x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er verrekijkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Canon verrekijker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in verrekijker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Canon Verrekijker 14x32 IS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133137449.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/86114451.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106717377.jpg
      Canon Canon Verrekijker 14x32 IS Verrekijker 14x32 IS Verrekijker 14x32 IS Canon verrekijker 14x32 IS (6)
      Canon Verrekijker 14x32 IS
      • 04549292063486
      • 1374C005
      5
      good_buy
      deal
      1519.00 EUR
    • Canon 10x20 IS Verrekijker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150562234.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435055.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435059.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435052.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435058.jpg
      Canon Canon 10x20 IS Verrekijker 10x20 IS Verrekijker 10x20 IS Verrekijker Canon binocular 10x20 is (5)
      Canon 10x20 IS Verrekijker
      • 04549292148299
      • 3640C005
      5
      547.00 EUR
    • Canon Verrekijker 12x32 IS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165016215.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133131478.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144380132.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106717327.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144380135.jpg
      Canon Canon Verrekijker 12x32 IS Verrekijker 12x32 IS Verrekijker 12x32 IS Met de Canon 12x32 IS Verrekijker geniet u van prachtige beelden van vogels, wilde dieren en sportwedstrijden. Deze hoogwaardige Canon 10x verrekijker beschikt over een krachtige Image Stabilizer en levert trillingsvrije beelden. Met deze 10x verrekijker van Canon komt u dichter bij een breed scala van onderwerpen. De kijker is uitgerust met precisie-optica van Canon en een Image Stabilizer om bewegingen te compenseren en levert daardoor superieure beelden voor eenvoudige en comfortabele iden... (1)
      Canon Verrekijker 12x32 IS
      • 04549292063479
      • 1373C005
      4
      deal
      1469.00 EUR
    • Canon 8x20 IS Verrekijker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435065.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435069.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435067.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435072.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150435071.jpg
      Canon Canon 8x20 IS Verrekijker 8x20 IS Verrekijker 8x20 IS Verrekijker Vergroting 8x - beeldstabilisatie (1)
      Canon 8x20 IS Verrekijker
      • 04549292148282
      • 3639C005
      3
      529.99 EUR
    • Canon Verrekijker 10x32 IS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133137292.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/85703870.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106908178.jpg
      Canon Canon Verrekijker 10x32 IS Verrekijker 10x32 IS Verrekijker 10x32 IS Canon 10 x 32 IS (2017) Canon heeft door haar unieke kijkers met beeldstabilisatie een bijzondere positie opgebouwd binnen de wereld van de verrekijkers. Canon maakt gebruik van de expertise die ze heeft opgedaan bij het ontwikkelen en perfectioneren van haar gerenommeerde foto- en video-apparatuur. De beeldstabilisatie en natuurlijk de beeldkwaliteit die zij voor deze apparatuur heeft ontwikkeld vinden we ook terug in de verrekijkers. De 2017-serie beschikt over een (nog) verbeterde beeldsta... (1)
      Canon Verrekijker 10x32 IS
      • 04549292063462
      • 1372C005
      2
      1099.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Extra zoom DEFAULT
        • vergroting_10
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Waterdicht DEFAULT
        • ja
      • Groen DEFAULT
        • groen
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Merk (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Steiner (steiner)
      • Bresser (bresser)
      • Zeiss (zeiss)
      • Nikon (nikon)
      • Acuter (acuter)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Barska (barska)
