x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er verrekijkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bushnell verrekijker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in verrekijker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    48 - 13
    • Bushnell Legend 10x50 roof, zwart, FMC
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162382635.jpg
      Bushnell Bushnell Legend 10x50 roof, zwart, FMC Legend 10x50 roof, zwart, FMC Legend 10x50 roof, zwart, FMC De Bushnell Legend 10x50 roof, zwart, FMC verrekijker heeft een geheel nieuw ontwerp. Bijgewerkte ergonomie geeft u een zelfverzekerde grip, met een lichter chassis dan zijn voorganger. Het volledig glazen, volledig multi-coated optische systeem biedt een uitstekende resolutie, contrast en lichttransmissie. Combineer dat met een IPX-7 waterdichte constructie getest op 1 meter diepte gedurende 30 seconden en de RainGuard HD beschermende coating, en deze verrekijker zal de zwaarste elementen we... (1)
      Bushnell Legend 10x50 roof, zwart, FMC
      • 00029757017116
      2
      249.00 EUR
    • Bushnell Titanium statief
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143572049.jpg
      Bushnell Bushnell Titanium statief Titanium statief Titanium statief Drieweg panoramakop de veelzijdig instelbare panoramakop biedt veelzijdige, flexibele toepassingsmogelijkheden voor elke gelegenheid. Zwenk- en kantelgrepen bieden eenvoudig maar nauwkeurig de hoek verstellen voor eenvoudig en comfortabel gebruik Verstelbare beenhoeken: in 3 verschillende hoeken zorgen voor een perfecte grip op elke ondergrond. (1)
      Bushnell Titanium statief
      • 00029757784049
      • 784040
      2
      188.29 EUR
    • Bushnell Spectator Sport 10x50 black. porro permafocus
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144645792.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143572720.jpg
      Bushnell Bushnell Spectator Sport 10x50 black. porro permafocus Spectator Sport 10x50 black. porro permafocus Spectator Sport 10x50 black. porro permafocus Gebouwd voor comfortabele lange afstand bekijken, met 10x vergroting en grote, 50 mm objectieve lenzen PermaFocus Technology - Houdt verre objecten permanent in focus, waardoor de noodzaak van constante aanpassing Multi Coated Optics - Meerdere lagen coatings op alle lensoppervlakken verhogen de lichttransmissie en de helderheid van het beeld (1)
      Bushnell Spectator Sport 10x50 black. porro permafocus
      • 00029757002709
      • 0029757002709
      2
      82.56 EUR
    • Bushnell PowerView 10x25 compact Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114064227.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157673170.jpg
      Bushnell Bushnell PowerView 10x25 compact Zwart PowerView 10x25 compact Zwart PowerView 10x25 compact Zwart De Bushnell 10x25 Powerview verrekijker is een fundamentele en zeer compacte 'twin bridge' stijl roofprisma die ideaal is voor op reis en overdag. De lenzen hebben een volledige coating, zijn rubber bekleed en hebben een moderne styling. Deze verrekijker is zo klein dat hij gemakkelijk in uw borstzak, jaszak of dashboardkastje past. (1)
      Bushnell PowerView 10x25 compact Zwart
      • 00029757162427
      • 08887549455940
      • 2800545
      • 132516
      2
      31.64 EUR
    • Bushnell Powerview 2.0 10x25 aluminium, MC
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162382487.jpg
      Bushnell Bushnell Powerview 2.0 10x25 aluminium, MC Powerview 2.0 10x25 aluminium, MC Powerview 2.0 10x25 aluminium, MC Een volledig metalen chassis is de basis van de nieuwe Bushnell Powerview 2.0 10x25 aluminum, MC. Het volledig metalen chassis zorgt voor robuustheid en duurzaamheid in de zwaarste weersomstandigheden, wat betekent dat het chassis niet barst in de extreme koude van de winter, of vervormt in de intense hitte van de zomer. De nieuwe metalen behuizing elimineert ook de ongelijke gewichtsverdeling die vaak voorkomt bij verrekijkers met een plastic chassis. Optiek met meerdere lagen zorgt voor een... (1)
