x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er veterlaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Salomon veterlaars

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in veterlaarsjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Salomon - SHOES VAYA POWDER TS CSWP Ebony/StoWea/B - Ebony - Vrouwen - Maat 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178983606.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161000753.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164093296.jpg
      Salomon Salomon - SHOES VAYA POWDER TS CSWP Ebony/StoWea/B - Ebony - Vrouwen - Maat 42 - SHOES VAYA POWDER TS CSWP Ebony/StoWea/B - Ebony - Vrouwen - Maat 42 - SHOES VAYA POWDER TS CSWP Ebony/StoWea/B - Ebony - Vrouwen - Maat 42 De VAYA POWDER, speciaal ontworpen voor vrouwen, biedt je precies de juiste hoeveelheid warmte om in de winter van het buitenleven te genieten. Of je nu door de stad slentert, wacht op de skilessen van je kinderen of geniet van een warme chocolademelk met vrienden, je zult er geweldig uitzien en met voeten op de juiste temperatuur. (1)
      Salomon - SHOES VAYA POWDER TS CSWP Ebony/StoWea/B - Ebony - Vrouwen - Maat 42
      • 00193128393694
      1
      deal
      149.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Marco Tozzi DEFAULT
        • marco_tozzi
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (volwassen) (unisex)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (kinderen) (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Mustang (mustang)
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Rieker (rieker)
      • Shabbies (shabbies)
      • Adidas (adidas)
      • AM SHOE (am_shoe)
      • Ara (ara)
      • Australian Footwear (australian_footwear)
      • Berghen (berghen)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blundstone (blundstone)
      • Braqeez (braqeez)
      • British knights (british_knights)
      • Bronx (bronx)
      • Brütting (bru_tting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • CAT Footwear (cat_footwear)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic! (clic_)
      • CMP (cmp)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dachstein (dachstein)
      • Develab (develab)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dune London (dune_london)
      • Earth Edition by Marco Tozzi (earth_edition_by_marco_tozzi)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Everybody (everybody)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • Grisport (grisport)
      • GUESS (guess)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hub (hub)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Icepeak (icepeak)
      • Igi & Co (igi_co)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Josh V (josh_v)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lina Locchi (lina_locchi)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Mace (mace)
      • Magnum (magnum)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mexx (mexx)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • No Stress (no_stress)
      • Nubikk (nubikk)
      • Olukai (olukai)
      • OOfos (oofos)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d`oro (pantofola_d_oro)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pme (pme)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Regarde Le Ciel Cady (regarde_le_ciel_cady)
      • Rehab (rehab)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Salamander (salamander)
      • Salomon (salomon)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Stefano lauran (stefano_lauran)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Sub55 (sub55)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toral (toral)
      • Trespass (trespass)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vagabond (vagabond)
      • Van lier (van_lier)
      • Vaude (vaude)
      • Venice (venice)
      • Volcom (volcom)
      • Woden (woden)
      • Wolfgang (wolfgang)
      • Wolky (wolky)
      • Yellow cable (yellow_cable)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (41_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
    • Prijs (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • €150 - €200 (medium_high)
      • > €200 (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Zeer hoog ( > 7cm) (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Chunky (chunky)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Nubuck (leer) (nubuck)
      • Canvas (canvas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Schoenneus (schoenneus):
      • Ronde neus (ronde_neus)
    • Schoen opties (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
      • Gevoerd (gevoerd)
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
    • Model (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Delaney (dr_martens_delaney)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Grisport Anden (grisport_anden)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Allington (timberland_allington)
      • Timberland Heritage (timberland_heritage)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be