      • Braun (braun)
      • Brunton (brunton)
      • Buki (buki)
      • Burris (burris)
      • Bushnell (bushnell)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • Byomic (byomic)
      • Canon (canon)
      • Carson (carson)
      • Celestron (celestron)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cresta (cresta)
      • Dörr (do_rr)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • FLIR (flir)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gambit (gambit)
      • Hama (hama)
      • Happy People (happy_people)
      • Hawke (hawke)
      • Helios (helios)
      • Highlander (highlander)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Kenko (kenko)
      • Konus (konus)
      • Konus italia group (konus_italia_group)
      • Kowa (kowa)
      • Lalizas (lalizas)
      • Leica (leica)
      • Levenhuk (levenhuk)
      • Luna (luna)
      • MacGyver (macgyver)
      • Meopta (meopta)
      • Minox (minox)
      • Moses (moses)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Navir (navir)
      • Nisi (nisi)
      • Olivon (olivon)
      • Olympus (olympus)
      • One (one)
      • Optisan (optisan)
      • Pentax (pentax)
      • Polaroid (polaroid)
      • Praktica (praktica)
      • Regatta (regatta)
      • Renkforce (renkforce)
      • Safari (safari)
      • Sanju (sanju)
      • Silva (silva)
      • SiOnyx (sionyx)
      • Soligor (soligor)
      • Summit (summit)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Swing King (swing_king)
      • Tasco (tasco)
      • Valetti (valetti)
      • Vanguard (vanguard)
      • Velbon (velbon)
      • Vortex (vortex)
      • Wild republic (wild_republic)
      • XD Design (xd_design)
      • Yukon (yukon)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Productlijnen (group):
      • Braun Photo Technik (braun_photo_technik)
      • Braun Premium (braun_premium)
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Messier (bresser_messier)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Spektar (bresser_spektar)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Legacy (bushnell_legacy)
      • Bushnell Natureview (bushnell_natureview)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Bynolyt Voyager WP (bynolyt_voyager_wp)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Aculon W10 (nikon_aculon_w10)
      • Nikon Coolshot 40 (nikon_coolshot_40)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Jupiter (pentax_jupiter)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Pentax SP (pentax_sp)
      • Pentax UP (pentax_up)
      • Pentax ZD (pentax_zd)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Tasco 10x25 (tasco_10x25)
      • Urikan U-trail (urikan_u_trail)
      • Vanguard Orros (vanguard_orros)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Prismatype (prismatype):
      • Porro (porro)
      • Dakkant (dakkant)
    • Lensdiameter (diameter_lens):
      • < 25 mm (diameter_lens_1)
      • 25 mm - 40 mm (diameter_lens_2)
      • 40 mm - 44 mm (diameter_lens_3)
      • ≥ 44 mm (diameter_lens_4)
    • Vergroting (vergroting):
      • <8X (vergroting_8)
      • 8 - 10X (vergroting_8_10)
      • >10X (vergroting_10)
    • Grootte pupiluittrede (exit_pupil):
      • < 2.8 mm (exit_pupil_1)
      • 2.8 mm - 4.1 mm (exit_pupil_2)
      • 4.1 mm - 5 mm (exit_pupil_3)
      • ≥ 5 mm (exit_pupil_4)
    • Helderheid (helderheid):
      • < 9 cd/m² (helderheid_1)
      • 9 cd/m² - 17 cd/m² (helderheid_2)
      • 17 cd/m² - 25 cd/m² (helderheid_3)
      • ≥ 25 cd/m² (helderheid_4)
    • Gezichtsveld (gezichtsveld):
      • < 10 ° (gezichtsveld_1)
      • 10 ° - 50 ° (gezichtsveld_2)
      • 50 ° - 60 ° (gezichtsveld_3)
      • ≥ 60 ° (gezichtsveld_4)
    • Gezichtsveld (op 1000 m) (gezichtsveld_op_1000_m_):
      • < 100 m (gezichtsveld_op_1000_m__1)
      • 100 m - 110 m (gezichtsveld_op_1000_m__2)
      • 110 m - 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Oogafstand (oogafstand):
      • < 13 mm (oogafstand_1)
      • 13 mm - 16 mm (oogafstand_2)
      • 16 mm - 18 mm (oogafstand_3)
      • ≥ 18 mm (oogafstand_4)
    • Focus systeem (focus):
      • Centraal (centrale_focus)
      • Handmatig (handmatige_focus)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be