x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er verrekijkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Eschenbach verrekijker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in verrekijker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Eschenbach Shoulder strap
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154943449.jpg
      Eschenbach Eschenbach Shoulder strap Shoulder strap Shoulder strap Met de Eschenbach Carrying Strap 419980 neem je jouw Eschenbach verrekijker altijd op een comfortabele manier mee. De riem is gemaakt van zacht neopreen, wat bijdraagt aan het comfort. De verrekijker kan met clips aan de riem worden bevestigd. Dit zorgt ervoor dat je jouw verrekijker snel los en vast kunt maken. Kenmerken van de Eschenbach Carrying Strap 419980 * Nekriem voor (Eschenbach) verrekijkers * Gemaakt van neopreen, wat de riem erg comfortabel maakt * Dankzij de clipbevestiging maak ... (1)
      Eschenbach Shoulder strap
      • 04048347314127
      • 419980
      2
      27.89 EUR
    • Eschenbach Sektor D 8x42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107985864.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139997634.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139997700.jpg
      Eschenbach Eschenbach Sektor D 8x42 Sektor D 8x42 Sektor D 8x42 Eschenbach Sektor D 8x42 - van Eschenbach in de categorie Verrekijker. (1)
      Eschenbach Sektor D 8x42
      • 04048347370055
      1
      deal
      285.00 EUR
    • Eschenbach MAXevent bril
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155025012.jpg
      Eschenbach Eschenbach MAXevent bril MAXevent bril MAXevent bril Wanneer je de Eschenbach MAXevent bril draagt, zul je je dicht bij de actie voelen. Het is een eenvoudig te monteren verrekijkersysteem dat binnen- en buitenevenementen scherper en duidelijker maakt! Deze handsfree bril biedt een vergroting van 2,1x en kan worden aangepast zodat elke ooglens afzonderlijk kan worden scherpgesteld (± 3 dioptrieën), waardoor het systeem aan de meeste patiënten kan worden aangepast. De bril richt zich op objecten van afstanden van 3 meter tot oneindig en is perfe... (1)
      Eschenbach MAXevent bril
      1
      96.00 EUR
    • Eschenbach Arena D+ 10x50 B
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160545146.jpg
      Eschenbach Eschenbach Arena D+ 10x50 B Arena D+ 10x50 B Arena D+ 10x50 B Eschenbach arena D+ 10 x 50 B - van Eschenbach in de categorie Verrekijker. (1)
      Eschenbach Arena D+ 10x50 B
      • 04048347292098
      • 4048347292098
      1
      205.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Extra zoom DEFAULT
        • vergroting_10
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Waterdicht DEFAULT
        • ja
      • Groen DEFAULT
        • groen
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Merk (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Steiner (steiner)
      • Bresser (bresser)
      • Zeiss (zeiss)
      • Nikon (nikon)
      • Acuter (acuter)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Barska (barska)
      • Blaser (blaser)
      • Braun (braun)
      • Brunton (brunton)
      • Buki (buki)
      • Bushnell (bushnell)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • Byomic (byomic)
      • Canon (canon)
      • Carson (carson)
      • Celestron (celestron)
      • Cresta (cresta)
      • Digiphot (digiphot)
      • Dörr (do_rr)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gambit (gambit)
      • Goki (goki)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Happy People (happy_people)
      • Hawke (hawke)
      • Helios (helios)
      • Highlander (highlander)
      • Homeij (homeij)
      • Kahles (kahles)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Kenko (kenko)
      • Konus (konus)
      • Konus italia group (konus_italia_group)
      • Kowa (kowa)
      • Lalizas (lalizas)
      • Leica (leica)
      • MacGyver (macgyver)
      • Matin (matin)
      • Meopta (meopta)
      • Minox (minox)
      • Moses (moses)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Navir (navir)
      • Olivon (olivon)
      • Olympus (olympus)
      • One (one)
      • Optisan (optisan)
      • Pentax (pentax)
      • Polaroid (polaroid)
      • Renkforce (renkforce)
      • Safari (safari)
      • Sanju (sanju)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Silva (silva)
      • SiOnyx (sionyx)
      • Summit (summit)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Swingking (swingking)
      • Tasco (tasco)
      • Urikan (urikan)
      • Valetti (valetti)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vortex (vortex)
      • Walther design (walther_design)
      • Wild republic (wild_republic)
      • XD Design (xd_design)
      • Yukon (yukon)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Productlijnen (group):
      • Braun Photo Technik (braun_photo_technik)
      • Braun Premium (braun_premium)
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Messier (bresser_messier)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Spektar (bresser_spektar)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell Excursion (bushnell_excursion)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Geovid (leica_geovid)
      • Leica Trinovid (leica_trinovid)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Aculon W10 (nikon_aculon_w10)
      • Nikon Coolshot 40 (nikon_coolshot_40)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Jupiter (pentax_jupiter)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Pentax SP (pentax_sp)
      • Pentax UP (pentax_up)
      • Pentax ZD (pentax_zd)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Tasco 10x25 (tasco_10x25)
      • Urikan U-trail (urikan_u_trail)
      • Vanguard Orros (vanguard_orros)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Prismatype (prismatype):
      • Porro (porro)
      • Dakkant (dakkant)
    • Lensdiameter (diameter_lens):
      • < 25 mm (diameter_lens_1)
      • 25 mm - 42 mm (diameter_lens_2)
      • 42 mm - 50 mm (diameter_lens_3)
      • ≥ 50 mm (diameter_lens_4)
    • Vergroting (vergroting):
      • <8X (vergroting_8)
      • 8 - 10X (vergroting_8_10)
      • >10X (vergroting_10)
    • Grootte pupiluittrede (exit_pupil):
      • < 3 mm (exit_pupil_1)
      • 3 mm - 4.1 mm (exit_pupil_2)
      • 4.1 mm - 5.2 mm (exit_pupil_3)
      • ≥ 5.2 mm (exit_pupil_4)
    • Helderheid (helderheid):
      • < 9 cd/m² (helderheid_1)
      • 9 cd/m² - 17 cd/m² (helderheid_2)
      • 17 cd/m² - 25 cd/m² (helderheid_3)
      • ≥ 25 cd/m² (helderheid_4)
    • Gezichtsveld (gezichtsveld):
      • < 10 ° (gezichtsveld_1)
      • 10 ° - 50 ° (gezichtsveld_2)
      • 50 ° - 60 ° (gezichtsveld_3)
      • ≥ 60 ° (gezichtsveld_4)
    • Gezichtsveld (op 1000 m) (gezichtsveld_op_1000_m_):
      • < 100 m (gezichtsveld_op_1000_m__1)
      • 100 m - 110 m (gezichtsveld_op_1000_m__2)
      • 110 m - 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Oogafstand (oogafstand):
      • < 14 mm (oogafstand_1)
      • 14 mm - 16 mm (oogafstand_2)
      • 16 mm - 18 mm (oogafstand_3)
      • ≥ 18 mm (oogafstand_4)
    • Focus systeem (focus):
      • Centraal (centrale_focus)
      • Handmatig (handmatige_focus)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be