x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er veterlaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vingino veterlaars

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in veterlaarsjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Vingino female Senne Middel bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130305727.jpg
      Vingino Vingino female Senne Middel bruin female Senne Middel bruin female Senne Middel bruin De meiden veterschoenen hoog komen uit de collectie van Vingino. Model Senne is een veterschoen met een leren bovenwerk. De veterschoenen hebben verschillende decoratieve layers en stiksels. Aan de binnenzijde van de schoen zit een functionele ritssluiting om het in- en uitstappen gemakkelijker te maken. Het binnenwerk van de meisjesschoenen is een combinatie van leer en textiel. Dit model van Vingino VG38 2100 beschikt over een uitneembaar leren voetbed. Deze meidenschoenen van Vingino hebbe... (1)
      Vingino female Senne Middel bruin
      1
      most_sold
      57.94 EUR
    • Vingino male Aaron Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143770446.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117088313.jpg
      Vingino Vingino male Aaron Blauw male Aaron Blauw male Aaron Blauw Vingino male Aaron BlauwVB368008 (1)
      Vingino male Aaron Blauw
      • 08718551202119
      1
      44.44 EUR
    • Vingino male Sil 2 Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141630581.jpg
      Vingino Vingino male Sil 2 Zwart male Sil 2 Zwart male Sil 2 Zwart De herfst winter collectie van Vingino voor jongens is binnen. Het model SIL 2 heeft een upper van gevet leer en synthetisch materiaal. De stoere veterboot is uitgevoerd in het zwart en heeft diverse overlays en stiksels op de upper. Het model heeft een grijze rubberen zool met een motief en een zwarte onderlaag. De binnenvoering en binnenzool zijn gemaakt van leer. De veterboot is makkelijk aan en uit te trekken door de rits aan de binnenkant. Combineer de stoere veterboot met bijvoorbeeld e... (1)
      Vingino male Sil 2 Zwart
      1
      39.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Mustang DEFAULT
        • mustang
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Mustang (mustang)
      • Gabor (gabor)
      • Tamaris (tamaris)
      • Rieker (rieker)
      • Shabbies (shabbies)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Aku (aku)
      • Aldo (aldo)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Australian (australian)
      • Babista (babista)
      • Base london (base_london)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bianco (bianco)
      • Biostep (biostep)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • CAT (cat)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Columbia (columbia)
      • Dachstein (dachstein)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Develab (develab)
      • Dickies (dickies)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • DWRS (dwrs)
      • Ecco (ecco)
      • Emu (emu)
      • Esprit (esprit)
      • FitFlop (fitflop)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giga (giga)
      • Grashopper (grashopper)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hip (hip)
      • Hub (hub)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • Icebug (icebug)
      • ILC (ilc)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Keen (keen)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • La strada (la_strada)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mjus (mjus)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Munich (munich)
      • Nakd (nakd)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olang (olang)
      • Only (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pme (pme)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Rehab (rehab)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Shoecolate (shoecolate)
      • Shoesme (shoesme)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sorel (sorel)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Studio Maison (studio_maison)
      • Superfit (superfit)
      • Tango (tango)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wolky (wolky)
      • Yellow cab (yellow_cab)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €80 (budget)
      • €80 - €110 (low)
      • €110 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 44.5 (44_5)
      • 15 (15)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 55 (55)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Zeer hoog ( > 7cm) (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Model (group):
      • Clarks Clarkdale Bud (clarks_clarkdale_bud)
      • Clarks Originals (clarks_originals)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Delaney (dr_martens_delaney)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Hub Panama (hub_panama)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be