x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er verrekijkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gambit verrekijker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in verrekijker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Gambit Green Fish 10x42 verrekijker groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171919421.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164002732.jpg
      Gambit Gambit Green Fish 10x42 verrekijker groen Green Fish 10x42 verrekijker groen Green Fish 10x42 verrekijker groen Gambit Green Fish verrekijker Fraaie kijkers met veel mogelijkheden voor een verrassende prijs. De kijkers zijn voorzien van fully multi coated lenzen waardoor de lichtdoorlaatbaarheid geoptimaliseerd is en men verzekerd is van een hoge resolutie. Uiteraard geven de bak4 prisma's de kijker dat beetje extra. Door de stikstofvulling is de kijker 100% waterdicht en zijn robuuste body zorgt voor schokbestendigheid. Een long eye relief geeft de kijker veel comfort tijdens langdurige observaties. D... (1)
      Gambit Green Fish 10x42 verrekijker groen
      • 08718754530187
      2
      deal
      242.90 EUR
    • Gambit Shark 8x42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101220272.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178682777.jpg
      Gambit Gambit Shark 8x42 Shark 8x42 Shark 8x42 "Bij de Shark zijn alleen de lenzen aan de voorkant gecoat. Ook deze kijker is stikstof gevuld en maakt hem daarmee 100% waterdicht en de robuste body geeft hem een grote schokbestendigheid. (1)
      Gambit Shark 8x42
      • 08718754530026
      1
      109.00 EUR
    • Gambit 8x21 black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143433976.jpg
      Gambit Gambit 8x21 black 8x21 black 8x21 black Gambit 8x21 Black Ga op outdooravontuur met de Ultracompacte 8x21 verrekijker van Gambit. Het kijkerhuis is gemaakt van licht kunststof en hij heeft een breed gezichtsveld van 126 meter op 1000 meter afstand. Je kunt hem buiten je avonturen om ook binnen bij een concert of theater gebruiken. Kenmerken Gambit 8x21 * Materiaal: Kunststof, fully coated * Vergroting: 8x * Lens: 21 millimeter * Gezichtsveld: 126 meter op 1000 meter afstand * Inclusief opbergtas van zacht nylon (1)
      Gambit 8x21 black
      • 08718754530231
      1
      54.95 EUR
    • Gambit Shark 10x25
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107854322.jpg
      Gambit Gambit Shark 10x25 Shark 10x25 Shark 10x25 "Bij de Shark zijn alleen de lenzen aan de voorkant gecoat. Ook deze kijker is stikstof gevuld en maakt hem daarmee 100% waterdicht en de robuste body geeft hem een grote schokbestendigheid. (1)
      Gambit Shark 10x25
      • 08718754530019
      1
      89.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Extra zoom DEFAULT
        • vergroting_10
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Waterdicht DEFAULT
        • ja
      • Porro DEFAULT
        • porro
      • Dakkant DEFAULT
        • dakkant
    • Merk (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Steiner (steiner)
      • Bresser (bresser)
      • Zeiss (zeiss)
      • Nikon (nikon)
      • Axi (axi)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Barska (barska)
      • Bilora (bilora)
      • Blaser (blaser)
      • Blokker (blokker)
      • Braun (braun)
      • Brunton (brunton)
      • Bushnell (bushnell)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • Byomic (byomic)
      • Canon (canon)
      • Carson (carson)
      • Carson Optical (carson_optical)
      • Celestron (celestron)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Dörr (do_rr)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exolens (exolens)
      • FLIR (flir)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gambit (gambit)
      • GoPole (gopole)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Happy People (happy_people)
      • Helios (helios)
      • Highlander (highlander)
      • Kahles (kahles)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Kenko (kenko)
      • Konus (konus)
      • Konus italia group (konus_italia_group)
      • Kowa (kowa)
      • Leatherman (leatherman)
      • Leica (leica)
      • Levenhuk (levenhuk)
      • Luna Optics (luna_optics)