      Bushnell Powerview 2.0 10x25 aluminium, MC
      • 00297570059532
      2
      53.98 EUR
    • Bushnell Legend 8x42 roof, zwart, FMC
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162379662.jpg
      Bushnell Bushnell Legend 8x42 roof, zwart, FMC Legend 8x42 roof, zwart, FMC Legend 8x42 roof, zwart, FMC De Bushnell Legend 8x42 roof, black, FMC is een verrekijker bestemt voor natuur- en sportliefhebbers. (1)
      Bushnell Legend 8x42 roof, zwart, FMC
      • 00029757017093
      2
      179.99 EUR
    • Bushnell Powerview 2.0 10x50 aluminum, MC
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162173774.jpg
      Bushnell Bushnell Powerview 2.0 10x50 aluminum, MC Powerview 2.0 10x50 aluminum, MC Powerview 2.0 10x50 aluminum, MC De Bushnell Powerview 2.0 10x50 aluminum, MC is een aluminium verrekijker die licht van gewicht is. Handig voor als je hem mee wilt nemen op een wandeling door het bos of over de heide. (1)
      Bushnell Powerview 2.0 10x50 aluminum, MC
      • 00297570059846
      2
      99.99 EUR
    • Bushnell POWERVIEW 10X50 PORRO
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163868114.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130944816.jpg
      Bushnell Bushnell POWERVIEW 10X50 PORRO POWERVIEW 10X50 PORRO POWERVIEW 10X50 PORRO De Bushnell Powerview Porro 10x50 is een compacte verrekijker met een veelzijdigheid aan mogelijkheden. De verrekijker is eenvoudig in gebruik, er zit namelijk de insta-focus optie op. Hierdoor kun je snel en eenvoudig de focus af stellen. Met de vergroting van 10x kun je alles dichtbij halen. Daarnaast met de speciale coating en rubberen behuizing is deze verrekijker ook geschikt voor ruige outdoor activiteiten. De rubberen behuizing zorgt voor een stevige grip en bescherming tegen stoten en... (1)
      Bushnell POWERVIEW 10X50 PORRO
      • 00029757165015
      • 131056
      2
      69.00 EUR
    • Bushnell Excursion EX 8x 36mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168551440.jpg
      Bushnell Bushnell Excursion EX 8x 36mm Excursion EX 8x 36mm Excursion EX 8x 36mm Voor de watersporter is de Bushnell Excursion EX 8x36 zeer geschikt. De Bushnell Excursion EX 8x36 is een 100% waterdichte verrekijker met een licht gewicht. De volledige Multi-coated lensen en high-performance Bak-4 prisma en PC-3 fase coating biedt uitstekende en haarscherpe beelden. Voor het gemak is deze verrekijker voorzien van een verwijderbare halskoord. Met de soft-touch duimgreep heb je een stevige houvast. Kenmerken: Objectief lens: 8x36 Klasse: standaard Focus systeem: centrum Pris... (1)
      Bushnell Excursion EX 8x 36mm
      • 00029757243607
      1
      299.00 EUR
    • Bushnell Equinox-Z digital NV 4,5x40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/92091796.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128709673.jpg
      Bushnell Bushnell Equinox-Z digital NV 4,5x40 Equinox-Z digital NV 4,5x40 Equinox-Z digital NV 4,5x40 De Bushnell Equinox Z 4.5x40mm, nachtkijker is een digitale nachtkijker met uitmuntende optische helderheid en breed zichtveld om zowel dag als nacht door te komen. Met hoogwaardige glazen objectieven, zoom kwaliteit en extreem lange batterij-duur. De Bushnell Equinox Z 4.5x40mm nachtkijker heeft een krachtige infraroodverlichting met verschillende sterktes en kan beeld- en video-opnamen maken welke op een micro-SD kaart kunnen worden opgeslagen. Kenmerken van de Bushnell Equinox Z 4.5x40mm n... (1)
      Bushnell Equinox-Z digital NV 4,5x40
      • 00029757601407
      1
      369.99 EUR
    • Bushnell POWERVIEW 20X50 PORRO
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143572744.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168343831.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140001116.jpg
