x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er verrekijkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Konus verrekijker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in verrekijker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 9
    • Konus Verrekijker Emperor 12x50 WP/WA met Phasecoating
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158853653.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158853680.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95501940.jpg
      Konus Konus Verrekijker Emperor 12x50 WP/WA met Phasecoating Verrekijker Emperor 12x50 WP/WA met Phasecoating Verrekijker Emperor 12x50 WP/WA met Phasecoating Konus Verrekijker Emperor 12x50 WP/WA met Phasecoating (1)
      Konus Verrekijker Emperor 12x50 WP/WA met Phasecoating
      • 08002620023409
      • 8002620023409
      • 2340
      2
      182.99 EUR
    • Konus Richtkijker Konuspro-M30 12,5-50x56
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156506540.jpg
      Konus Konus Richtkijker Konuspro-M30 12,5-50x56 Richtkijker Konuspro-M30 12,5-50x56 Richtkijker Konuspro-M30 12,5-50x56 Gemaakt van Monotube Aluminium Reticule Gemodificeerde Mil Dot Gegraveerd en Verlicht Focussen op de blokkeerbare Ocular, Fabrikant: Konus Italia Group S.R.L (1)
      Konus Richtkijker Konuspro-M30 12,5-50x56
      • 08002620072896
      2
      599.00 EUR
    • Konus Verrekijker Newzoom 8-24x50
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179188059.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160540283.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165018906.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105880760.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165018907.jpg
      Konus Konus Verrekijker Newzoom 8-24x50 Verrekijker Newzoom 8-24x50 Verrekijker Newzoom 8-24x50 Konus Verrekijker Newzoom 8-24x50 (1)
      Konus Verrekijker Newzoom 8-24x50
      • 08002620021221
      • 00698156021224
      • 8002620021221
      2
      73.49 EUR
    • Konus Verrekijker Next 10x25
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154844502.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159952223.jpg
      Konus Konus Verrekijker Next 10x25 Verrekijker Next 10x25 Verrekijker Next 10x25 Centrale scherpstelling. Meervoudig gecoate look. Rubberen coating., Fabrikant: Konus Italia Group S.R.L (1)
      Konus Verrekijker Next 10x25
      • 08002620020279
      2
      38.47 EUR
    • Konus Verrekijker Supreme-2 8x26
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90571149.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179230787.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160534917.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124901507.jpg
      Konus Konus Verrekijker Supreme-2 8x26 Verrekijker Supreme-2 8x26 Verrekijker Supreme-2 8x26 Centrale focus Multi-gecoate optiek Bak-4 prisma's Ergonomisch ontwerp Waterdicht en open scharnier (1)
      Konus Verrekijker Supreme-2 8x26
      • 08002620023638
      2
      90.55 EUR
    • Konus Statief voor Verrekijkers 165cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170016899.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124929929.jpg
      Konus Konus Statief voor Verrekijkers 165cm Statief voor Verrekijkers 165cm Statief voor Verrekijkers 165cm Materiaal: Metaal Voetgewicht: 900 g Maximale hoogte: 160 cm Minimale hoogte: 62 cm Gevouwen lengte: 65 cm (1)
      Konus Statief voor Verrekijkers 165cm
      • 08002620019563
      • 8002620019563
      2
      51.90 EUR
    • Konus Toneelkijker Opera-41 3x25 + Verlichting Zwart/Goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119263433.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153461764.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/48087776.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/48087778.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122092257.jpg
      Konus Konus Toneelkijker Opera-41 3x25 + Verlichting Zwart/Goud Toneelkijker Opera-41 3x25 + Verlichting Zwart/Goud Toneelkijker Opera-41 3x25 + Verlichting Zwart/Goud De Toneelkijker Theatre 3x25 is ontworpen voor het binnen kijken en dan specifiek voor het kijken van toneelvoorstellingen. De kijker is uitgevoerd in de kleuren zwart en goud en is voorzien van rode verlichting voor het kunnen lezen van het programmaboekje tijdens de voorstelling. Het is een stijlvolle toneelkijker waarmee je altijd spectaculair zicht hebt op de voorstelling, zelfs als je op de laatste rij zit. (1)
      Konus Toneelkijker Opera-41 3x25 + Verlichting Zwart/Goud
      • 08002620020538
      • 2053
      • 432053
      2
      36.49 EUR
    • Konus Red Dot Richtkijker Sightpro Atomic 2.0
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155611443.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95538106.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99176286.jpg
      Konus Konus Red Dot Richtkijker Sightpro Atomic 2.0 Red Dot Richtkijker Sightpro Atomic 2.0 Red Dot Richtkijker Sightpro Atomic 2.0 Sight-Pro Atomic mini r/g dot w/dual rail (1)
      Konus Red Dot Richtkijker Sightpro Atomic 2.0
      • 08002620072001
      2
      109.90 EUR
    • Konus Verrekijker Supreme-2 10x26
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153035196.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132319140.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122607709.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117442871.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122607708.jpg
      Konus Konus Verrekijker Supreme-2 10x26 Verrekijker Supreme-2 10x26 Verrekijker Supreme-2 10x26 De Konus Supreme-2 10x26 is de nieuwste versie van de al bekende Konus Supreme serie. De Supreme-2 beschikt over BaK-4 prisma's en groothoek objectieven die multicoated zijn. Dit zorgt voor een goed, breed en helder beeld. De verrekijker heeft een volledig nieuw uiterlijk gekregen en heeft nu een open brug (open hinge) constructie voor een nog lager gewicht. De verrekijker is gasgevuld en daarom geheel waterdicht. Levering: * Konus Verrekijker Supreme-2 10x26 * Draagtas * Objectiefdoppen * Oc... (1)
