x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Blackmagic Design Video Assist 5” 12G HDR

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Blackmagic Design Video Assist 5” 12G HDR
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Blackmagic Design Video Assist 5” 12G HDR
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Blackmagic Design Video Assist 5” 12G HDR
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146494533.jpg
Blackmagic Design Blackmagic Design Video Assist 5” 12G HDR Video Assist 5” 12G HDR Video Assist 5” 12G HDR De Blackmagic Video Assist 5 12G HDR is een professionele monitor en recorder in één voor filmproducties. Het 5 inch scherm heeft een full-HD (1920x1080) display en een helderheid van maar liefst 2500 cd/m². (2)
  • 09338716006421
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 849.00 849.00 EUR 2
    2
    • Kamera Express Kamera Express
      8.072500670948974 (16)
      De Blackmagic Video Assist 5 12G HDR is een professionele monitor en recorder in één voor filmproducties. Het 5 inch scherm heeft een ful...849.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Foto Konijnenberg Foto Konijnenberg
      5.0 (1)
      De Blackmagic Video Assist 5 12G HDR is een professionele monitor en recorder in één voor filmproducties. Het 5 inch scherm heeft een ful...849.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Canon XA-15
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207445691.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158147824.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190948914.jpg
      Canon Canon XA-15 XA-15 XA-15 De Canon XA15 is een compacte, professionele Full HD camcorder. Deze camcorder heeft een lens met 20x optische zoomlens met f/1.8-2.8 en een groot dynamisch bereik. Deze camcorder biedt uitstekende prestaties dankzij de HD CMOS Pro-beeldsensor en de DIGIC DV4-beeldprocessor. Ook bij weinig licht levert de Canon XA15 mooie video's. (1)
      Canon XA-15
      • 08714574654768
      • 2217C007AA
      • 2217C007
      2
      deal
    • Yuneec ProAction+ CGO4 3-Axis Gimbal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108247572.jpg
      Yuneec Yuneec ProAction+ CGO4 3-Axis Gimbal ProAction+ CGO4 3-Axis Gimbal ProAction+ CGO4 3-Axis Gimbal De Yuneec ProAction+ CGO4 3-Axis Gimbal is een 3-assig gimbal camera systeem, voorzien van een aluminium behuizing. (1)
      Yuneec ProAction+ CGO4 3-Axis Gimbal
      • 00813646024244
      2
      deal
    • Huddly Go conferentiecamera
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172869113.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176886789.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176886622.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185290553.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176886621.jpg
      Huddly Huddly Go conferentiecamera Go conferentiecamera Go conferentiecamera Compacte, softwarematige, conferentiecamera met breed gezichtsveld voor een ideale vergadering. (1)
      Huddly Go conferentiecamera
      • 07090043790085
      1
    • Huddly IQ vergadercamera met microfoon
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214859041.jpg
      Huddly Huddly IQ vergadercamera met microfoon IQ vergadercamera met microfoon IQ vergadercamera met microfoon Compacte Full HD camera met AI technologie voor videovergaderingen met mic. (1)
      Huddly IQ vergadercamera met microfoon
      • 07090043790108
      • 7090043790108
      1
    • min
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 849.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be