x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er veterlaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Jomos veterlaars

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in veterlaarsjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Jomos Hoge veterschoen Jomos zwart gecombineerd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144981270.jpg
      Jomos Jomos Hoge veterschoen Jomos zwart gecombineerd Hoge veterschoen Jomos zwart gecombineerd Hoge veterschoen Jomos zwart gecombineerd Dit sportieve enkellaarsje van Jomos is van fluweelzacht nubuckleer gemaakt. Door de binnenzool van softmateriaal is het enkellaarsje zeer comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. Dankzij de schokdemping in de zool ontlast het enkellaarsje de gewrichten. Bij lage temperaturen zorgt de voering voor de nodige warmte. De schoen heeft een ronde neus. Hij heeft veters. (1)
      Jomos Hoge veterschoen Jomos zwart gecombineerd
      • 04052776221499
      1
      most_sold
      100.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Mustang DEFAULT
        • mustang
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Mustang (mustang)
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Rieker (rieker)
      • Shabbies (shabbies)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Aku (aku)
      • Aldo (aldo)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Australian (australian)
      • Babista (babista)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bianco (bianco)
      • Biostep (biostep)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • CAT (cat)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Columbia (columbia)
      • Dachstein (dachstein)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Develab (develab)
      • Dickies (dickies)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dstrct (dstrct)
      • DWRS (dwrs)
      • Ecco (ecco)
      • Emu (emu)
      • Esprit (esprit)
      • FitFlop (fitflop)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giga (giga)
      • Grashopper (grashopper)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hip (hip)
      • Hub (hub)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • Icebug (icebug)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Keen (keen)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • La strada (la_strada)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mjus (mjus)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Munich (munich)
      • Nakd (nakd)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olang (olang)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pme (pme)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Rehab (rehab)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Shoecolate (shoecolate)
      • Shoesme (shoesme)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sorel (sorel)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Studio Maison (studio_maison)
      • Superfit (superfit)
      • Tango (tango)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wolky (wolky)
      • Yellow cab (yellow_cab)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €80 (budget)
      • €80 - €110 (low)
      • €110 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 44.5 (44_5)
      • 15 (15)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Zeer hoog ( > 7cm) (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Model (group):
      • Clarks Clarkdale Bud (clarks_clarkdale_bud)
      • Clarks Originals (clarks_originals)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Delaney (dr_martens_delaney)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Hub Panama (hub_panama)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be