x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Auna AMP-218 BT digitale surroundversterker 5.1 2x120W 3x50W RMS BT 2xMicro

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Auna AMP-218 BT digitale surroundversterker 5.1 2x120W 3x50W RMS BT 2xMicro
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Auna AMP-218 BT digitale surroundversterker 5.1 2x120W 3x50W RMS BT 2xMicro
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Auna AMP-218 BT digitale surroundversterker 5.1 2x120W 3x50W RMS BT 2xMicro
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/163004599.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218618605.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218623166.jpg?ts=1
Auna Auna AMP-218 BT digitale surroundversterker 5.1 2x120W 3x50W RMS BT 2xMicro AMP-218 BT digitale surroundversterker 5.1 2x120W 3x50W RMS BT 2xMicro AMP-218 BT digitale surroundversterker 5.1 2x120W 3x50W RMS BT 2xMicro Krachtig: digitale 5.1 surround versterker met 2 x 120 watt en 3 x 50 watt RMS uitgangsvermogen, Draadloos & handig: Bluetooth-verbinding voor het streamen van alle audiobestanden vanaf smartphone of tablet, Karaoke party: twee volledig instelbare microfooningangen met echo, vertraging en herhalingseffect, Audio-ingang: USB-poort en SD-sleuf voor het afspelen van MP3-audiobronnen, Aansluitingen achter: AUX-In, DVD-In, Recorder-Out en 5 luidsprekeruitgangen (1)
  • 04060656224508
1
deal
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 79.99 94.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.be Electronic-star.be
      5.0 (1)
      Krachtig: digitale 5.1 surround versterker met 2 x 120 watt en 3 x 50 watt RMS uitgangsvermogen, Draadloos & handig: Bluetooth-verbinding...
      79.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Audiolab Stereo Versterker 8300XP Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226405264.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219079433.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140001979.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140001480.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140001413.jpg?ts=1
      Audiolab Audiolab Stereo Versterker 8300XP Zilver Stereo Versterker 8300XP Zilver Stereo Versterker 8300XP Zilver Audiolab 8300XP Stereo Versterker - Zilver (1)
      Audiolab Stereo Versterker 8300XP Zilver
      • 05025941164609
      • 5025941164609
      2
    • Hegel H120 zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228290925.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208815282.jpg?ts=1
      Hegel Hegel H120 zwart H120 zwart H120 zwart * Uitgangsvermogen: 2 x 75 W in 8 * Minimale belasting: 2 * Analoge ingangen: 1 x gebalanceerd (XLR), 2 x ongebalanceerd (RCA) * Digitale ingangen: 1 x coaxiaal (RCA), 3 x optisch, 1 x USB, 1 x netwerk * Lijnniveau Uitgang: 1 x ongebalanceerde variabele (RCA) * Frequentiebereik: 5 Hz - 100 kHz * Signaal-ruisverhouding: Meer dan 100 dB * Overspraak: Minder dan -100 dB * Vervorming: Minder dan 0,01% @ 50 W/8 /1 kHz * Intermodulatie: Minder dan 0,01% (19 kHz + 20 kHz) * Dempingsfactor: meer dan 2000 (hoofdvermogenseindtrap) * Afmetingen incl voetjes: 10 cm x 43 cm x 35 cm (HxBxD), 12 kg verzendgewicht (3)
      Hegel H120 zwart
      • 00040232259470
      1
    • Hegel H95 zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228291003.jpg?ts=1
      Hegel Hegel H95 zwart H95 zwart H95 zwart * Uitgangsvermogen: 2 x 60 W in 8 * Minimale belasting: 2 * Analoge ingangen: 2 x ongebalanceerd (RCA) * Digitale ingangen: 1 x coaxiaal (RCA), 3 x optisch, 1 x USB, 1 x netwerk * Lijnniveau Uitgang: 1 x ongebalanceerde variabele (RCA) * Koptelefoonuitgang: 6,3 mm jack (voorkant) * Frequentiebereik: 5 Hz - 100 kHz * Signaal-ruisverhouding: Meer dan 100 dB * Overspraak: Minder dan -100 dB * Vervorming: Minder dan 0,01% @ 25 W/8 /1 kHz * Intermodulatie: Minder dan 0,01% (19 kHz + 20 kHz) * Dempingsfactor: meer dan 2000 (hoofdvermogenseindtrap) * Afmetingen incl voetjes: 10 cm x 43 cm x 35 cm (3)
      Hegel H95 zwart
      • 00040232259456
      1
    • Madison Mad1000 Versterker Met Bluetooth 2 X 50 Watt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231611917.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247945920.jpg?ts=1
      Madison Madison Mad1000 Versterker Met Bluetooth 2 X 50 Watt Mad1000 Versterker Met Bluetooth 2 X 50 Watt Mad1000 Versterker Met Bluetooth 2 X 50 Watt Madison Mad1000 hifi stereo versterker met bluetooth&nfc (1)
      Madison Mad1000 Versterker Met Bluetooth 2 X 50 Watt
      • 05420047123930
      • 180755
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 94.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be