x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Canon Legria HF R86 Premium kit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Canon Legria HF R86 Premium kit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Canon Legria HF R86 Premium kit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Canon Legria HF R86 Premium kit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/176602184.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/87873004.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/176602196.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/87873005.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156777960.jpg
Canon Canon Legria HF R86 Premium kit Legria HF R86 Premium kit Legria HF R86 Premium kit B+W 007 Clear-filters voor maximale bescherming van de lens B+W 007 Clear-filters bieden maximale bescherming voor iedere lens. De enige functie van het beschermingsfilter is het weghouden van zand, vet en water van de kostbare lens. Om dit vuilwerende effect te bereiken heeft een 007 Clear-filter altijd een MRC-coating. Een B+W 007 Clear-filter is hierdoor erg gemakkelijk schoon te maken. Het gebruikte glas in een B+W 007 Clear-filter is gegarandeerd zo helder en zuiver als het glas van het ... (5)
  • 08714574648835
  • 04012240008032
  • 1959C020
  • 1959C020AA
1
  • Algemene kenmerken
    • Type videocamera: Handcamera
    • Videocamera opties: Wifi, HDMI, Touchscreen, Beeldstabilisator
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Maximum video resolution: 1920 x 1080 pixels
    • HD type: HD, Full HD
    • Cameraresolutie (megapixels): 3.28 megapixel
    • Optische zoom: 32
    • Hdmi: Ja
    • 3D TV: Nee
    • Audiocompressieformaten: AC3
    • Beeldscherm type: LCD
    • Brandpuntsafstand: 2.8 mm
    • Datum afdrukken: Ja
    • Display resolution (numeric): 230000 pixels
    • Face ID: Ja
    • Ingebouwde microfoon: Ja
    • Lcd-scherm: Ja
    • Lensdop inbegrepen: Ja
    • Maat filter: 43 mm
    • Ondersteund aantal batterijen: 1
    • Ondersteunde schijven: Nee
    • Scherpstellen: Automatic/Manual
    • Type beeldsensor: CMOS
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 3 inch
    • Touchscreen: Ja
    • Maximum frame rate: 50 fps
    • Geìntegreerde display: Ja
    • Zwenkbaar display: Ja
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: SD, SDHC, SDXC
    • Hardeschijfcapaciteit: 16 GB
  • Camera
    • Beeldstabilisator: Ja
    • Omvang optische sensor: 1/4,85 inch
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 3.25 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Batterijvoltage: 3.6 V
  • Design
    • Kleur: Groen, Zwart, Wit
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi b
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 5.8 cm
  • Ergonomie
    • Helderheid van het scherm instellen: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Acculader: Ja
    • Garantiekaart: Ja
    • Snelstartgids: Ja
  • Lenssysteem
    • Maximale brandpuntsafstand: 1853 mm
    • Minimale brandpuntsafstand: 32.5 mm
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: MPEG4, AVC, mp4, AVCHD
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Mini-USB 2.0 ports quantity: 1
    • Near Field Communication (NFC): Ja
    • Aantal uitgangen: 1
    • Usb-poort: Ja
  • Video
    • Pre-record: Ja
    • Video resolutions: 1280 x 720 pixels
  • 143.95 143.95 EUR 1
    1
    • Fotodevakman Fotodevakman
      9.502878088296287 (13)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      B+W 007 Clear-filters voor maximale bescherming van de lens B+W 007 Clear-filters bieden maximale bescherming voor iedere lens. De enige ...143.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Canon XF605
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213337146.jpg
      Canon Canon XF605 XF605 XF605 De Canon XF605 is een professionele broadcastvideocamera, speciaal ontwerpen voor veldwerk. Daarmee is hij zeer geschikt voor ENG-toepassingen en allerlei live en offline producties. Denk hierbij aan sport, evenementen, documentaire, streaming en nog veel meer. (1)
      Canon XF605
      • 08714574669106
      2
    • Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K Pro
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206899823.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206902152.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206902151.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206902155.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206902153.jpg
      Blackmagic Design Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K Pro Pocket Cinema Camera 6K Pro Pocket Cinema Camera 6K Pro Verbeter je filmprestaties en geef de beelden een 'Hollywood speelfilm look' met de Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro. (5)
      Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K Pro
      • 09338716006858
      • CINECAMPOCHDEF06P
      • BM-CINECAMPOCHDE
      4
    • Caliber Draadloze Camera Met 7 Inch Monitor - Zwart (CAM701)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219099484.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186973288.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184786626.jpg
      Caliber Caliber Draadloze Camera Met 7 Inch Monitor - Zwart (CAM701) Draadloze Camera Met 7 Inch Monitor - Zwart (CAM701) Draadloze Camera Met 7 Inch Monitor - Zwart (CAM701) Caliber CAM701 - Achteruitrijcamera draadloos met 7 Inch monitor - Zwart (1)
      Caliber Draadloze Camera Met 7 Inch Monitor - Zwart (CAM701)
      • 08714505042077
      2
    • Huddly IQ vergadercamera met microfoon
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214859041.jpg
      Huddly Huddly IQ vergadercamera met microfoon IQ vergadercamera met microfoon IQ vergadercamera met microfoon Compacte Full HD camera met AI technologie voor videovergaderingen met mic. (1)
      Huddly IQ vergadercamera met microfoon
      • 07090043790108
      • 7090043790108
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 143.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 143.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 143.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 143.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be