x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Timberland Veterboots

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Timberland Veterboots
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Timberland Veterboots
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Timberland Veterboots
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/106423249.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122198247.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234776970.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/129602539.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/203480768.jpg?ts=1
Timberland Timberland Veterboots Veterboots Veterboots De Timberland 6 Inch Premium Boot Zwart Heren - C10073 - is dé klassieker onder de Timberland boots. Het beste nubuck is gebruikt voor de strakste afwerking die je jezelf maar kunt voorstellen. Verzorg je Timberland boots altijd goed. Bekijk daarvoor onze sneakercare pagina. (1)
  • 00888657994015
  • 00000906995325
6
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Volwassenen, Heren, Unisex
    • Schoenmaat: 42.5, 38, 39.5, 42
    • Hakhoogte: Middel (2.6 - 4.5 cm)
    • Motief: Monochroom
  • Design
    • Kleur: Bruin, Zwart
    • Materiaal: Leer, Nubuck, Textiel, Synthetisch, Rubber, Kunststof
    • Type hoogte schoenen: Hoge
  • Technische details
    • Duurzaam design: Ja
    • Insole material: Leather
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Maat
    • Kledingmaat: 42
  • 219.95 219.99 EUR 6
    6
    • Omoda.be Omoda.be
      7.0 (1)
      Kies voor comfort en ga voor deze all-black 6INCH PREMIUM Boot Heren veterboot met viervoudige stiksels van het merk Timberland. Dit mode...219.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Schoenfashion Schoenfashion
      Deze stoere veterboot is van het bekende merk Timberland. De Timberland 6" Premium Boot is d klassieker waar Timberland oorspronkelijk de...219.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Timberland Men 6 inch Premium Boot Black Nubuck-Schoenmaat 42 online. Bekijk alle Sneakers van het merk Timberland bij Etrias.219.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Onlybrands Onlybrands
      De 6" Premium Boot is de ultieme Timberland klassieker. Met deze schoen heeft het kwaliteitsmerk de markt veroverd en is 40 jaar later ni...219.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • De Schoenenfabriek De Schoenenfabriek
      Deze stoere veterboot is van het bekende merk Timberland. De Timberland 6" Premium Boot is dé klassieker waar Timberland oorspronkelijk d...219.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Sneakers Sneakers
      De Timberland 6 Inch Premium Boot Zwart Heren - C10073 - is dé klassieker onder de Timberland boots. Het beste nubuck is gebruikt voor de...219.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Helly Hansen Fremont - Wandelschoenen Heren Dogwood / Black 43
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211901384.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236480663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234867747.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Fremont - Wandelschoenen Heren Dogwood / Black 43 Fremont - Wandelschoenen Heren Dogwood / Black 43 Fremont - Wandelschoenen Heren Dogwood / Black 43 Bestel Boots Helly Hansen Men Fremont Dogwood Black-Schoenmaat 43 online. Bekijk alle Werkschoenen van het merk Helly Hansen bij Etrias. (1)
      Helly Hansen Fremont - Wandelschoenen Heren Dogwood / Black 43
      • 07040056849119
      2
    • Sacha Bruine leren desert boots | Maat 41
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214631587.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214631591.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214631595.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214631589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214631593.jpg?ts=1
      Sacha Sacha Bruine leren desert boots | Maat 41 Bruine leren desert boots | Maat 41 Bruine leren desert boots | Maat 41 Casual én stijlvol, dat zijn deze desert boots van Sacha! De hak van de schoenen meet 2,5 cm. De desert boots zijn volledig gemaakt van leer. Bescherm ze dus goed met onderhoudsproducten zoals Anti Aging. (1)
      Sacha Bruine leren desert boots | Maat 41
      1
    • Rains Boots Rains Pampa Taupe-Schoenmaat 37
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223249508.jpg?ts=1
      Rains Rains Boots Rains Pampa Taupe-Schoenmaat 37 Boots Rains Pampa Taupe-Schoenmaat 37 Boots Rains Pampa Taupe-Schoenmaat 37 Bestel Boots Rains Pampa Taupe-Schoenmaat 37 online. Bekijk alle Werkschoenen van het merk Rains bij Etrias. (1)
      Rains Boots Rains Pampa Taupe-Schoenmaat 37
      • 05711747507411
      2
      deal
    • Sacha Groene suède veterboots | Maat 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210438088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210438089.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210438090.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210438092.jpg?ts=1
      Sacha Sacha Groene suède veterboots | Maat 40 Groene suède veterboots | Maat 40 Groene suède veterboots | Maat 40 Kom goed voor de dag met deze suède veterboots uit de Men Casual Collection van Sacha. Deze groene schoenen hebben een rubberen zool en zowel groen stiksel als groene veters. De binnenkant van de boots is gemaakt van leer, en de buitenkant van suède. Style deze schoenen onder een casual overhemd voor een vlotte maar verzorgde look! Onderhoud de boots met Collonil Carbon Pro voor langdurig draagplezier. (1)
      Sacha Groene suède veterboots | Maat 40
      1
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (schoenmaat):
      • 20 (20)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (41_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 219.95
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 219.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 219.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 210.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 210.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 210.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 210.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 210.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 219.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 219.95
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 213.82
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 213.82
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 219.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 219.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 219.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 219.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 219.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 219.95
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 219.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 219.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 219.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 219.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 219.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 219.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 219.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 213.82
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 213.82
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 213.82
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 213.82
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 213.82
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 213.82
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 213.82
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 187.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 187.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 187.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 187.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 187.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 187.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 187.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 187.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 187.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 187.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 187.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 187.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 153.96
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 153.96
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 153.96
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 153.96
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 153.96
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 153.96
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 219.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be