x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er verrekijkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Swarovski Optik verrekijker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in verrekijker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Swarovski Optik EL 10x50 WB Swarovision met FieldPro package
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102568788.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167892640.jpg
      Swarovski Optik Swarovski Optik EL 10x50 WB Swarovision met FieldPro package EL 10x50 WB Swarovision met FieldPro package EL 10x50 WB Swarovision met FieldPro package De Swarovski EL 10x50 WB Swarovision FieldPro verrekijker is een compacte kijker die is ontworpen voor de jacht en perfect in de hand ligt. Deze kijker is voorzien van een hoogwaardige optica en helderheid. Zo kunt u ook in de schemer prima op zoek gaan naar het wild in het bos of op de heide. Deze kijker komt ook prima tot zijn recht in zwaardere condities, zoals in het gebergte. Bovendien is de kijker waterdicht tot een diepte van 4 meter en krijgt u 10 jaar garantie van Swarovski. Kenmerke... (15)
      Swarovski Optik EL 10x50 WB Swarovision met FieldPro package
      • 09006325076936
      4
      good_buy
      deal
      2799.00 EUR
    • Swarovski Optik CL Companion 8x30 Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97937525.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150573077.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150573079.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156011533.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156011624.jpg
      Swarovski Optik Swarovski Optik CL Companion 8x30 Groen CL Companion 8x30 Groen CL Companion 8x30 Groen Met de Swarovski CL Companion 8x30 Groen mist u niets. Deze elegante verrekijker beschikt over indrukwekkende optica en past perfect in uw hand. U heeft de verrekijker altijd bij u zodat u niets hoeft te missen. De nieuwe CL Companion 8x30 heeft verbeterde optica met een vergroting van 8x en brengt u dichter bij de natuur. Het ergonomische ontwerp van deze compacte, lichtgewicht (515 gram/119 mm) verrekijker maakt dit tot een uitstekende metgezel die u laat genieten van unieke belevenissen wa... (12)
      Swarovski Optik CL Companion 8x30 Groen
      • 09006325082869
      • 9006325082869
      2
      1015.00 EUR
    • Swarovski Optik EL 8x32 WB groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150126389.jpg
      Swarovski Optik Swarovski Optik EL 8x32 WB groen EL 8x32 WB groen EL 8x32 WB groen Deze Swarovski EL 8x32 WB verrekijker in de kleur groen heeft een lensdiameter van 32 millimeter en een vergrotingsfactor van 8x. Voorzien van multicoated HD-glazen en Field Flattener lenzen heb je met deze kijker altijd scherpe en heldere beelden. (5)
      Swarovski Optik EL 8x32 WB groen
      • 09006325076950
      3
      deal
      2099.00 EUR
    • Swarovski Optik SLC 15x56 W B
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97907667.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179024357.jpg
      Swarovski Optik Swarovski Optik SLC 15x56 W B SLC 15x56 W B SLC 15x56 W B Een echte geweldenaar. Om wild mee te maken op het punt van schemering of nachtval is een ervaring op zich. Rond deze tijd komen de schuwere beesten naar buiten, het is dus het ideale moment om dan te gaan spotten. Met de 15x56 word het kijken in de schemering echt openbaring. Het optische systeem is vernieuwd, hierdoor komt er nog veel meer licht binnen dan eerder tevoren. Door de veranderingen in de optiek is deze kijker nog helderder, contrastrijker en fijner om door te kijken dan ooit te ... (12)
      Swarovski Optik SLC 15x56 W B
      • 09006325076011
      1
      2035.00 EUR
    • Swarovski Optik CL Companion 8x30 Antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97937291.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119122438.jpg
      Swarovski Optik Swarovski Optik CL Companion 8x30 Antraciet CL Companion 8x30 Antraciet CL Companion 8x30 Antraciet Met de Swarovski CL Companion 8x30 Antraciet mist u niets. Deze elegante verrekijker beschikt over indrukwekkende optica en past perfect in uw hand. U heeft de verrekijker altijd bij u zodat u niets hoeft te missen. De nieuwe CL Companion 8x30 heeft verbeterde optica met een vergroting van 8x en brengt u dichter bij de natuur. Het ergonomische ontwerp van deze compacte, lichtgewicht (515 gram/119 mm) verrekijker maakt dit tot een uitstekende metgezel die u laat genieten van unieke belevenisse... (3)
      Swarovski Optik CL Companion 8x30 Antraciet