      Bushnell Bushnell POWERVIEW 20X50 PORRO POWERVIEW 20X50 PORRO POWERVIEW 20X50 PORRO De Bushnell Powerview 20x50 Porro verrekijker combineert moderne vormgeving met traditionele Bushnell kwaliteit en duurzaamheid. Het unieke InstaFocus-systeem stelt de gebruiker in staat om het hele focusbereik aan te passen door simpelweg op één kant van de focushendel te drukken om de focus snel en soepel aan te passen terwijl bewegende doelen worden gevolgd of naar verschillende onderwerpen op verschillende afstanden wordt gekeken. Uitstekende lichttransmissie door volledig gecoate optiek ... (1)
      Bushnell POWERVIEW 20X50 PORRO
      • 00971485641432
      • 00029757132055
      • 132050
      1
      99.00 EUR
    • Bushnell Powerview 2.0 12x50 aluminum, MC
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162173810.jpg
      Bushnell Bushnell Powerview 2.0 12x50 aluminum, MC Powerview 2.0 12x50 aluminum, MC Powerview 2.0 12x50 aluminum, MC Een volledig metalen chassis is de basis van de nieuwe Bushnell Powerview 2.0 12x50 aluminum, MC. Het volledig metalen chassis zorgt voor robuustheid en duurzaamheid in de zwaarste omstandigheden, wat betekent dat het chassis niet barst in de extreme koude van de winter of vervormt in de intense hitte van de zomer. De nieuwe metalen behuizing elimineert ook de ongelijke gewichtsverdeling die vaak voorkomt bij verrekijkers met een plastic chassis. Multi-coated optiek gecombineerd met een enorm... (1)
      Bushnell Powerview 2.0 12x50 aluminum, MC
      • 00297570059914
      1
      109.99 EUR
    • Bushnell Excursion EX 7x 36mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118685310.jpg
      Bushnell Bushnell Excursion EX 7x 36mm Excursion EX 7x 36mm Excursion EX 7x 36mm De 7×36 Birder is een verrekijkers uit de Excursion EX-serie van Bushnell en is een hoogwaardige verrekijkers. De lenzen zijn volledig gecoat. De met rubber beklede composiet body heeft een dubbele brug die voor extra sterkte van de verrekijker zorgt. De stikstofvulling voorkomt beslaan van de verrekijker onder natte omstandigheden. Deze kijkers zijn volledig water- en vochtbestendig. De focusseerknop is uitgerust met een blokkering. Als hij is ingedrukt kan je niet meer scherpstellen. Dat ka... (1)
      Bushnell Excursion EX 7x 36mm
      • 00029757243638
      1
      299.00 EUR
    1 2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Extra zoom DEFAULT
        • vergroting_10
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Waterdicht DEFAULT
        • ja
      • Porro DEFAULT
        • porro
      • Dakkant DEFAULT
        • dakkant
    • Merk (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Steiner (steiner)
      • Bresser (bresser)
      • Zeiss (zeiss)
      • Nikon (nikon)
      • Axi (axi)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Barska (barska)
      • Bilora (bilora)
      • Blaser (blaser)
      • Braun (braun)
      • Brunton (brunton)
      • Bushnell (bushnell)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • Byomic (byomic)
      • Canon (canon)
      • Carson (carson)
      • Carson Optical (carson_optical)
      • Celestron (celestron)
      • Dörr (do_rr)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exolens (exolens)
      • FLIR (flir)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gambit (gambit)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Happy People (happy_people)
      • Helios (helios)
      • Highlander (highlander)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • Kahles (kahles)
      • Kenko (kenko)
      • Konus (konus)
      • Konus italia group (konus_italia_group)
      • Kowa (kowa)
      • Leatherman (leatherman)
      • Leica (leica)
      • Levenhuk (levenhuk)
      • MacGyver (macgyver)
      • Meopta (meopta)
      • Minox (minox)
      • Moses (moses)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Navir (navir)
      • Olympus (olympus)
