x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er veterlaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vaude veterlaars

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in veterlaarsjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Vaude UBN Solna II Middelhoge Schoenen Dames, muddy UK 7 | EU 40,5 2021 Casual laarzen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162489364.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164398870.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174406631.jpg
      Vaude Vaude UBN Solna II Middelhoge Schoenen Dames, muddy UK 7 | EU 40,5 2021 Casual laarzen UBN Solna II Middelhoge Schoenen Dames, muddy UK 7 | EU 40,5 2021 Casual laarzen UBN Solna II Middelhoge Schoenen Dames, muddy UK 7 | EU 40,5 2021 Casual laarzen Stijlvolle damesboot voor dagelijks gebruik en vrije tijd: comfortabele pasvorm Veelzijdige vrijetijdsschoen: je kunt hem bij alle mogelijke gelegenheden dragen - van kantoor tot winkelen in de stad Optimaal draagcomfort: een warme en comfortabele schoen die de voet laat ademen het bovenmateriaal bestaat uit terracare leer uit de Duitse lederfabriek Heinen, dat waterafstotende eigenschappen heeft en bovendien nog voor een goed draagklimaat zorgt Eenvoudig aan te trekken: de praktische ritssl... (1)
      Vaude UBN Solna II Middelhoge Schoenen Dames, muddy UK 7 | EU 40,5 2021 Casual laarzen
      • 04052285861254
      2
      most_sold
      102.96 EUR
    • Vaude UBN Solna II 20488-069 Dames Wandelschoenen Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162403803.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180016814.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174406749.jpg
      Vaude Vaude UBN Solna II 20488-069 Dames Wandelschoenen Grijs UBN Solna II 20488-069 Dames Wandelschoenen Grijs UBN Solna II 20488-069 Dames Wandelschoenen Grijs Stijlvolle dameslaars voor dagelijks gebruik en vrije tijd: comfortabele pasvorm Veelzijdige vrijetijdsschoenen: je kunt hem bij allerlei gelegenheden dragen, van kantoor tot winkelen in de stad Optimaal draagcomfort: een warme en comfortabele schoen die de voet laat ademen. Het buitenmateriaal bestaat uit terracare leer van de Duitse lederfabrikant Heinen, die waterafstotende eigenschappen heeft en ook zorgt voor een goed draagklimaat Eenvoudig aan te brengen: de praktische ritssluiting aan ... (1)
      Vaude UBN Solna II 20488-069 Dames Wandelschoenen Grijs
      • 04052285861100
      2
      102.96 EUR
    • Vaude Schoen Kobuk II - Roze - Maten: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178568459.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180556344.jpg
      Vaude Vaude Schoen Kobuk II - Roze - Maten: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 Schoen Kobuk II - Roze - Maten: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 Schoen Kobuk II - Roze - Maten: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 Bovenschoen: ademend sandwich-mesh bovenmateriaal Universeel inzetbaar, snelsluitsysteem Gelamineerd TPU Binnenzool: uitneembare binnenzool Gripvaste zool (1)
      Vaude Schoen Kobuk II - Roze - Maten: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
      • 04062218180802
      2
      56.06 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Marco Tozzi DEFAULT
        • marco_tozzi
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (volwassen) (unisex)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (kinderen) (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Mustang (mustang)
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Rieker (rieker)
      • Shabbies (shabbies)
      • Adidas (adidas)
      • AM SHOE (am_shoe)
      • Ara (ara)
      • Australian (australian)
      • Australian Footwear (australian_footwear)
      • Berghen (berghen)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blundstone (blundstone)
      • Braqeez (braqeez)
      • British knights (british_knights)
      • Bronx (bronx)
      • Brütting (bru_tting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • CAT Footwear (cat_footwear)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic! (clic_)
      • CMP (cmp)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dachstein (dachstein)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • Grisport (grisport)
      • GUESS (guess)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hub (hub)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Igi & Co (igi_co)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Josh V (josh_v)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lina Locchi (lina_locchi)
      • Lloyd (lloyd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Mace (mace)
      • Magnum (magnum)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mexx (mexx)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • No Stress (no_stress)
      • Olukai (olukai)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d`oro (pantofola_d_oro)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pme (pme)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Regarde Le Ciel Cady (regarde_le_ciel_cady)
      • Rehab (rehab)
      • Remonte (remonte)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Salomon (salomon)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Stefano lauran (stefano_lauran)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Sub55 (sub55)
      • Superga (superga)
      • Tango (tango)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toral (toral)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vagabond (vagabond)
      • Van lier (van_lier)
      • Vaude (vaude)
      • Venice (venice)
      • Volcom (volcom)
      • Woden (woden)
      • Wolfgang (wolfgang)
      • Wolky (wolky)
      • Yellow cable (yellow_cable)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (41_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
    • Prijs (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • €150 - €200 (medium_high)
      • > €200 (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Zeer hoog ( > 7cm) (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Chunky (chunky)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Nubuck (leer) (nubuck)
      • Canvas (canvas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Schoenneus (schoenneus):
      • Ronde neus (ronde_neus)
    • Schoen opties (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
      • Gevoerd (gevoerd)
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
    • Model (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Delaney (dr_martens_delaney)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Grisport Anden (grisport_anden)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Allington (timberland_allington)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be