x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er veterlaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Timberland Prem Wheat veterlaars

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in veterlaarsjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Timberland Boots 'Prem Wheat'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105761027.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150655795.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158726135.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152115510.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123863189.jpg
      Timberland Timberland Boots 'Prem Wheat' Boots 'Prem Wheat' Boots 'Prem Wheat' Sluiting: veters Materiaalsamenstelling: zie beschrijving Bovenmateriaal: leer Hakvorm: plat (1)
      Timberland Boots 'Prem Wheat'
      • 00887974625848
      • 05055970838837
      • 05053128112754
      • TIM0049003004000
      5
      119.25 EUR
    • Timberland Boots 'Prem Wheat'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106423273.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183230465.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112031902.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137412001.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109055697.jpg
      Timberland Timberland Boots 'Prem Wheat' Boots 'Prem Wheat' Boots 'Prem Wheat' De Timberland Premium is een hoog stevig model voor dames. De schoen is gemaakt van nubuck leer voor comfort, duurzaamheid en slijtvastheid. De naad-gesloten waterdichte constructie houdt de voeten droog onder alle weersomstandigheden. Kenmerken: - Stevige rubberen buitenzool - Gewatteerde enkel kraag Tags: damesschoenen, timberland damesschoen, winterschoenen (1)
      Timberland Boots 'Prem Wheat'
      • 05053127550755
      • 00000907736651
      • 13803061395
      1
      most_sold
      173.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Marco Tozzi DEFAULT
        • marco_tozzi
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
    • Merk (brand):
      • Mustang (mustang)
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Rieker (rieker)
      • Shabbies (shabbies)
      • Adidas (adidas)
      • AM SHOE (am_shoe)
      • Ara (ara)
      • Australian Footwear (australian_footwear)
      • Berghen (berghen)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blundstone (blundstone)
      • Braqeez (braqeez)
      • British knights (british_knights)
      • Bronx (bronx)
      • Brütting (bru_tting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • CAT Footwear (cat_footwear)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic! (clic_)
      • CMP (cmp)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dachstein (dachstein)
      • Develab (develab)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dune London (dune_london)
      • Earth Edition by Marco Tozzi (earth_edition_by_marco_tozzi)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Everybody (everybody)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • Grisport (grisport)
      • GUESS (guess)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hub (hub)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Icepeak (icepeak)
      • Igi & Co (igi_co)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Josh V (josh_v)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lina Locchi (lina_locchi)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Mace (mace)
      • Magnum (magnum)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mexx (mexx)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • No Stress (no_stress)
      • Nubikk (nubikk)
      • Olukai (olukai)
      • OOfos (oofos)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d`oro (pantofola_d_oro)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pme (pme)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Regarde Le Ciel Cady (regarde_le_ciel_cady)
      • Rehab (rehab)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Salamander (salamander)
      • Salomon (salomon)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Stefano lauran (stefano_lauran)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Sub55 (sub55)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toral (toral)
      • Trespass (trespass)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vagabond (vagabond)
      • Van lier (van_lier)
      • Vaude (vaude)
      • Venice (venice)
      • Volcom (volcom)
      • Woden (woden)
      • Wolfgang (wolfgang)
      • Wolky (wolky)
      • Yellow cable (yellow_cable)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
    • Prijs (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • €150 - €200 (medium_high)
      • > €200 (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Zeer hoog ( > 7cm) (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Chunky (chunky)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
    • Materiaal (materiaal):
      • Nubuck (leer) (nubuck)
      • Canvas (canvas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Schoenneus (schoenneus):
      • Ronde neus (ronde_neus)
    • Schoen opties (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
      • Gevoerd (gevoerd)
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
    • Model (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Delaney (dr_martens_delaney)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Grisport Anden (grisport_anden)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Allington (timberland_allington)
      • Timberland Heritage (timberland_heritage)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be