x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er verrekijkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bynolyt verrekijker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in verrekijker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 12
    • Bynolyt Lens2scope voor Sony Alpha met twist-up
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/81288818.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145608542.jpg
      Bynolyt Bynolyt Lens2scope voor Sony Alpha met twist-up Lens2scope voor Sony Alpha met twist-up Lens2scope voor Sony Alpha met twist-up Bynolyt Lens2scope Twist-up Nikon Maak een krachtige telescoop van je teleobjectief met behulp van de Lens2scope van Bynolyte. Door zijn lichte gewicht en compacte design past de Lens2scope prima in je cameratas of jaszak. Ideaal als je graag de natuur in trekt, maar geen zin hebt om naast je camera-apparatuur nog een grote telescoop mee te sjouwen. Natuurlijke weergave In combinatie met de Lens2scope krijgt je objectief een vergrotingsfactor van 1/7 x. Dit betekent dat je de brandpuntsafstan... (1)
      Bynolyt Lens2scope voor Sony Alpha met twist-up
      • 04713327120769
      1
      299.00 EUR
    • Bynolyt Puffin 8x25 DWCF
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98759526.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162867640.jpg
      Bynolyt Bynolyt Puffin 8x25 DWCF Puffin 8x25 DWCF Puffin 8x25 DWCF Bynolyt Puffin verrekijker De Puffin verrekijker is bedoeld voor gebruikers die een lichte robuuste kijker zoeken. Ze hebben met een gewicht van 368 gram genoeg "body"om de trillingen van de hand te dempen, een euvel dat bij compact kijkers een rol kan spelen. De Puffins zijn voorzien van Schmidt-Pechan dakkant prisma's. Voor optimale beeldscherpte zijn daar fase corrigerende coatings op aangebracht. De prisma's zijn voorzien van een 60 laags coating SHR ( Super High Reflectivity) coating. Ve... (1)
      Bynolyt Puffin 8x25 DWCF
      • 08718754530286
      1
      deal
      250.90 EUR
    • Bynolyt Shark 10x25
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164330652.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133332386.jpg
      Bynolyt Bynolyt Shark 10x25 Shark 10x25 Shark 10x25 Een compacte kijker om altijd bij je te hebben! De Bynolyt Shark is een voordelige 100% waterdichte kijker. De robuuste en met rubber beklede body geeft deze kijker ook nog eens een grote schokbestendigheid. De Bynolyt Shark is verder ook uitgerust met uitdraaibare twist-up oculairen. Dit maakt het ook een geschikte kijker voor brildragers. * *Gewicht (g): 319 * Close focus (m): 6 * Uittredepupil (mm): 2,5 * Oogafstand: 9,3 * Gezichtsveld op 1000m: 110 * Schemergetal: 15,81 * Garantie: 5 jaar... (1)
      Bynolyt Shark 10x25
      • 08718754531009
      1
      89.00 EUR
    • Bynolyt HERON CF 8 X 30 VERREKIJKER
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164365050.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122954145.jpg
      Bynolyt Bynolyt HERON CF 8 X 30 VERREKIJKER HERON CF 8 X 30 VERREKIJKER HERON CF 8 X 30 VERREKIJKER De Heron 8x30 is speciaal gemaakt om iedereen met kleinere handen (en dat geldt dan ook voor kinderen vanaf ongeveer 10 jaar) een goede en goed te hanteren verrekijker te bieden. De Porro prisma's zorgen voor een helder kijkerbeeld, omdat ze weinig reflectievlakken hebben (4 om precies te zijn), zodat vrijwel geen licht door reflecties verloren gaat en meer licht de kijker uitkomt (hogere lichttransmissie). De Heron is waterdicht en gevuld met droog stikstofgas tegen het beslaan van de optiek... (1)
      Bynolyt HERON CF 8 X 30 VERREKIJKER
      • 08718754530835
      1
      179.00 EUR
    • Bynolyt Verrekijker Stern 8X42 - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163669597.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173479228.jpg
