x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er verrekijkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hama verrekijker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in verrekijker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Hama Optec Binoculars, 8X21
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162943484.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166062899.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122576535.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122576539.jpg
      Hama Hama Optec Binoculars, 8X21 Optec Binoculars, 8X21 Optec Binoculars, 8X21 Gestoken scherp voor onderweg: compacte en lichte verrekijker (165 g) met 8-voudige vergroting voor haarscherp zicht op reizen, wandelingen en natuurobservaties. Ideaal voor brildragers: correctie van kort- of verziendheid door dioptrie compensatie tot -/+3 dioptrieën, omklapbare oogschelpen. Optimale beeldkwaliteit: hoogwaardig BK7-optiekglas, voorkomt reflecties door meervoudig gecoate lenzen (1 laag per zijde) - vooral bij tegenlicht en schemering. Bescherming tegen stoten en optimale grip... (1)
      Hama Optec Binoculars, 8X21
      • 04007249028006
      • 00002800
      2
      19.77 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Extra zoom DEFAULT
        • vergroting_10
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Waterdicht DEFAULT
        • ja
      • Porro DEFAULT
        • porro
      • Dakkant DEFAULT
        • dakkant
    • Merk (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Steiner (steiner)
      • Bresser (bresser)
      • Zeiss (zeiss)
      • Nikon (nikon)
      • Axi (axi)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Barska (barska)
      • Bilora (bilora)
      • Blaser (blaser)
      • Braun (braun)
      • Brunton (brunton)
      • Bushnell (bushnell)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • Byomic (byomic)
      • Canon (canon)
      • Carson (carson)
      • Celestron (celestron)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Digiphot (digiphot)
      • Dörr (do_rr)
      • Epson (epson)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exolens (exolens)
      • FLIR (flir)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gambit (gambit)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Happy People (happy_people)
      • Helios (helios)
      • Highlander (highlander)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • Kahles (kahles)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Kbt (kbt)
      • Kenko (kenko)
      • Konus (konus)
      • Konus italia group (konus_italia_group)
      • Kowa (kowa)
      • Leatherman (leatherman)
      • Leica (leica)
      • Levenhuk (levenhuk)
      • Luna Optics (luna_optics)
      • MacGyver (macgyver)
      • Meopta (meopta)
      • Minox (minox)
      • Moses (moses)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Navir (navir)
      • Olympus (olympus)
      • Optisan (optisan)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pentax (pentax)
      • PLASTIMO (plastimo)
      • Polaroid (polaroid)
      • Renkforce (renkforce)
      • Safari (safari)
      • Sanju (sanju)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Silva (silva)
      • SiOnyx (sionyx)
      • Summit (summit)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Swingking (swingking)
      • Tasco (tasco)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Urikan (urikan)
      • Valetti (valetti)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vortex (vortex)
      • Walther design (walther_design)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Woodland (woodland)
      • XD Design (xd_design)
      • Yukon (yukon)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Productlijnen (group):
      • Braun Photo Technik (braun_photo_technik)
      • Braun Premium (braun_premium)
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Messier (bresser_messier)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Spektar (bresser_spektar)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell Excursion (bushnell_excursion)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Bynolyt Voyager WP (bynolyt_voyager_wp)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Geovid (leica_geovid)
      • Leica Trinovid (leica_trinovid)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Coolshot 40 (nikon_coolshot_40)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Jupiter (pentax_jupiter)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Pentax SP (pentax_sp)
      • Pentax UP (pentax_up)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Tasco 10x25 (tasco_10x25)
      • Urikan U-trail (urikan_u_trail)
      • Vanguard Orros (vanguard_orros)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Kijkertype (prismatype):
      • Porro (porro)
      • Dakkant (dakkant)
      • Monoculair (monoculair)
    • Lensdiameter (diameter_lens):
      • < 25 mm (diameter_lens_1)
      • 25 mm - 40 mm (diameter_lens_2)
      • 40 mm - 42 mm (diameter_lens_3)
      • ≥ 42 mm (diameter_lens_4)
    • Glas prisma (glas_prisma):
      • Bak-4 (bak_4)
      • BK-7 (bk_7)
      • SK-15 (sk_15)
    • Vergroting (vergroting):
      • <8X (vergroting_8)
      • 8 - 10X (vergroting_8_10)
      • >10X (vergroting_10)
    • Grootte pupiluittrede (exit_pupil):
      • < 3 mm (exit_pupil_1)
      • 3 mm - 4.2 mm (exit_pupil_2)
      • 4.2 mm - 5.2 mm (exit_pupil_3)
      • ≥ 5.2 mm (exit_pupil_4)
    • Gezichtsveld (gezichtsveld):
      • < 10 ° (gezichtsveld_1)
      • 10 ° - 50 ° (gezichtsveld_2)
      • 50 ° - 60 ° (gezichtsveld_3)
      • ≥ 60 ° (gezichtsveld_4)
    • Gezichtsveld (op 1000 m) (gezichtsveld_op_1000_m_):
      • < 100 m (gezichtsveld_op_1000_m__1)
      • 100 m - 110 m (gezichtsveld_op_1000_m__2)
      • 110 m - 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__4)
    • Helderheid (helderheid):
      • < 9 cd/m² (helderheid_1)
      • 9 cd/m² - 17 cd/m² (helderheid_2)
      • 17 cd/m² - 24 cd/m² (helderheid_3)
      • ≥ 24 cd/m² (helderheid_4)
    • Toepassing verrekijker (opties_verrekijker):
      • Allround (allround)
      • Nachtkijker (nachtkijker)
      • Travel (travel)
      • Vogels en safari (vogels_en_safari)
      • Watersport (watersport)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 305 g (gewicht_product_1)
      • 305 g - 615 g (gewicht_product_2)
      • 615 g - 790 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 790 g (gewicht_product_4)
    • Oogafstand (oogafstand):
      • < 14 mm (oogafstand_1)
      • 14 mm - 16 mm (oogafstand_2)
      • 16 mm - 18 mm (oogafstand_3)
      • ≥ 18 mm (oogafstand_4)
    • Focus systeem (focus):
      • Centraal (centrale_focus)
      • Handmatig (handmatige_focus)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be