x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Asus GT1030-SL-2G-BRK

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Asus GT1030-SL-2G-BRK
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Asus GT1030-SL-2G-BRK
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Asus GT1030-SL-2G-BRK
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150533804.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105344274.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/115722107.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210035775.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237130496.jpg?ts=1
Asus Asus GT1030-SL-2G-BRK GT1030-SL-2G-BRK GT1030-SL-2G-BRK Asus GeForce GT 1030 0dB Stille grafische kaart - 2 GB - GDDR5 (1)
  • 00889349743331
  • 04712900743333
  • GT1030-SL-2G-BRK
  • 90YV0AT0-M0NA00
1
  • Technische details
    • Grafische adapter, soort geheugen: GDDR5
    • Type koeling: Passief
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 1
    • DVI-D poorten: 1
    • HDCP: Ja
  • Processor
    • Processor boost clock speed: 1506 MHz
    • Processorkloksnelheid: 1266 MHz
  • Video
    • DirectX versie: 12.0
  • Grafisch
    • Graphics adapter model: NVIDIA GeForce GT 1030
    • Geheugen: 2 GB
    • Aantal DVI-D-poorten grafische adapter: 1
    • CUDA: Ja
    • CUDA cores: 384
    • Discreet grafische adaptergeheugen: 2 GB
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Videocard connector type: PCI Express 3.0
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 6.9 cm
    • Breedte: 40 mm
    • Diepte: 17.3 cm
    • Diepte product: 69 mm
    • Gewicht product: 485 g
    • Hoogte: 4 cm
    • Hoogte: 69 mm
  • Geheugen
    • Kloksnelheid geheugen: 6008 MHz
  • 116.32 116.32 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Asus GeForce GT 1030 0dB Stille grafische kaart - 2 GB - GDDR5116.32, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • PNY Quadro M6000 24GB GDDR5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116501609.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116501608.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116501611.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116501613.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122971040.jpg?ts=1
      PNY PNY Quadro M6000 24GB GDDR5 Quadro M6000 24GB GDDR5 Quadro M6000 24GB GDDR5 24 GB GDDR5 384 bit 3072 CUDA Cores Uitgangen 1 x DVI-I DL + 4 DP 1.2 Maximaal stroomverbruik: 250 W (1)
      PNY Quadro M6000 24GB GDDR5
      • 03536403348236
      • 09154403819668
      • VCQM6000-24GB-PB
      2
    • Gigabyte GeForce RTX 3080 Vision OC 10G (rev. 2.0, LHR)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237817209.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237817211.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237817208.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237817207.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237817212.jpg?ts=1
      Gigabyte Gigabyte GeForce RTX 3080 Vision OC 10G (rev. 2.0, LHR) GeForce RTX 3080 Vision OC 10G (rev. 2.0, LHR) GeForce RTX 3080 Vision OC 10G (rev. 2.0, LHR) GIGABYTE RTX 3080 VISION OC 10G LHR grafische kaart (GV-N3080VISION OC-10GD) (1)
      Gigabyte GeForce RTX 3080 Vision OC 10G (rev. 2.0, LHR)
      • 04719331309480
      • GVN3080VO-00-20
      • 301508
      1
    • Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC 8G
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204609043.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204482325.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204482327.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204482326.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204482323.jpg?ts=1
      Gigabyte Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC 8G GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC 8G GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC 8G Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC 8G (1)
      Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC 8G
      • 04719331309794
      • GV-N306TGAMING OC-8G
      • GV-N306TGAMING OC-8GD 2.0
      • 4719331309794
      1
    • MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905068.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905072.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905071.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905073.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905070.jpg?ts=1
      MSI MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6 Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6 Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6 MSI VGA Radeon RX 6650XT GAMING X 8G (1)
      MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6
      • V502-063R
      1
    • min
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 118.54
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 123.30
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 123.30
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 118.54
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 118.54
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 118.54
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 118.54
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 118.54
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 117.42
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 107.84
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 107.84
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 121.68
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 121.68
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 121.68
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 121.40
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 117.41
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 117.41
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 117.41
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 117.41
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 117.41
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 117.41
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 117.41
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 117.41
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 115.33
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 115.33
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 115.33
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 115.33
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 118.13
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 118.13
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 118.13
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 118.13
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 118.13
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 118.13
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 118.13
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 118.13
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 118.13
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 118.13
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 118.13
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 118.13
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 118.13
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 116.32
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 116.32
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 116.32
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 163.95
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 116.32
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 116.32
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 163.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 163.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 163.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 163.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 163.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 163.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 163.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 163.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 163.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 163.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 163.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 163.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 163.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 163.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 116.32
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 116.32
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 116.32
    • teamvergelijk@vergelijk.be