      Bynolyt Bynolyt Verrekijker Stern 8X42 - Zwart Verrekijker Stern 8X42 - Zwart Verrekijker Stern 8X42 - Zwart De Bynolyt Stern is leverbaar in verschillende uitvoeringen en vergrotingen en daarmee is er voor iedereen wel een passend model te vinden. Dankzij het compacte ontwerp is hij makkelijk mee te nemen in je rugzak of tas. De Stern stelt soepel scherp en voelt dankzij de rubberen bekleding prettig en comfortabel aan. Het beeld is contrastrijk, helder en zeer natuurgetrouw. De vernieuwde multi-coatings op alle lensdelen (ook in de kijker) helpen hieraan mee. De twist-up oculairrubbers maken dat o... (1)
      Bynolyt Verrekijker Stern 8X42 - Zwart
      • 08718754531948
      1
      175.00 EUR
    • Bynolyt Verrekijker Voyager WP-34 8X34
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99192041.jpg
      Bynolyt Bynolyt Verrekijker Voyager WP-34 8X34 Verrekijker Voyager WP-34 8X34 Verrekijker Voyager WP-34 8X34 De Voyager WP serie is een zeer complete serie in de collectie van Bynolyt en speciaal gemaakt voor de actieve buitenmens en natuurliefhebber. Ze zijn modern vormgegeven en van het type open brug. De 34mm en de 26mm hebben een nét iets grotere objectiefdiameter waarmee ze nét iets lichtsterker zijn. De kijkers zijn uiteraard waterdicht, voorzien van hoogwaardige multicoatings en zelfs fase coating op de prisma's van de 42mms. Kortom: de perfecte partner voor al je buitenactiviteiten waarbij j... (1)
      Bynolyt Verrekijker Voyager WP-34 8X34
      • 08718754531115
      1
      189.00 EUR
    • Bynolyt CL 10x25 HCF
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163832547.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164316025.jpg
      Bynolyt Bynolyt CL 10x25 HCF CL 10x25 HCF CL 10x25 HCF De nieuwe Bynolyt CL is een compacte en voordelige kijker, voorzien van een dubbel scharnierende brug. Ideaal om zo bij je steken. Voordelig geprijsd, maar toch voorzien van een volledig gecoat optisch systeem zodat je een mooi, contrastrijk beeld hebt. De oculairrubbers zijn van het twist-up principe waarmee de kijker ook prima geschikt is voor brildragers. Inclusief tas en riem. * *Gewicht (g): 310 * Close focus (m): 5 * Uittredepupil (mm): 2,5 * Oogafstand: 11 * Gezichtsveld op 1000m: 98 *... (1)
      Bynolyt CL 10x25 HCF
      • 08718754530972
      1
      54.95 EUR
    • Bynolyt VOYAGER WP-42 8 X 42 - VERREKIJKER - ZWART
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164321098.jpg
      Bynolyt Bynolyt VOYAGER WP-42 8 X 42 - VERREKIJKER - ZWART VOYAGER WP-42 8 X 42 - VERREKIJKER - ZWART VOYAGER WP-42 8 X 42 - VERREKIJKER - ZWART De nieuwe Bynolyt Voyager WP serie zal de actieve buitenmens zeker aanspreken. De eigenschappen en vorm van deze kijker maken het de ideale partner voor vakantie en vrije tijd. Ze zijn voorzien van multi-coatings waardoor ze heldere en contrastrijke beelden leveren. Dankzij de 'open brug' constructie zijn ze ook met kleine handen zeer goed te bedienen. De twist-up oculairrubbers bieden zeer veel comfort, ook voor brildragers. Tijdens lange wandeltochten of fietsvakantie zult u met zeer veel p... (1)
      Bynolyt VOYAGER WP-42 8 X 42 - VERREKIJKER - ZWART
      • 08718754531139
      1
      249.00 EUR
    • Bynolyt Puffin 10x25
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162878809.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165523698.jpg
      Bynolyt Bynolyt Puffin 10x25 Puffin 10x25 Puffin 10x25 Bynolyt Puffin verrekijker Klein van stuk, groots in zijn 'daden'. Waterdicht, zeer compact op te vouwen (tot binnenzakformaat) en optisch gezien zeer sterk. De lenzen en prisma's zijn voorzien van een fasecorrigerende coating en 'super high reflective' spiegel waardoor beeldkwaliteit gegarandeerd is. Compact genoeg om de verrekijker altijd mee te nemen. Specificaties: Kleur: groen Geslacht: unisex Materiaal: staal, rubber Afmetingen: 11 x 12 cm (L x B) Type: 10 x 25 Inhoud: 1 Verrekijker 1 D... (1)
      Bynolyt Puffin 10x25
      • 08718754530293
      1
      deal
      263.90 EUR
    • Bynolyt Searanger IV 7x50
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104001074.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162874535.jpg
