x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er verrekijkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    verrekijker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in verrekijker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Bushnell H2O 8x42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158345909.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151688087.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151626718.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179592077.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106420152.jpg
      Bushnell Bushnell H2O 8x42 H2O 8x42 H2O 8x42 De Bushnell H2O 8X42 Dakkant 2012 is de ultieme verrekijker voor alle extreme omstandigheden. (8)
      Bushnell H2O 8x42
      • 05554442248988
      • 00012304418320
      • 00611105118356
      • 00033255937685
      • 00012303966518
      • 00042111221639
      • 07337331819050
      • 00634392760763
      • 07044447805432
      • 00097914414542
      • 00634392760770
      • 00297571380406
      • 00625904427502
      • 00888357890952
      • 00015568809927
      • 00032904522661
      • 00029757158048
      • 00014445656746
      • 05554442391264
      • 158042
      • 18158042
      5
      109.00 EUR
    • Bushnell H2O 10x42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151734148.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168636450.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156484442.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179710353.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145608919.jpg
      Bushnell Bushnell H2O 10x42 H2O 10x42 H2O 10x42 100 procent waterdicht - de H20-serie Bushnell is gemaakt om de meest ongunstige omstandigheden te weerstaan (O-ring verzegeld en stikstof gezuiverd voor betrouwbare, mistvrije prestaties) Extreme robuustheid - de stevige behuizing met stevige coating maakt deze verrekijker de ideale metgezel, De anti-slip coating zorgt voor een veilige grip, zelfs bij regen of sneeuw Multi-coated lenzen - zorgen voor maximale lichttransmissie, helderheid en uitstekende beeldscherpte met natuurlijke kleurweer... (3)
      Bushnell H2O 10x42
      • 00730707300317
      • 00088020637574
      • 00029757151049
      • 00803982865687
      • 00886827213300
      • 00971485617956
      • 00042111215188
      • 09466876755375
      • 00015568802966
      • 05554442249343
      • 00029757150141
      • 00029757151056
      • 00014445656395
      • 00012302802633
      • 05554442391103
      • 00066510895871
      • 00387885570393
      • 00086000076443
      • 00132018004760
      • 00029757138057
      • 00961613239730
      • 00012302165837
      • 150142
      • 151042
      • 18150142
      5
      129.00 EUR
    • Bushnell H2O 8x42 PORRO 2012
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168955519.jpg
      Bushnell Bushnell H2O 8x42 PORRO 2012 H2O 8x42 PORRO 2012 H2O 8x42 PORRO 2012 De Bushnell 8x42 H2O Porro Fullsize 2012 verrekijker levert een mistbestendige behuizing en rubberen bekleding met zachte ribbels om grip te behouden. Deze blauwe verrekijker met Porro-prisma biedt minder lichtverlies en een grotere scherptediepte dan vergelijkbare dakkant-prisma-ontwerpen. Dankzij een meervoudig gecoat lenssysteem en BAK4-prismaglas met hoge transmissie kunnen deze weerbestendige glazen heldere en heldere beelden weergeven die haarscherp en gedetailleerd zijn. De grote 42 mm... (3)
      Bushnell H2O 8x42 PORRO 2012
      • 00809187139929
      • 00695626463430
      • 00080000487483
      • 00102930558542
      • 00012302157689
      • 00041114769278
      • 00742972139219
      • 00803982865113
      • 00115970749931
      • 00801200940604
      • 00012304183464
      • 00100177447698
      • 00809386491354
      • 00745449782000
      • 00617407281972
      • 00806293923473
      • 00151903400982
      • 00029757134196
      • 00730707311566
      • 00163120712793
      • 00807031771929
      • 134218
      4
      deal
      169.00 EUR
    • Bushnell H2O 10x42 PORRO 2012
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168955519.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102710477.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145614810.jpg
      Bushnell Bushnell H2O 10x42 PORRO 2012 H2O 10x42 PORRO 2012 H2O 10x42 PORRO 2012 100% waterdicht de H20-serie van Bushnell is gemaakt om de zwaarste omstandigheden te trotseren. Extreme robuustheid de stabiele behuizing met robuuste coating maakt de verrekijker tot de perfecte metgezel. De antislipcoating zorgt ook in regen of sneeuw voor een goede grip. Meervoudig gecoate lenzen zorgen voor maximale lichttransmissie, helderheid en uitstekende beeldscherpte bij natuurlijke kleurweergave (2)
