x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gainward GeForce GT710 SilentFX 2GB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gainward GeForce GT710 SilentFX 2GB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gainward GeForce GT710 SilentFX 2GB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gainward GeForce GT710 SilentFX 2GB
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237253575.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237253577.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/126274489.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237253576.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237253574.jpg?ts=1
Gainward Gainward GeForce GT710 SilentFX 2GB GeForce GT710 SilentFX 2GB GeForce GT710 SilentFX 2GB Gainward GeForce GT 710 2GB (1)
  • 04260183363576
  • 426018336-3576
1
  • Processor
    • Graphics processor family: NVIDIA
    • Processorkloksnelheid: 954 MHz
    • FireStream: Nee
  • Technische details
    • Grafische adapter, soort geheugen: GDDR3
    • Type koeling: Passief
    • Overdrachtssnelheid: 12.8 Mbit/s
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 1
    • DVI-D poorten: 1
    • HDCP: Ja
  • Video
    • DirectX versie: 12.0
    • PhysX: Ja
  • Grafisch
    • Graphics adapter model: NVIDIA GeForce GT 710
    • Geheugen: 2 GB
    • Aantal DVI-D-poorten grafische adapter: 1
    • CUDA: Ja
    • CUDA cores: 192
    • Discreet grafische adaptergeheugen: 2 GB
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Videocard connector type: PCI Express 2.0
    • VGA (D-Sub)poort(en): 1
  • Energie
    • Minimum system power supply: 300 Watt
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 115 mm
    • Hoogte: 69 mm
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
  • Geheugen
    • Geheugen bandbreedte (max): 12.8 GB/s
    • Kloksnelheid geheugen: 800 MHz
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows 10
  • Telefoonfuncties
    • Geïntegreerde tv-tuner: Nee
  • Overig
    • Grafische adapter RAMDAC: 400 MHz
  • 67.72 67.72 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Gainward GeForce GT 710 2GB67.72, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • PowerColor Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO*
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202766344.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204475292.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204475296.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204475293.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204475294.jpg?ts=1
      PowerColor PowerColor Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO* Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO* Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO* Rode Duivel voor de beste 1080p-game-ervaring Gebaseerd op AMD's nieuwste RDNA2-architectuur, erft de PowerColor Red Devil Radeon RX 6600 XT niet alleen de genadeloze duivelse look van de bestaande Red Devil RX6000-serie, maar ook onze toegewijde geest om het beste dat we kunnen bieden in producten van alle niveaus naar boven te halen. Met verbeterde prestaties en koelingsefficiëntie zal PowerColor Red Devil Radeon RX 6600 XT gamers zeker een compromisloze ervaring bieden bij 1080p-gaming. PowerColor Red Devil RX 6600 XT is uitgerust met een ontwerp met dubbele ventilator (100 mm x 100 mm), een koeler met 4X6 "vernikkelde heatpipes en een grote vernikkelde koperen basis. Bovendien beschikt de Red Devil RX 6600 XT over een ultramodern PCB-ontwerp dat gebruik maakt van een 8+2-fase VRM met DrMOS, hoge polymere vaste condensatoren en 8+6-pins PCI-E-connectoren om de stabiele voeding te bieden. (1)
      PowerColor Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO*
      • 04713436173625
      • AXRX 6600XT 8GBD6-3DHE/OC
      2
    • Asrock Radeon RX 6500 XT Challenger ITX - Videokaart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230822931.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230827379.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230827378.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230827377.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218001452.jpg?ts=1
      Asrock Asrock Radeon RX 6500 XT Challenger ITX - Videokaart Radeon RX 6500 XT Challenger ITX - Videokaart Radeon RX 6500 XT Challenger ITX - Videokaart Met zorg en precisie vervaardigd (1)
      Asrock Radeon RX 6500 XT Challenger ITX - Videokaart
      • 04710483936784
      • 90-GA3BZZ-00UANF
      • RX6500XT CLI 4G
      2
    • PowerColor Red Dragon AXRX 580 8GBD5-DHDV2/OC AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161780671.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161780677.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161780675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161780674.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161780673.jpg?ts=1
      PowerColor PowerColor Red Dragon AXRX 580 8GBD5-DHDV2/OC AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5 Red Dragon AXRX 580 8GBD5-DHDV2/OC AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5 Red Dragon AXRX 580 8GBD5-DHDV2/OC AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5 PowerColor Red Dragon AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5 (1)
      PowerColor Red Dragon AXRX 580 8GBD5-DHDV2/OC AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5
      • 04713436172352
      • AXRX 580 8GBD5 DHDV2/OC
      1
    • MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905068.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905072.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905071.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905073.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905070.jpg?ts=1
      MSI MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6 Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6 Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6 MSI VGA Radeon RX 6650XT GAMING X 8G (1)
      MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6
      • V502-063R
      1
    • min
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 68.23
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 68.23
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 68.23
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 68.23
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 68.26
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 68.26
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 68.26
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 68.26
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 68.26
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 68.26
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 68.26
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 68.26
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 70.65
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 70.65
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 70.65
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 71.05
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 70.72
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 70.77
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 70.77
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 70.77
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 68.18
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 68.18
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 67.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 67.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 67.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 67.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 67.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 67.89
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 67.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 67.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 67.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 67.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 67.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 67.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 67.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 67.89
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 69.60
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 69.60
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 69.60
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 69.60
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 67.37
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 67.37
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 67.37
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 67.37
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 67.75
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 67.37
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 67.37
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 67.37
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 67.72
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 67.72
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 68.03
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 68.03
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 68.03
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 69.32
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 69.56
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 69.03
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 69.03
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 69.03
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 69.03
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 68.18
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 67.72
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 67.72
    • teamvergelijk@vergelijk.be