x32 wp trekking 8x32 wp trekking 8x32 wp Braun braun trekking 8x32 wp (1)
      Braun trekking 8x32 wp
      • 04000567201540
      • 20154
      2
      104.62 EUR
    • Braun Compagno 10x42 WP verrekijker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133170819.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159917963.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90603888.jpg
      Braun Braun Compagno 10x42 WP verrekijker Compagno 10x42 WP verrekijker Compagno 10x42 WP verrekijker Braun braun compagno 10x42 wp (1)
      Braun Compagno 10x42 WP verrekijker
      • 04000567200055
      • 4000567200055
      2
      126.52 EUR
    • Braun 8x42 WP verrekijker BaK-4 Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162023551.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131394202.jpg
      Braun Braun 8x42 WP verrekijker BaK-4 Zwart 8x42 WP verrekijker BaK-4 Zwart 8x42 WP verrekijker BaK-4 Zwart Braun 8x42 WP. Vergroting: 8x, Objective diameter: 4,2 cm, Prisma type: BaK-4. Breedte: 146 mm, Diepte: 126 mm, Hoogte: 53 mm (1)
      Braun 8x42 WP verrekijker BaK-4 Zwart
      • 04000567201502
      • 20150
      2
      83.01 EUR
    • Braun Compagno 10x34 WP verrekijker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133182775.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155361645.jpg
      Braun Braun Compagno 10x34 WP verrekijker Compagno 10x34 WP verrekijker Compagno 10x34 WP verrekijker Braun braun compagno 10x34 wp (1)
      Braun Compagno 10x34 WP verrekijker
      • 04000567200031
      • 4000567200031
      1
      85.06 EUR
    • Braun Compagno 8x34 WP verrekijker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133182878.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155340942.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129059527.jpg
      Braun Braun Compagno 8x34 WP verrekijker Compagno 8x34 WP verrekijker Compagno 8x34 WP verrekijker Braun Braun Compagno 8x34 WP (1)
      Braun Compagno 8x34 WP verrekijker
      • 04000567200024
      • 4000567200024
      1
      88.12 EUR
    • Braun 10x32 WP verrekijker Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106520982.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124874500.jpg
      Braun Braun 10x32 WP verrekijker Zwart 10x32 WP verrekijker Zwart 10x32 WP verrekijker Zwart Braun Braun Trekking 10x32 WP (1)
      Braun 10x32 WP verrekijker Zwart
      • 04000567201557
      • 20155
      1
      109.19 EUR
    • Braun Photo Technik Verrekijker 12x50
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158521938.jpg
      Braun Braun Photo Technik Verrekijker 12x50 Photo Technik Verrekijker 12x50 Photo Technik Verrekijker 12x50 - Bouwvorm: Dakrand - Focussering: Middenaandrijving - Model: Sport- en Vrijetijdsverrekijker - Zichtveld/1000 m: 99 m - Gewicht: 820 g - Kleur: Zwart (1)
      Braun Photo Technik Verrekijker 12x50
      • 04000567201663
      1
      59.09 EUR
    • Braun 10x42 WP Zwart verrekijker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155171790.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155335357.jpg
      Braun Braun 10x42 WP Zwart verrekijker 10x42 WP Zwart verrekijker 10x42 WP Zwart verrekijker Braun braun premium 10x42 wp (1)
      Braun 10x42 WP Zwart verrekijker
      • 04000567201571
      • 20157
      1
      147.52 EUR
    • Braun Compagno 8x42 WP verrekijker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133182997.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160935334.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129059518.jpg
      Braun Braun Compagno 8x42 WP verrekijker Compagno 8x42 WP verrekijker Compagno 8x42 WP verrekijker Braun braun compagno 8x42 wp (1)
      Braun Compagno 8x42 WP verrekijker
      • 04000567200048
      • 4000567200048
      1
      121.28 EUR
    • Braun 10x25 WP Zwart verrekijker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141439151.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132312144.jpg
      Braun Braun 10x25 WP Zwart verrekijker 10x25 WP Zwart verrekijker 10x25 WP Zwart verrekijker Braun 10x25 WP. Vergroting: 10x, Objective diameter: 2,5 cm, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 100 mm, Diepte: 105 mm, Hoogte: 48 mm (1)
      Braun 10x25 WP Zwart verrekijker
      • 04000567201533
      • 20153
      1
      114.56 EUR
    • Braun Photo Technik Verrekijker 8X40 Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109706803.jpg
      Braun Braun Photo Technik Verrekijker 8X40 Zwart Photo Technik Verrekijker 8X40 Zwart Photo Technik Verrekijker 8X40 Zwart BRAUN verrekijkers plaatsen je in het midden van de actie. Of het nu paardrijden, motorsport, indoor of outdoor is, onze lichte, ulta-compacte verrekijkers maken van ieder even een onvergetelijke ervaring. Technische details: - Bouwvorm: Porro - Focussering: Middenaandrijving - Model: Sport- en Vrijetijdsverrekijker - Wapening: Rubber - Zichtveld/1000 m: 115 m - Gewicht: 700 g - Kleur: Zwart (1)
      Braun Photo Technik Verrekijker 8X40 Zwart
      • 04000567201656
      1
      45.30 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Extra zoom DEFAULT
        • vergroting_10
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Waterdicht DEFAULT
        • ja
      • Porro DEFAULT
        • porro
      • Dakkant DEFAULT
        • dakkant
    • Merk (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Steiner (steiner)
