x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er verrekijkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Canon verrekijker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in verrekijker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Canon Powershot Zoom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171431326.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169470626.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175312687.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175312695.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175312693.jpg
      Canon Canon Powershot Zoom Powershot Zoom Powershot Zoom Kijken en opnemen over grote afstanden met een compact ontwerp in zakformaat, de Canon PowerShot ZOOM is een unieke digitale camera die de mogelijkheden van een PowerShot-point-and-shoot combineert met het bereik van zoiets als een gestabiliseerde monoculaire camera. Met een indrukwekkend zoombereik van 100-400 mm equivalent brandpuntsafstand, met 2x digitale zoom mogelijk, is deze gestroomlijnde camera ideaal voor handheld vogels kijken, dieren in het wild bekijken en zelfs sportonderwerpen. (13)
      Canon Powershot Zoom
      • 04549292179675
      • 4838C001AA
      5
      good_buy
      339.00 EUR
    • Canon binocular 10x20 is
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150562234.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435055.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435059.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435052.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435058.jpg
      Canon Canon binocular 10x20 is binocular 10x20 is binocular 10x20 is Canon binocular 10x20 is (2)
      Canon binocular 10x20 is
      • 04549292148299
      • 3640C005
      7
      579.89 EUR
    • Canon Verrekijker 12X36 IS III
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133136944.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147083761.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155170333.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156062291.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140013487.jpg
      Canon Canon Verrekijker 12X36 IS III Verrekijker 12X36 IS III Verrekijker 12X36 IS III Vergroting: 12x (4)
      Canon Verrekijker 12X36 IS III
      • 04549292009897
      • 9526B005
      4
      699.00 EUR
    • Canon Verrekijker 14x32 IS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133137449.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/86114451.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106717377.jpg
      Canon Canon Verrekijker 14x32 IS Verrekijker 14x32 IS Verrekijker 14x32 IS Canon 14 x 32 IS (2017) Canon heeft door haar unieke kijkers met beeldstabilisatie een bijzondere positie opgebouwd binnen de wereld van de verrekijkers. Canon maakt gebruik van de expertise die ze heeft opgedaan bij het ontwikkelen en perfectioneren van haar gerenommeerde foto- en video-apparatuur. De beeldstabilisatie en natuurlijk de beeldkwaliteit die zij voor deze apparatuur heeft ontwikkeld vinden we ook terug in de verrekijkers. De 2017-serie beschikt over een (nog) verbeterde beeldsta... (3)
      Canon Verrekijker 14x32 IS
      • 04549292063486
      • 1374C005
      4
      deal
      1519.00 EUR
    • Canon Verrekijker 12x32 IS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165016215.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133131478.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144380132.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106717327.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144380135.jpg
      Canon Canon Verrekijker 12x32 IS Verrekijker 12x32 IS Verrekijker 12x32 IS Canon verrekijker 12X32 IS (2)
      Canon Verrekijker 12x32 IS
      • 04549292063479
      • 1373C005
      5
      deal
      1469.00 EUR
    • Canon 15x50 IS AW
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101066161.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161622532.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156778075.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161647200.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151738715.jpg
      Canon Canon 15x50 IS AW 15x50 IS AW 15x50 IS AW Met de Canon 15x50 IS AW kijk je stabiel naar vogels en de natuur. De ingebouwde beeldstabilisatie corrigeert je beeldhoek tot 0,7 graden, waardoor zichtbare trillingen verminderd worden. Deze stabilisatie is met 1 druk op de knop aan en uit te zetten. De beeldstabilisatie werkt op AA batterijen. Onderwerpen worden met deze verrekijker tot 15 keer vergroot. Scherpstellen doe je vanaf 6 meter. Zo haal je onderwerpen op afstand naar je toe. Door het objectiefdiameter van 50 millimeter gebruik j... (2)
      Canon 15x50 IS AW
      • 08714574963853
      • 04960999302140
      • 08714574963716
      • 4625A015AA
      • 4625A015
      4
      deal
      1339.00 EUR
    • Canon 8x20 IS Verrekijker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435065.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435069.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435067.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435072.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435071.jpg
      Canon Canon 8x20 IS Verrekijker 8x20 IS Verrekijker 8x20 IS Verrekijker Vergroting 8x - beeldstabilisatie (1)
      Canon 8x20 IS Verrekijker
      • 04549292148282
      • 3639C005
      5
      519.00 EUR
    • Canon Verrekijker 10X30 IS II
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133132728.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156777935.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155160292.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105486718.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/34050159.jpg
      Canon Canon Verrekijker 10X30 IS II Verrekijker 10X30 IS II Verrekijker 10X30 IS II Compact, licht, praktisch handige verrekijker met 10-voudige vergroting voor een duidelijk zicht op ver verwijderde motieven ideaal voor vogelobservatie, op reis of bij sportevenementen Krachtige beeldstabilisator voor een extreem rustige beeldstand compenseert ongewenste bewegingen en wiebelaars, zelfs bij het draaien en uit een bewegend voertuig Precisie dankzij Canon Porroprisma II-look met beeldveldverbrekingslenzen en Super Spectra coating is een helder beeld van het midden tot de r... (2)