      • 09006325082883
      2
      1015.00 EUR
    • Swarovski Optik CL Companion 10x30 Antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97937522.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150573075.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122788577.jpg
      Swarovski Optik Swarovski Optik CL Companion 10x30 Antraciet CL Companion 10x30 Antraciet CL Companion 10x30 Antraciet De Swarovski CL Companion 10x30 in de kleur antraciet is een slanke, compacte dakkant verrekijker die dankzij zijn ergonomische ontwerp perfect in uw hand past. Dit zorgt ervoor dat u deze Swarovski kijker uitstekend overal mee naartoe kunt nemen. (2)
      Swarovski Optik CL Companion 10x30 Antraciet
      • 09006325082890
      • 9006325082890
      2
      1039.00 EUR
    • Swarovski Optik Slc 10x56 Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97907683.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150126381.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122613390.jpg
      Swarovski Optik Swarovski Optik Slc 10x56 Groen Slc 10x56 Groen Slc 10x56 Groen Swarovski SLC 10x56 W B De Swarovski SLC 10x56 W B is de ideale verrekijker voor lange observatietochten, zowel overdag, in de schemering als 's nachts. Dankzij het ergonomische productdesign bent u gegarandeerd van een perfect draag- en kijkcomfort. Daarbij zorgt de magnesium behuizing voor voldoende stevigheid en maakt het de kijker vuil, stof- en waterdicht. De Swarovski SLC 10x56 W B heeft een geoptimaliseerd optisch systeem voor nachtobservatie met uitstekende scherpte tot aan de randen ... (2)
      Swarovski Optik Slc 10x56 Groen
      • 09006325076004
      2
      deal
      2300.00 EUR
    • Swarovski Optik CL Pocket 10x25 Wild Nature Package antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173721779.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177906067.jpg
      Swarovski Optik Swarovski Optik CL Pocket 10x25 Wild Nature Package antraciet CL Pocket 10x25 Wild Nature Package antraciet CL Pocket 10x25 Wild Nature Package antraciet Ingeklapt is de Swarovski CL Pocket zeer compact, als je hem openklapt heb je een verrekijker die compromisloze kwaliteit levert. Dit betreft de nieuwe 2021 versie van de populaire CL Pocket, hierbij zijn onder andere de grip en de duurzaamheid verbeterd, daarnaast garandeert een nieuwe oculairkap een optimale bescherming. Onveranderd is de geweldige kwaliteit die je eerder verwacht bij grotere verrekijkers. De CL Pocket serie dankt haar naam aan de mogelijkheid deze verrekijkers zo mee te ne... (1)
      Swarovski Optik CL Pocket 10x25 Wild Nature Package antraciet
      • 09006325087659
      3
      830.00 EUR
    • Swarovski Optik SLC 8x56 W B
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128204267.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150126381.jpg
      Swarovski Optik Swarovski Optik SLC 8x56 W B SLC 8x56 W B SLC 8x56 W B Een echte geweldenaar. Om wild mee te maken op het punt van schemering of nachtval is een ervaring op zich. Rond deze tijd komen de schuwere beesten naar buiten, het is dus het ideale moment om dan te gaan spotten. Met de 8x56 word het kijken in de schemering echt openbaring. Het optische systeem is vernieuwd, hierdoor komt er nog veel meer licht binnen dan eerder tevoren. Door de veranderingen in de optiek is deze kijker nog helderder, contrastrijker en fijner om door te kijken dan ooit te v... (1)
      Swarovski Optik SLC 8x56 W B
      • 09006325075991
      3
      deal
      2240.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Extra zoom DEFAULT
        • vergroting_10
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Waterdicht DEFAULT
        • ja
      • Porro DEFAULT
        • porro
      • Dakkant DEFAULT
        • dakkant
    • Merk (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Steiner (steiner)
      • Bresser (bresser)
      • Zeiss (zeiss)
      • Nikon (nikon)
      • Axi (axi)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Barska (barska)
      • Bilora (bilora)
      • Blaser (blaser)
      • Blokker (blokker)
      • Braun (braun)
      • Brunton (brunton)
      • Bushnell (bushnell)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • Canon (canon)
      • Carson (carson)
      • Carson Optical (carson_optical)
      • Celestron (celestron)
      • Dörr (do_rr)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exolens (exolens)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gambit (gambit)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Happy People (happy_people)