      • MacGyver (macgyver)
      • Meopta (meopta)
      • Minox (minox)
      • Moses (moses)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Navir (navir)
      • Nedis (nedis)
      • Olympus (olympus)
      • Optisan (optisan)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pentax (pentax)
      • PLASTIMO (plastimo)
      • Polaroid (polaroid)
      • Renkforce (renkforce)
      • Safari (safari)
      • Sanju (sanju)
      • Silva (silva)
      • SiOnyx (sionyx)
      • Summit (summit)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Swing King (swing_king)
      • Talamex (talamex)
      • Tasco (tasco)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Urikan (urikan)
      • Valetti (valetti)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vortex (vortex)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Woodland (woodland)
      • XD Design (xd_design)
      • Yukon (yukon)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Productlijnen (group):
      • Braun Photo Technik (braun_photo_technik)
      • Braun Premium (braun_premium)
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Messier (bresser_messier)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Spektar (bresser_spektar)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell Excursion (bushnell_excursion)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Legacy (bushnell_legacy)
      • Bushnell Legend Ultra HD (bushnell_legend_ultra_hd)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Bynolyt Voyager WP (bynolyt_voyager_wp)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Geovid (leica_geovid)
      • Leica Trinovid (leica_trinovid)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon 4x10 DCF (nikon_4x10_dcf)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Coolshot 40 (nikon_coolshot_40)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Jupiter (pentax_jupiter)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Pentax SP (pentax_sp)
      • Pentax UP (pentax_up)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Tasco 10x25 (tasco_10x25)
      • Urikan U-trail (urikan_u_trail)
      • Vanguard Orros (vanguard_orros)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Kijkertype (prismatype):
      • Porro (porro)
      • Dakkant (dakkant)
      • Monoculair (monoculair)
    • Lensdiameter (diameter_lens):
      • < 25 mm (diameter_lens_1)
      • 25 mm - 34 mm (diameter_lens_2)
      • 34 mm - 42 mm (diameter_lens_3)
      • ≥ 42 mm (diameter_lens_4)
    • Glas prisma (glas_prisma):
      • Bak-4 (bak_4)
      • BK-7 (bk_7)
      • SK-15 (sk_15)
    • Vergroting (vergroting):
      • <8X (vergroting_8)
      • 8 - 10X (vergroting_8_10)
      • >10X (vergroting_10)
    • Grootte pupiluittrede (exit_pupil):
      • < 2.7 mm (exit_pupil_1)
      • 2.7 mm - 4 mm (exit_pupil_2)
      • 4 mm - 5 mm (exit_pupil_3)
      • ≥ 5 mm (exit_pupil_4)
    • Gezichtsveld (gezichtsveld):
      • < 10 ° (gezichtsveld_1)
      • 10 ° - 50 ° (gezichtsveld_2)
      • 50 ° - 60 ° (gezichtsveld_3)
      • ≥ 60 ° (gezichtsveld_4)
    • Gezichtsveld (op 1000 m) (gezichtsveld_op_1000_m_):
      • < 100 m (gezichtsveld_op_1000_m__1)
      • 100 m - 110 m (gezichtsveld_op_1000_m__2)
      • 110 m - 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__4)
    • Helderheid (helderheid):
      • < 8 cd/m² (helderheid_1)
      • 8 cd/m² - 14 cd/m² (helderheid_2)
      • 14 cd/m² - 24 cd/m² (helderheid_3)
      • ≥ 24 cd/m² (helderheid_4)
    • Toepassing verrekijker (opties_verrekijker):
      • Allround (allround)
      • Nachtkijker (nachtkijker)
      • Travel (travel)
      • Vogels en safari (vogels_en_safari)
      • Watersport (watersport)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 290 g (gewicht_product_1)
      • 290 g - 600 g (gewicht_product_2)
      • 600 g - 790 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 790 g (gewicht_product_4)
    • Oogafstand (oogafstand):
      • < 13 mm (oogafstand_1)
      • 13 mm - 16 mm (oogafstand_2)
      • 16 mm - 18 mm (oogafstand_3)
      • ≥ 18 mm (oogafstand_4)
    • Focus systeem (focus):
      • Centraal (centrale_focus)
      • Handmatig (handmatige_focus)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be