x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er veterlaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bronx veterlaars

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in veterlaarsjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Bronx female Kingdom Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130314220.jpg
      Bronx Bronx female Kingdom Zwart female Kingdom Zwart female Kingdom Zwart Deze dames veters boots komen uit de nieuwe collectie van Bronx. Het bovenwerk van deze Bronx Cow Fine Milled damesschoenen is geheel van leder. Over de loopzool zijn zilverkleurige studs aangebracht. Ondanks de stoere details blijven de laarsjes super vrouwelijk! De binnenvoering van deze damesschoen van Bronx is volledig van leder. Dit model van Bronx 47128 heeft een vast leren voetbed. De hak heeft een hoogte van circa 3,5 centimeter. Natuurlijk hebben ook deze laarsjes de pasvorm die je v... (1)
      Bronx female Kingdom Zwart
      • 08719753268705
      1
      most_sold
      75.94 EUR
    • Bronx female Rifka Chunky Gebroken wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144807869.jpg
      Bronx Bronx female Rifka Chunky Gebroken wit female Rifka Chunky Gebroken wit female Rifka Chunky Gebroken wit Model Rifka Chunky is een stevige zwarte veterschoen voor dames. Deze zwarte boots komen uit de nieuwe collectie van Bronx Shoes. Het bovenwerk van de damesschoenen is gemaakt van zacht en soepel leder. Door het minimalistische design in combinatie met de hiking veters en de letters op de hak zorgen deze boots toch voor een stoer tintje! De binnenvoering is een combinatie van leer en textiel. Dit model van Bronx 47230-G beschikken over een uitneembaar leren voetbed. (1)
      Bronx female Rifka Chunky Gebroken wit
      1
      163.94 EUR
    • Bronx Veterlaarzen 'Rifka Super Chunky'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129613669.jpg
      Bronx Bronx Veterlaarzen 'Rifka Super Chunky' Veterlaarzen 'Rifka Super Chunky' Veterlaarzen 'Rifka Super Chunky' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Motief: Effen; Type hak: Blokhak; Schoenneus: Ronde neus; Plateau: Met plateau; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Vetering, Ritszakken aan de zijkant, Profielzolen, Hielband; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Bronx Veterlaarzen 'Rifka Super Chunky'
      • 08719753483108
      • BRO0154001000005
      1
      169.00 EUR
    • Bronx female Kingdom Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130314220.jpg
      Bronx Bronx female Kingdom Zwart female Kingdom Zwart female Kingdom Zwart Deze dames veters boots komen uit de nieuwe collectie van Bronx. Het bovenwerk van deze Bronx Cow Fine Milled damesschoenen is geheel van leder. Over de loopzool zijn zilverkleurige studs aangebracht. Ondanks de stoere details blijven de laarsjes super vrouwelijk! De binnenvoering van deze damesschoen van Bronx is volledig van leder. Dit model van Bronx 47128 heeft een vast leren voetbed. De hak heeft een hoogte van circa 3,5 centimeter. Natuurlijk hebben ook deze laarsjes de pasvorm die je v... (1)
      Bronx female Kingdom Zwart
      • 08719753268675
      1
      75.94 EUR
    • Bronx female Jaxstar Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144639188.jpg
      Bronx Bronx female Jaxstar Zwart female Jaxstar Zwart female Jaxstar Zwart Try to get your eyes off of them! Deze beauty's komen uit de collectie van Bronx Shoes. Model Jaxstar Hiking is dé ultieme chunky dad sneaker met een zwarte upper van suède. De binnenvoering is een combinatie van leder en textiel. Deze Jaxstar beschikt over een uitneembaar leren voetbed. Bij dit model van Bronx 47231-C worden opvallende hiking veters geleverd en een paar neutrale kleur veters. (1)
      Bronx female Jaxstar Zwart
      1
      173.94 EUR
    • Bronx female Rifka Super Chunky Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144608209.jpg
      Bronx Bronx female Rifka Super Chunky Zwart female Rifka Super Chunky Zwart female Rifka Super Chunky Zwart Model Rifka Chunky is een stevige veterschoen voor dames. Deze witte dames boots komen uit de nieuwe collectie van Bronx Shoes. Het bovenwerk van de damesschoenen is gemaakt van zacht en soepel leder. Door het minimalistische design in combinatie met de hiking veters en de letters op de hak zorgen deze boots toch voor een stoer tintje! De binnenvoering is een combinatie van leer en textiel. Dit model van Bronx 47230-G beschikken over een uitneembaar leren voetbed. (1)
      Bronx female Rifka Super Chunky Zwart
      1
      173.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Mustang DEFAULT
        • mustang
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Mustang (mustang)
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Rieker (rieker)
      • Shabbies (shabbies)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Aku (aku)
      • Aldo (aldo)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Australian (australian)
      • Babista (babista)
      • Base london (base_london)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bianco (bianco)
      • Biostep (biostep)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • CAT (cat)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Columbia (columbia)
      • Dachstein (dachstein)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Develab (develab)
      • Dickies (dickies)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • DWRS (dwrs)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Emu (emu)
      • Esprit (esprit)
      • FitFlop (fitflop)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giga (giga)
      • Grashopper (grashopper)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hip (hip)
      • Hub (hub)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • Icebug (icebug)
      • ILC (ilc)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Keen (keen)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • La strada (la_strada)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mjus (mjus)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Munich (munich)
      • Nakd (nakd)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Look (new_look)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olang (olang)
      • Only (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pme (pme)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Refresh (refresh)
      • Rehab (rehab)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Shoecolate (shoecolate)
      • Shoesme (shoesme)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sorel (sorel)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Studio Maison (studio_maison)
      • Superfit (superfit)
      • Tango (tango)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wolky (wolky)
      • Yellow cab (yellow_cab)
      • Zign (zign)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €80 (budget)
      • €80 - €110 (low)
      • €110 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 44.5 (44_5)
      • 15 (15)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 55 (55)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Zeer hoog ( > 7cm) (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Model (group):
      • Clarks Clarkdale Bud (clarks_clarkdale_bud)
      • Clarks Originals (clarks_originals)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Delaney (dr_martens_delaney)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Hub Panama (hub_panama)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be