x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Mustang - Veterschoenen Hoog Maat 36

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Mustang - Veterschoenen Hoog Maat 36
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Mustang - Veterschoenen Hoog Maat 36
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Mustang - Veterschoenen Hoog Maat 36
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/248558435.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246423824.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246639911.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/240314700.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246639909.jpg?ts=1
Mustang Mustang - Veterschoenen Hoog Maat 36 - Veterschoenen Hoog Maat 36 - Veterschoenen Hoog Maat 36 De look van een veterboot maar het gemak van een rits combineren in één model? Dat kan perfect! Neem nu deze cognac bottine met veters en rits van Mustang. Ze zitten comfortabel, je past ze naar wens aan en de rits zorgt voor dagdagelijks gemak. Super handig én snel en even comfortabel als een gewone veterboot. Deze hoge schoen van Mustang is vervaardigd uit kunstleer en binnenin afgewerkt in stof. Om het stapcomfort te verhogen is het belangrijk dat je Mustang boots stevig vastzitten. Omwille van de sterke vetersluiting kan je dit model perfect naar de voet aanpassen. (1)
  • 04065987162987
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Jongens, Dames, Meisjes
    • Schoenmaat: 36
  • Design
    • Kleur: Bruin
    • Materiaal: Synthetisch
  • Maat
    • Kledingmaat: 36
  • 79.95 79.95 EUR 1
    1
    • Torfs.be Torfs.be
      De look van een veterboot maar het gemak van een rits combineren in één model? Dat kan perfect! Neem nu deze cognac bottine met veters en...79.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Dr. Martens Laarzen Dr. Martens 1460 dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133928189.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146017621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242282711.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204880245.jpg?ts=1
      Dr. Martens Dr. Martens Laarzen Dr. Martens 1460 dames Laarzen Dr. Martens 1460 dames Laarzen Dr. Martens 1460 dames Laarzen Dr. Martens 1460 Brown Verkrijgbaar in damesmaat. 44 (1)
      Dr. Martens Laarzen Dr. Martens 1460 dames
      • 00800090797022
      2
      deal
    • Timberland Chukka Boots 'Bradstreet Chukka'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105763097.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147608510.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216455920.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174809353.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137412008.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Chukka Boots 'Bradstreet Chukka' Chukka Boots 'Bradstreet Chukka' Chukka Boots 'Bradstreet Chukka' De Bradstreet Chukka is van het schoenenmerk Timberland en is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit volnerfleer. Dit zorgt ervoor dat de schoen soepel om u... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Timberland Chukka Boots 'Bradstreet Chukka'
      • 00190288296254
      • 00888657904984
      3
    • Timberland Veterboots
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146288360.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234772772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225386086.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245024169.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245024168.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Veterboots Veterboots Veterboots Deze herenhoge schoenen van het outdoorschoenenmerk Timberland zijn echte must-haves! Deze zwarte hoge schoenen van Timberland blijven de perfecte keuze, elke dag opnieuw. Trek ze aan op dagen waarop er veel gestapt gaat worden, er buitenactiviteiten op de planning staan en/of je gewoon jouw look wil afwerken met moderne hoge schoenen. Timberland maakt schoenen voor de avonturiers, de wandelaars en de cityroamers. Het is dus geen verrassing dat je met deze zwarte Timberlands Sprint Trekker de wereld aan kan en dat in alle comfort! De unieke pasvorm van de binnenzolen, die vervaardigd zijn uit kwalitatief stof, zorgt voor extra demping, een absoluut topcomfort. De onderzolen van deze zwarte Timberlands voor heren hebben maximale grip, ideaal voor meer houvast op gladde(re) ondergronden. Deze zwarte herenhoge schoenen hebben een vetersluiting. Deze herenhoge schoenen hebben een buitenkant van nubuck. Behandel ze om de drie à vier maanden met het juiste onderhoudsproduct voor extra (1)
      Timberland Veterboots
      • 00192824569532
      4
      deal
    • Clarks Veterboots 'Batcombe Lord'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155629449.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234603865.jpg?ts=1
      Clarks Clarks Veterboots 'Batcombe Lord' Veterboots 'Batcombe Lord' Veterboots 'Batcombe Lord' Bovenmateriaal: leer Binnenmateriaal: textiel Zool: rubber Sluiting: veters (1)
      Clarks Veterboots 'Batcombe Lord'
      • 05050407857931
      2
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 37 (37)
    • min
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 63.77
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 63.77
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 63.77
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 63.77
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 63.77
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 63.77
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 63.77
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 63.77
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 63.77
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 63.77
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 63.77
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 63.77
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 63.77
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 63.77
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 63.77
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 63.77
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 63.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 63.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 63.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 63.99
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 71.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Dec 10 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Dec 13 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 79.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be