      Canon Verrekijker 10X30 IS II
      • 08030207006941
      • 04549292009880
      • 9525B001
      • 9525B005
      • 9525B005AA
      2
      504.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Extra zoom DEFAULT
        • vergroting_10
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Waterdicht DEFAULT
        • ja
      • Porro DEFAULT
        • porro
      • Dakkant DEFAULT
        • dakkant
    • Merk (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Steiner (steiner)
      • Bresser (bresser)
      • Zeiss (zeiss)
      • Nikon (nikon)
      • Axi (axi)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Barska (barska)
      • Bilora (bilora)
      • Blaser (blaser)
      • Blokker (blokker)
      • Braun (braun)
      • Brunton (brunton)
      • Bushnell (bushnell)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • Byomic (byomic)
      • Canon (canon)
      • Carson (carson)
      • Carson Optical (carson_optical)
      • Celestron (celestron)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Dörr (do_rr)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exolens (exolens)
      • FLIR (flir)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gambit (gambit)
      • GoPole (gopole)
      • GPO (gpo)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Happy People (happy_people)
      • Helios (helios)
      • Highlander (highlander)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • Kahles (kahles)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Kenko (kenko)
      • Konus (konus)
      • Konus italia group (konus_italia_group)
      • Kowa (kowa)
      • Leatherman (leatherman)
      • Leica (leica)
      • Levenhuk (levenhuk)
      • Luna (luna)
      • Luna Optics (luna_optics)
      • MacGyver (macgyver)
      • Meopta (meopta)
      • Minox (minox)
      • Moses (moses)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Navir (navir)
      • Nedis (nedis)
      • Olympus (olympus)
      • Optisan (optisan)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pentax (pentax)
      • PLASTIMO (plastimo)
      • Polaroid (polaroid)
      • Renkforce (renkforce)
      • Safari (safari)
      • Sanju (sanju)
      • Silva (silva)
      • SiOnyx (sionyx)
      • Summit (summit)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Swing King (swing_king)
      • Talamex (talamex)
      • Tasco (tasco)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Urikan (urikan)
      • Valetti (valetti)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vixen (vixen)
      • Vortex (vortex)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Woodland (woodland)
      • XD Design (xd_design)
      • Yukon (yukon)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Productlijnen (group):
      • Braun Photo Technik (braun_photo_technik)
      • Braun Premium (braun_premium)
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Messier (bresser_messier)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Spektar (bresser_spektar)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell Excursion (bushnell_excursion)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Legacy (bushnell_legacy)
      • Bushnell Legend Ultra HD (bushnell_legend_ultra_hd)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Bynolyt Voyager WP (bynolyt_voyager_wp)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Geovid (leica_geovid)
      • Leica Trinovid (leica_trinovid)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon 4x10 DCF (nikon_4x10_dcf)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Coolshot 40 (nikon_coolshot_40)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Jupiter (pentax_jupiter)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Pentax SP (pentax_sp)
      • Pentax UP (pentax_up)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Tasco 10x25 (tasco_10x25)
      • Urikan U-trail (urikan_u_trail)
      • Vanguard Orros (vanguard_orros)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Kijkertype (prismatype):
      • Porro (porro)
      • Dakkant (dakkant)
      • Monoculair (monoculair)
    • Lensdiameter (diameter_lens):
      • < 25 mm (diameter_lens_1)
      • 25 mm - 32 mm (diameter_lens_2)
      • 32 mm - 42 mm (diameter_lens_3)
      • ≥ 42 mm (diameter_lens_4)
    • Glas prisma (glas_prisma):
      • Bak-4 (bak_4)
      • BK-7 (bk_7)
      • SK-15 (sk_15)
    • Vergroting (vergroting):
      • <8X (vergroting_8)
      • 8 - 10X (vergroting_8_10)
      • >10X (vergroting_10)
    • Grootte pupiluittrede (exit_pupil):
      • < 2.7 mm (exit_pupil_1)
      • 2.7 mm - 4 mm (exit_pupil_2)
      • 4 mm - 5 mm (exit_pupil_3)
      • ≥ 5 mm (exit_pupil_4)
    • Gezichtsveld (gezichtsveld):
      • < 10 ° (gezichtsveld_1)
      • 10 ° - 50 ° (gezichtsveld_2)
      • 50 ° - 60 ° (gezichtsveld_3)
      • ≥ 60 ° (gezichtsveld_4)
    • Gezichtsveld (op 1000 m) (gezichtsveld_op_1000_m_):
      • < 100 m (gezichtsveld_op_1000_m__1)
      • 100 m - 110 m (gezichtsveld_op_1000_m__2)
      • 110 m - 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__4)
    • Helderheid (helderheid):
      • < 6.8 cd/m² (helderheid_1)
      • 6.8 cd/m² - 14 cd/m² (helderheid_2)
      • 14 cd/m² - 22 cd/m² (helderheid_3)
      • ≥ 22 cd/m² (helderheid_4)
    • Toepassing verrekijker (opties_verrekijker):
      • Allround (allround)
      • Nachtkijker (nachtkijker)
      • Travel (travel)
      • Vogels en safari (vogels_en_safari)
      • Watersport (watersport)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 290 g (gewicht_product_1)
      • 290 g - 600 g (gewicht_product_2)
      • 600 g - 790 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 790 g (gewicht_product_4)
    • Oogafstand (oogafstand):
      • < 13 mm (oogafstand_1)
      • 13 mm - 15 mm (oogafstand_2)
      • 15 mm - 18 mm (oogafstand_3)
      • ≥ 18 mm (oogafstand_4)
    • Focus systeem (focus):
      • Centraal (centrale_focus)
      • Handmatig (handmatige_focus)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be