      • Optisan (optisan)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pentax (pentax)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • PLASTIMO (plastimo)
      • Polaroid (polaroid)
      • Renkforce (renkforce)
      • Safari (safari)
      • Sanju (sanju)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Silva (silva)
      • SiOnyx (sionyx)
      • Summit (summit)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Swing King (swing_king)
      • Tasco (tasco)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Urikan (urikan)
      • Valetti (valetti)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vortex (vortex)
      • Walther design (walther_design)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Woodland (woodland)
      • XD Design (xd_design)
      • Yukon (yukon)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Productlijnen (group):
      • Braun Photo Technik (braun_photo_technik)
      • Braun Premium (braun_premium)
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Messier (bresser_messier)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Spektar (bresser_spektar)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell Excursion (bushnell_excursion)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Legacy (bushnell_legacy)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Bynolyt Voyager WP (bynolyt_voyager_wp)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Geovid (leica_geovid)
      • Leica Trinovid (leica_trinovid)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Coolshot 40 (nikon_coolshot_40)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Pentax SP (pentax_sp)
      • Pentax UP (pentax_up)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Tasco 10x25 (tasco_10x25)
      • Urikan U-trail (urikan_u_trail)
      • Vanguard Orros (vanguard_orros)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
    • Kijkertype (prismatype):
      • Porro (porro)
      • Dakkant (dakkant)
      • Monoculair (monoculair)
    • Lensdiameter (diameter_lens):
      • < 25 mm (diameter_lens_1)
      • 25 mm - 40 mm (diameter_lens_2)
      • 40 mm - 42 mm (diameter_lens_3)
      • ≥ 42 mm (diameter_lens_4)
    • Glas prisma (glas_prisma):
      • Bak-4 (bak_4)
      • BK-7 (bk_7)
      • SK-15 (sk_15)
    • Vergroting (vergroting):
      • <8X (vergroting_8)
      • 8 - 10X (vergroting_8_10)
      • >10X (vergroting_10)
    • Grootte pupiluittrede (exit_pupil):
      • < 2.8 mm (exit_pupil_1)
      • 2.8 mm - 4 mm (exit_pupil_2)
      • 4 mm - 5.1 mm (exit_pupil_3)
      • ≥ 5.1 mm (exit_pupil_4)
    • Gezichtsveld (gezichtsveld):
      • < 10 ° (gezichtsveld_1)
      • 10 ° - 50 ° (gezichtsveld_2)
      • 50 ° - 60 ° (gezichtsveld_3)
      • ≥ 60 ° (gezichtsveld_4)
    • Gezichtsveld (op 1000 m) (gezichtsveld_op_1000_m_):
      • < 100 m (gezichtsveld_op_1000_m__1)
      • 100 m - 110 m (gezichtsveld_op_1000_m__2)
      • 110 m - 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__4)
    • Helderheid (helderheid):
      • < 9 cd/m² (helderheid_1)
      • 9 cd/m² - 16 cd/m² (helderheid_2)
      • 16 cd/m² - 25 cd/m² (helderheid_3)
      • ≥ 25 cd/m² (helderheid_4)
    • Toepassing verrekijker (opties_verrekijker):
      • Allround (allround)
      • Nachtkijker (nachtkijker)
      • Travel (travel)
      • Vogels en safari (vogels_en_safari)
      • Watersport (watersport)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 305 g (gewicht_product_1)
      • 305 g - 620 g (gewicht_product_2)
      • 620 g - 795 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 795 g (gewicht_product_4)
    • Oogafstand (oogafstand):
      • < 14 mm (oogafstand_1)
      • 14 mm - 16 mm (oogafstand_2)
      • 16 mm - 18 mm (oogafstand_3)
      • ≥ 18 mm (oogafstand_4)
    • Focus systeem (focus):
      • Centraal (centrale_focus)
      • Handmatig (handmatige_focus)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be