      Konus Verrekijker Supreme-2 10x26
      • 08002620023645
      • 2364
      1
      99.95 EUR
    1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Extra zoom DEFAULT
        • vergroting_10
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Waterdicht DEFAULT
        • ja
      • Porro DEFAULT
        • porro
      • Dakkant DEFAULT
        • dakkant
    • Merk (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Steiner (steiner)
      • Bresser (bresser)
      • Zeiss (zeiss)
      • Nikon (nikon)
      • Axi (axi)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Barska (barska)
      • Bilora (bilora)
      • Blaser (blaser)
      • Blokker (blokker)
      • Braun (braun)
      • Brunton (brunton)
      • Bushnell (bushnell)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • Canon (canon)
      • Carson (carson)
      • Carson Optical (carson_optical)
      • Celestron (celestron)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Dörr (do_rr)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exolens (exolens)
      • FLIR (flir)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gambit (gambit)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Happy People (happy_people)
      • Helios (helios)
      • Highlander (highlander)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • Kahles (kahles)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Kenko (kenko)
      • Konus (konus)
      • Konus italia group (konus_italia_group)
      • Kowa (kowa)
      • Leatherman (leatherman)
      • Leica (leica)
      • Levenhuk (levenhuk)
      • Luna Optics (luna_optics)
      • MacGyver (macgyver)
      • Meopta (meopta)
      • Minox (minox)
      • Moses (moses)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Navir (navir)
      • Nedis (nedis)
      • Olympus (olympus)
      • Optisan (optisan)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pentax (pentax)
      • PLASTIMO (plastimo)
      • Polaroid (polaroid)
      • Renkforce (renkforce)
      • Safari (safari)
      • Sanju (sanju)
      • Scout (scout)
      • Silva (silva)
      • SiOnyx (sionyx)
      • Summit (summit)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Talamex (talamex)
      • Tasco (tasco)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Urikan (urikan)
      • Valetti (valetti)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vortex (vortex)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Woodland (woodland)
      • XD Design (xd_design)
      • Yukon (yukon)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Productlijnen (group):
      • Braun Photo Technik (braun_photo_technik)
      • Braun Premium (braun_premium)
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Messier (bresser_messier)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Spektar (bresser_spektar)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell Excursion (bushnell_excursion)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Legacy (bushnell_legacy)
      • Bushnell Legend Ultra HD (bushnell_legend_ultra_hd)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Bynolyt Voyager WP (bynolyt_voyager_wp)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Geovid (leica_geovid)
      • Leica Trinovid (leica_trinovid)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon 4x10 DCF (nikon_4x10_dcf)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Coolshot 40 (nikon_coolshot_40)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Jupiter (pentax_jupiter)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Pentax SP (pentax_sp)
      • Pentax UP (pentax_up)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Tasco 10x25 (tasco_10x25)
      • Urikan U-trail (urikan_u_trail)
      • Vanguard Orros (vanguard_orros)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Kijkertype (prismatype):
      • Porro (porro)
      • Dakkant (dakkant)
      • Monoculair (monoculair)
    • Lensdiameter (diameter_lens):
      • < 25 mm (diameter_lens_1)
      • 25 mm - 36 mm (diameter_lens_2)
      • 36 mm - 42 mm (diameter_lens_3)
      • ≥ 42 mm (diameter_lens_4)
    • Glas prisma (glas_prisma):
      • Bak-4 (bak_4)
      • BK-7 (bk_7)
      • SK-15 (sk_15)
    • Vergroting (vergroting):
      • <8X (vergroting_8)
      • 8 - 10X (vergroting_8_10)
      • >10X (vergroting_10)
    • Grootte pupiluittrede (exit_pupil):
      • < 2.8 mm (exit_pupil_1)
      • 2.8 mm - 4 mm (exit_pupil_2)
      • 4 mm - 5.2 mm (exit_pupil_3)
      • ≥ 5.2 mm (exit_pupil_4)
    • Gezichtsveld (gezichtsveld):
      • < 10 ° (gezichtsveld_1)
      • 10 ° - 50 ° (gezichtsveld_2)
      • 50 ° - 60 ° (gezichtsveld_3)
      • ≥ 60 ° (gezichtsveld_4)
    • Gezichtsveld (op 1000 m) (gezichtsveld_op_1000_m_):
      • < 100 m (gezichtsveld_op_1000_m__1)
      • 100 m - 110 m (gezichtsveld_op_1000_m__2)
      • 110 m - 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__4)
    • Helderheid (helderheid):
      • < 9 cd/m² (helderheid_1)
      • 9 cd/m² - 17 cd/m² (helderheid_2)
      • 17 cd/m² - 25 cd/m² (helderheid_3)
      • ≥ 25 cd/m² (helderheid_4)
    • Toepassing verrekijker (opties_verrekijker):
      • Allround (allround)
      • Nachtkijker (nachtkijker)
      • Travel (travel)
      • Vogels en safari (vogels_en_safari)
      • Watersport (watersport)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 295 g (gewicht_product_1)
      • 295 g - 615 g (gewicht_product_2)
      • 615 g - 790 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 790 g (gewicht_product_4)
    • Oogafstand (oogafstand):
      • < 13 mm (oogafstand_1)
      • 13 mm - 16 mm (oogafstand_2)
      • 16 mm - 18 mm (oogafstand_3)
      • ≥ 18 mm (oogafstand_4)
    • Focus systeem (focus):
      • Centraal (centrale_focus)
      • Handmatig (handmatige_focus)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be