      • Bresser (bresser)
      • Zeiss (zeiss)
      • Nikon (nikon)
      • Axi (axi)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Barska (barska)
      • Bilora (bilora)
      • Blaser (blaser)
      • Braun (braun)
      • Brunton (brunton)
      • Bushnell (bushnell)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • Byomic (byomic)
      • Canon (canon)
      • Carson (carson)
      • Celestron (celestron)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cresta (cresta)
      • Digiphot (digiphot)
      • Dörr (do_rr)
      • Epson (epson)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exolens (exolens)
      • FLIR (flir)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gambit (gambit)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Happy People (happy_people)
      • Helios (helios)
      • Highlander (highlander)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • Kahles (kahles)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Kbt (kbt)
      • Kenko (kenko)
      • Konus (konus)
      • Konus italia group (konus_italia_group)
      • Kowa (kowa)
      • Leatherman (leatherman)
      • Leica (leica)
      • Levenhuk (levenhuk)
      • Luna Optics (luna_optics)
      • MacGyver (macgyver)
      • Meopta (meopta)
      • Minox (minox)
      • Moses (moses)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Navir (navir)
      • Olympus (olympus)
      • Optisan (optisan)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pentax (pentax)
      • PLASTIMO (plastimo)
      • Polaroid (polaroid)
      • Renkforce (renkforce)
      • Safari (safari)
      • Sanju (sanju)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Silva (silva)
      • SiOnyx (sionyx)
      • Summit (summit)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Swingking (swingking)
      • Tasco (tasco)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Urikan (urikan)
      • Valetti (valetti)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vortex (vortex)
      • Walther design (walther_design)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Woodland (woodland)
      • XD Design (xd_design)
      • Yukon (yukon)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Productlijnen (group):
      • Braun Photo Technik (braun_photo_technik)
      • Braun Premium (braun_premium)
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Messier (bresser_messier)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Spektar (bresser_spektar)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell Excursion (bushnell_excursion)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Bynolyt Voyager WP (bynolyt_voyager_wp)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Geovid (leica_geovid)
      • Leica Trinovid (leica_trinovid)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Coolshot 40 (nikon_coolshot_40)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Jupiter (pentax_jupiter)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Pentax SP (pentax_sp)
      • Pentax UP (pentax_up)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Tasco 10x25 (tasco_10x25)
      • Urikan U-trail (urikan_u_trail)
      • Vanguard Orros (vanguard_orros)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper (vortex_viper)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Kijkertype (prismatype):
      • Porro (porro)
      • Dakkant (dakkant)
      • Monoculair (monoculair)
    • Lensdiameter (diameter_lens):
      • < 25 mm (diameter_lens_1)
      • 25 mm - 40 mm (diameter_lens_2)
      • 40 mm - 42 mm (diameter_lens_3)
      • ≥ 42 mm (diameter_lens_4)
    • Glas prisma (glas_prisma):
      • Bak-4 (bak_4)
      • BK-7 (bk_7)
      • SK-15 (sk_15)
    • Vergroting (vergroting):
      • <8X (vergroting_8)
      • 8 - 10X (vergroting_8_10)
      • >10X (vergroting_10)
    • Grootte pupiluittrede (exit_pupil):
      • < 3 mm (exit_pupil_1)
      • 3 mm - 4.1 mm (exit_pupil_2)
      • 4.1 mm - 5.2 mm (exit_pupil_3)
      • ≥ 5.2 mm (exit_pupil_4)
    • Gezichtsveld (gezichtsveld):
      • < 10 ° (gezichtsveld_1)
      • 10 ° - 50 ° (gezichtsveld_2)
      • 50 ° - 60 ° (gezichtsveld_3)
      • ≥ 60 ° (gezichtsveld_4)
    • Gezichtsveld (op 1000 m) (gezichtsveld_op_1000_m_):
      • < 100 m (gezichtsveld_op_1000_m__1)
      • 100 m - 110 m (gezichtsveld_op_1000_m__2)
      • 110 m - 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__4)
    • Helderheid (helderheid):
      • < 9 cd/m² (helderheid_1)
      • 9 cd/m² - 16 cd/m² (helderheid_2)
      • 16 cd/m² - 25 cd/m² (helderheid_3)
      • ≥ 25 cd/m² (helderheid_4)
    • Toepassing verrekijker (opties_verrekijker):
      • Allround (allround)
      • Nachtkijker (nachtkijker)
      • Travel (travel)
      • Vogels en safari (vogels_en_safari)
      • Watersport (watersport)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 310 g (gewicht_product_1)
      • 310 g - 615 g (gewicht_product_2)
      • 615 g - 790 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 790 g (gewicht_product_4)
    • Oogafstand (oogafstand):
      • < 14 mm (oogafstand_1)
      • 14 mm - 16 mm (oogafstand_2)
      • 16 mm - 18 mm (oogafstand_3)
      • ≥ 18 mm (oogafstand_4)
    • Focus systeem (focus):
      • Centraal (centrale_focus)
      • Handmatig (handmatige_focus)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be