      Bynolyt Bynolyt Searanger IV 7x50 Searanger IV 7x50 Searanger IV 7x50 Bynolyt Searanger 4 7x50 met kompas Deze kijker heeft de uitmuntende optische kwaliteit van de Searanger III (waterproof, gasgevuld, BAK-4 prisma's en grote oculairs) aangevuld met een nieuw high-tech digitaal kompas. Het kompas van de Searanger IV geeft de kompaskoers en peilingen (tolerantie +/- 3°) digitaal weer, in stappen van 1°. Daarnaast geeft het LCD scherm een grafische weergave van de acht hoofd kompasstreken. Verder meet het kompas de voorwaartse of achterwaartse hellingshoek van d... (1)
      Bynolyt Searanger IV 7x50
      • 08718754530071
      1
      399.00 EUR
    • Bynolyt Verrekijker Stern 10X42 - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174632801.jpg
      Bynolyt Bynolyt Verrekijker Stern 10X42 - Zwart Verrekijker Stern 10X42 - Zwart Verrekijker Stern 10X42 - Zwart De Bynolyt Stern is leverbaar in verschillende uitvoeringen en vergrotingen en daarmee is er voor iedereen wel een passend model te vinden. Dankzij het compacte ontwerp is hij makkelijk mee te nemen in je rugzak of tas. De Stern stelt soepel scherp en voelt dankzij de rubberen bekleding prettig en comfortabel aan. Het beeld is contrastrijk, helder en zeer natuurgetrouw. De vernieuwde multi-coatings op alle lensdelen (ook in de kijker) helpen hieraan mee. De twist-up oculairrubbers maken dat o... (1)
      Bynolyt Verrekijker Stern 10X42 - Zwart
      • 08718754531955
      1
      185.00 EUR
    • Bynolyt Verrekijker Voyager WP-26 8x26
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168606046.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114100870.jpg
      Bynolyt Bynolyt Verrekijker Voyager WP-26 8x26 Verrekijker Voyager WP-26 8x26 Verrekijker Voyager WP-26 8x26 Natuurliefhebbers, opgelet! Deze compacte, waterbestendige én betaalbare verrekijker is ook voor brildragers een waar genot. De lenzen met multicoating garanderen een knisperhelder beeld. * Multi coated lenzen* 100% waterdicht* Compleet met draagriem en draagtas**Gewicht (g): 280 * Close focus (m): 3 * Oogafstand: 16 * Gezichtsveld op 1000m: 119 * Afmetingen (cm) (L x B x H): 11,8 x 11,5 cm * Garantie: 5 jaar * Gasgevuld (vocht/condensbestendig): Ja * Diameter Objectief (mm): 26 mm * Vergroti... (1)
      Bynolyt Verrekijker Voyager WP-26 8x26
      • 08718754531092
      1
      119.00 EUR
    1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Extra zoom DEFAULT
        • vergroting_10
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Waterdicht DEFAULT
        • ja
      • Porro DEFAULT
        • porro
      • Dakkant DEFAULT
        • dakkant
    • Merk (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Steiner (steiner)
      • Bresser (bresser)
      • Zeiss (zeiss)
      • Nikon (nikon)
      • Axi (axi)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Barska (barska)
      • Bilora (bilora)
      • Blaser (blaser)
      • Blokker (blokker)
      • Braun (braun)
      • Brunton (brunton)
      • Bushnell (bushnell)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • Canon (canon)
      • Carson (carson)
      • Carson Optical (carson_optical)
      • Celestron (celestron)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Dörr (do_rr)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exolens (exolens)
      • FLIR (flir)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gambit (gambit)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Happy People (happy_people)
      • Helios (helios)
      • Highlander (highlander)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • Kahles (kahles)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Kenko (kenko)
      • Konus (konus)
      • Konus italia group (konus_italia_group)
      • Kowa (kowa)
      • Leatherman (leatherman)
      • Leica (leica)
      • Levenhuk (levenhuk)
      • Luna Optics (luna_optics)
      • MacGyver (macgyver)
      • Meopta (meopta)
      • Minox (minox)
      • Moses (moses)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Navir (navir)
      • Nedis (nedis)