      Bushnell H2O 10x42 PORRO 2012
      • 00777786216108
      • 00115970749924
      • 00168141221736
      • 00097914414559
      • 00601941320730
      • 00072091553918
      • 00611104318269
      • 00803982865106
      • 00807320248996
      • 00015568802003
      • 00102930558856
      • 00001910000722
      • 00617407371222
      • 00088037959775
      • 00014445655220
      • 00163120712748
      • 00731215374166
      • 00799916783717
      • 00886827212983
      • 00029757138071
      • 00029757134233
      • 00100177447681
      • 00801200940598
      • 00012951653075
      • 134211
      5
      126.70 EUR
    • Bushnell H2O 12X42 PORRO 2012
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168955519.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145611769.jpg
      Bushnell Bushnell H2O 12X42 PORRO 2012 H2O 12X42 PORRO 2012 H2O 12X42 PORRO 2012 De ultieme Bushnell verrekijker voor alle extreme omstandigheden is wederom vernieuwd voor nog meer gebruiksgemak. De volledige H2O lijn is voorzien van een verbeterde bekleding waardoor hij extra grip heeft. Uiteraard is elke H2O kijker volledig waterdicht en dankzij de stikstofvulling blijven de lenzen condensvrij. De BaK-4 prisma's zorgen voor heldere en duidelijke beelden en met de multi-coated lenzen heeft elke kijker in deze lijn een superieure lichttransmissie. Merk: Bushnell Merk: Bus... (1)
      Bushnell H2O 12X42 PORRO 2012
      • 00297571342404
      • 06521515363434
      • 00014445655237
      • 05554442249206
      • 00611105121844
      • 00053786381955
      • 00531479658121
      • 00053786393446
      • 07337331817124
      • 00029757134240
      • 05554442391363
      • 134212
      6
      deal
      199.00 EUR
    • Bushnell H2O 10x25 Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162122736.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158242499.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158242493.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151770374.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145947959.jpg
      Bushnell Bushnell H2O 10x25 Blauw H2O 10x25 Blauw H2O 10x25 Blauw Bushnell H2O 10X25 Dakkant 2012 (1)
      Bushnell H2O 10x25 Blauw
      • 00029757130105
      • 00086000076481
      • 05554442249404
      • 00634392760879
      • 08856623426534
      • 07044447805067
      • 00021111352628
      • 00874530009778
      • 06521515363489
      • 05554442391233
      • 18130105
      • 528383
      • 130105
      4
      deal
      74.50 EUR
    • Bushnell H2O 7X50 PORRO 2012
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168217056.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122576812.jpg
      Bushnell Bushnell H2O 7X50 PORRO 2012 H2O 7X50 PORRO 2012 H2O 7X50 PORRO 2012 100% waterdicht de H20-serie van Bushnell is gemaakt om de meest ongunstige omstandigheden te trotseren. Extreme robuustheid: de stabiele behuizing met robuuste coating maakt de verrekijker tot de perfecte metgezel. De antislipcoating zorgt voor een veilige grip, zelfs in regen of sneeuw. Meervoudig gecoate lenzen zorgen voor maximale lichttransmissie, helderheid en uitstekende beeldscherpte bij natuurlijke kleurweergave (1)
      Bushnell H2O 7X50 PORRO 2012
      • 00611105122766
      • 00088021729735
      • 00029757138118
      • 06521515363441
      • 00730707351067
      • 00029757157058
      • 157050
      3
      deal
      204.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Extra zoom DEFAULT
        • vergroting_10
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Waterdicht DEFAULT
        • ja
      • Porro DEFAULT
        • porro
      • Dakkant DEFAULT
        • dakkant
    • Merk (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Steiner (steiner)
      • Bresser (bresser)
      • Zeiss (zeiss)
      • Nikon (nikon)
      • Axi (axi)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Barska (barska)
      • Bilora (bilora)
      • Blaser (blaser)
      • Blokker (blokker)
      • Braun (braun)
      • Brunton (brunton)
      • Bushnell (bushnell)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • Canon (canon)
      • Carson (carson)
      • Carson Optical (carson_optical)
      • Celestron (celestron)
      • Dörr (do_rr)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exolens (exolens)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gambit (gambit)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Happy People (happy_people)