      • Helios (helios)
      • Highlander (highlander)
      • Kahles (kahles)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Kbt (kbt)
      • Kenko (kenko)
      • Konus (konus)
      • Konus italia group (konus_italia_group)
      • Kowa (kowa)
      • Leatherman (leatherman)
      • Leica (leica)
      • Levenhuk (levenhuk)
      • Luna Optics (luna_optics)
      • MacGyver (macgyver)
      • Meopta (meopta)
      • Minox (minox)
      • Moses (moses)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Navir (navir)
      • Nedis (nedis)
      • Olympus (olympus)
      • Optisan (optisan)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pentax (pentax)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • PLASTIMO (plastimo)
      • Polaroid (polaroid)
      • Renkforce (renkforce)
      • Safari (safari)
      • Sanju (sanju)
      • Silva (silva)
      • SiOnyx (sionyx)
      • Summit (summit)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Swing King (swing_king)
      • Tasco (tasco)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • Urikan (urikan)
      • Valetti (valetti)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vortex (vortex)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Woodland (woodland)
      • XD Design (xd_design)
      • Yukon (yukon)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Productlijnen (group):
      • Braun Photo Technik (braun_photo_technik)
      • Braun Premium (braun_premium)
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Messier (bresser_messier)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Spektar (bresser_spektar)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell Excursion (bushnell_excursion)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Legacy (bushnell_legacy)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Bynolyt Voyager WP (bynolyt_voyager_wp)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Geovid (leica_geovid)
      • Leica Trinovid (leica_trinovid)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon 4x10 DCF (nikon_4x10_dcf)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Coolshot 40 (nikon_coolshot_40)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Jupiter (pentax_jupiter)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Pentax SP (pentax_sp)
      • Pentax UP (pentax_up)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Tasco 10x25 (tasco_10x25)
      • Urikan U-trail (urikan_u_trail)
      • Vanguard Orros (vanguard_orros)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Kijkertype (prismatype):
      • Porro (porro)
      • Dakkant (dakkant)
      • Monoculair (monoculair)
    • Lensdiameter (diameter_lens):
      • < 25 mm (diameter_lens_1)
      • 25 mm - 40 mm (diameter_lens_2)
      • 40 mm - 42 mm (diameter_lens_3)
      • ≥ 42 mm (diameter_lens_4)
    • Glas prisma (glas_prisma):
      • Bak-4 (bak_4)
      • BK-7 (bk_7)
    • Vergroting (vergroting):
      • <8X (vergroting_8)
      • 8 - 10X (vergroting_8_10)
      • >10X (vergroting_10)
    • Grootte pupiluittrede (exit_pupil):
      • < 2.8 mm (exit_pupil_1)
      • 2.8 mm - 4.1 mm (exit_pupil_2)
      • 4.1 mm - 5.2 mm (exit_pupil_3)
      • ≥ 5.2 mm (exit_pupil_4)
    • Gezichtsveld (gezichtsveld):
      • < 10 ° (gezichtsveld_1)
      • 10 ° - 50 ° (gezichtsveld_2)
      • 50 ° - 60 ° (gezichtsveld_3)
      • ≥ 60 ° (gezichtsveld_4)
    • Gezichtsveld (op 1000 m) (gezichtsveld_op_1000_m_):
      • < 100 m (gezichtsveld_op_1000_m__1)
      • 100 m - 110 m (gezichtsveld_op_1000_m__2)
      • 110 m - 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__4)
    • Helderheid (helderheid):
      • < 9 cd/m² (helderheid_1)
      • 9 cd/m² - 17 cd/m² (helderheid_2)
      • 17 cd/m² - 25 cd/m² (helderheid_3)
      • ≥ 25 cd/m² (helderheid_4)
    • Toepassing verrekijker (opties_verrekijker):
      • Allround (allround)
      • Nachtkijker (nachtkijker)
      • Travel (travel)
      • Vogels en safari (vogels_en_safari)
      • Watersport (watersport)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 300 g (gewicht_product_1)
      • 300 g - 620 g (gewicht_product_2)
      • 620 g - 795 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 795 g (gewicht_product_4)
    • Oogafstand (oogafstand):
      • < 14 mm (oogafstand_1)
      • 14 mm - 16 mm (oogafstand_2)
      • 16 mm - 18 mm (oogafstand_3)
      • ≥ 18 mm (oogafstand_4)
    • Focus systeem (focus):
      • Centraal (centrale_focus)
      • Handmatig (handmatige_focus)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be