      • Olympus (olympus)
      • Optisan (optisan)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pentax (pentax)
      • PLASTIMO (plastimo)
      • Polaroid (polaroid)
      • Renkforce (renkforce)
      • Safari (safari)
      • Sanju (sanju)
      • Scout (scout)
      • Silva (silva)
      • SiOnyx (sionyx)
      • Summit (summit)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Talamex (talamex)
      • Tasco (tasco)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Urikan (urikan)
      • Valetti (valetti)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vortex (vortex)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Woodland (woodland)
      • XD Design (xd_design)
      • Yukon (yukon)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Productlijnen (group):
      • Braun Photo Technik (braun_photo_technik)
      • Braun Premium (braun_premium)
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Messier (bresser_messier)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Spektar (bresser_spektar)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell Excursion (bushnell_excursion)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Legacy (bushnell_legacy)
      • Bushnell Legend Ultra HD (bushnell_legend_ultra_hd)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Bynolyt Voyager WP (bynolyt_voyager_wp)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Geovid (leica_geovid)
      • Leica Trinovid (leica_trinovid)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon 4x10 DCF (nikon_4x10_dcf)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Coolshot 40 (nikon_coolshot_40)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Jupiter (pentax_jupiter)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Pentax SP (pentax_sp)
      • Pentax UP (pentax_up)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Tasco 10x25 (tasco_10x25)
      • Urikan U-trail (urikan_u_trail)
      • Vanguard Orros (vanguard_orros)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Kijkertype (prismatype):
      • Porro (porro)
      • Dakkant (dakkant)
      • Monoculair (monoculair)
    • Lensdiameter (diameter_lens):
      • < 25 mm (diameter_lens_1)
      • 25 mm - 36 mm (diameter_lens_2)
      • 36 mm - 42 mm (diameter_lens_3)
      • ≥ 42 mm (diameter_lens_4)
    • Glas prisma (glas_prisma):
      • Bak-4 (bak_4)
      • BK-7 (bk_7)
      • SK-15 (sk_15)
    • Vergroting (vergroting):
      • <8X (vergroting_8)
      • 8 - 10X (vergroting_8_10)
      • >10X (vergroting_10)
    • Grootte pupiluittrede (exit_pupil):
      • < 2.8 mm (exit_pupil_1)
      • 2.8 mm - 4 mm (exit_pupil_2)
      • 4 mm - 5.2 mm (exit_pupil_3)
      • ≥ 5.2 mm (exit_pupil_4)
    • Gezichtsveld (gezichtsveld):
      • < 10 ° (gezichtsveld_1)
      • 10 ° - 50 ° (gezichtsveld_2)
      • 50 ° - 60 ° (gezichtsveld_3)
      • ≥ 60 ° (gezichtsveld_4)
    • Gezichtsveld (op 1000 m) (gezichtsveld_op_1000_m_):
      • < 100 m (gezichtsveld_op_1000_m__1)
      • 100 m - 110 m (gezichtsveld_op_1000_m__2)
      • 110 m - 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__4)
    • Helderheid (helderheid):
      • < 9 cd/m² (helderheid_1)
      • 9 cd/m² - 17 cd/m² (helderheid_2)
      • 17 cd/m² - 25 cd/m² (helderheid_3)
      • ≥ 25 cd/m² (helderheid_4)
    • Toepassing verrekijker (opties_verrekijker):
      • Allround (allround)
      • Nachtkijker (nachtkijker)
      • Travel (travel)
      • Vogels en safari (vogels_en_safari)
      • Watersport (watersport)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 295 g (gewicht_product_1)
      • 295 g - 615 g (gewicht_product_2)
      • 615 g - 790 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 790 g (gewicht_product_4)
    • Oogafstand (oogafstand):
      • < 13 mm (oogafstand_1)
      • 13 mm - 16 mm (oogafstand_2)
      • 16 mm - 18 mm (oogafstand_3)
      • ≥ 18 mm (oogafstand_4)
    • Focus systeem (focus):
      • Centraal (centrale_focus)
      • Handmatig (handmatige_focus)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be