      • Helios (helios)
      • Highlander (highlander)
      • Kahles (kahles)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Kbt (kbt)
      • Kenko (kenko)
      • Konus (konus)
      • Konus italia group (konus_italia_group)
      • Kowa (kowa)
      • Leatherman (leatherman)
      • Leica (leica)
      • Levenhuk (levenhuk)
      • Luna Optics (luna_optics)
      • MacGyver (macgyver)
      • Meopta (meopta)
      • Minox (minox)
      • Moses (moses)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Navir (navir)
      • Nedis (nedis)
      • Olympus (olympus)
      • Optisan (optisan)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pentax (pentax)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • PLASTIMO (plastimo)
      • Polaroid (polaroid)
      • Renkforce (renkforce)
      • Safari (safari)
      • Sanju (sanju)
      • Silva (silva)
      • SiOnyx (sionyx)
      • Summit (summit)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Swing King (swing_king)
      • Tasco (tasco)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Urikan (urikan)
      • Valetti (valetti)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vortex (vortex)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Woodland (woodland)
      • XD Design (xd_design)
      • Yukon (yukon)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Productlijnen (group):
      • Braun Photo Technik (braun_photo_technik)
      • Braun Premium (braun_premium)
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Messier (bresser_messier)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Spektar (bresser_spektar)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell Excursion (bushnell_excursion)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Legacy (bushnell_legacy)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Bynolyt Voyager WP (bynolyt_voyager_wp)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Geovid (leica_geovid)
      • Leica Trinovid (leica_trinovid)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon 4x10 DCF (nikon_4x10_dcf)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Coolshot 40 (nikon_coolshot_40)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Jupiter (pentax_jupiter)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Pentax SP (pentax_sp)
      • Pentax UP (pentax_up)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Tasco 10x25 (tasco_10x25)
      • Urikan U-trail (urikan_u_trail)
      • Vanguard Orros (vanguard_orros)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Kijkertype (prismatype):
      • Porro (porro)
      • Dakkant (dakkant)
      • Monoculair (monoculair)
    • Lensdiameter (diameter_lens):
      • < 25 mm (diameter_lens_1)
      • 25 mm - 40 mm (diameter_lens_2)
      • 40 mm - 42 mm (diameter_lens_3)
      • ≥ 42 mm (diameter_lens_4)
    • Glas prisma (glas_prisma):
      • Bak-4 (bak_4)
      • BK-7 (bk_7)
    • Vergroting (vergroting):
      • <8X (vergroting_8)
      • 8 - 10X (vergroting_8_10)
      • >10X (vergroting_10)
    • Grootte pupiluittrede (exit_pupil):
      • < 2.8 mm (exit_pupil_1)
      • 2.8 mm - 4.1 mm (exit_pupil_2)
      • 4.1 mm - 5.2 mm (exit_pupil_3)
      • ≥ 5.2 mm (exit_pupil_4)
    • Gezichtsveld (gezichtsveld):
      • < 10 ° (gezichtsveld_1)
      • 10 ° - 50 ° (gezichtsveld_2)
      • 50 ° - 60 ° (gezichtsveld_3)
      • ≥ 60 ° (gezichtsveld_4)
    • Gezichtsveld (op 1000 m) (gezichtsveld_op_1000_m_):
      • < 100 m (gezichtsveld_op_1000_m__1)
      • 100 m - 110 m (gezichtsveld_op_1000_m__2)
      • 110 m - 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__4)
    • Helderheid (helderheid):
      • < 9 cd/m² (helderheid_1)
      • 9 cd/m² - 17 cd/m² (helderheid_2)
      • 17 cd/m² - 25 cd/m² (helderheid_3)
      • ≥ 25 cd/m² (helderheid_4)
    • Toepassing verrekijker (opties_verrekijker):
      • Allround (allround)
      • Nachtkijker (nachtkijker)
      • Travel (travel)
      • Vogels en safari (vogels_en_safari)
      • Watersport (watersport)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 300 g (gewicht_product_1)
      • 300 g - 620 g (gewicht_product_2)
      • 620 g - 795 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 795 g (gewicht_product_4)
    • Oogafstand (oogafstand):
      • < 14 mm (oogafstand_1)
      • 14 mm - 16 mm (oogafstand_2)
      • 16 mm - 18 mm (oogafstand_3)
      • ≥ 18 mm (oogafstand_4)
    • Focus systeem (focus):
      • Centraal (centrale_focus)
      • Handmatig (handmatige_focus)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be